Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Eh, wczoraj Turcy byli blisko sprawienia sensacji, a dzisiaj Japończycy jeszcze bliżej sprawienia dużej niespodzianki. No szkoda, Francja i Słowenia lepiej żeby jak najszybciej odpadły :P
2
@Szpenio Warto na pewno obserwować Onanę z Evertonu - zapowiada się kapitalny DP z dobrymi warunkami fizycznymi.
0
1,88 kurs live na wygraną Nadala - mimo wszystko wydaje mi się, że można śmiało wchodzić. Na turniejach WS ostatnio jego i Djokovicia to chyba tylko oni sami mogą pokonać i czasem się zdarzy, że ktoś z topki rankingu, ale to też raz na ruski rok.
5
@Szpenio Jak mamy zastępować Busquetsa to młodym zawodnikiem, a nie gościem co będzie miał 33 lata i ostatnio na L4 spędza pół sezonu
2
@tomek8756 Ja w zasadzie nie przeklinam... Póki na boisko a już w szczególności turniej czy dawniej mecz nie pojadę. Jak emocje targają to ciężko unikać :P
0
Ta Niemka taka dobra czy jednak Iga średnio gra?
1
@Sau_Ron Topic?
0
Miałby ktoś ochotę może zagrać dzisiaj w Fifę na Xboxie? Preferowałbym na Series, ale mogę zagrać i na One :)
3
Jakby ktoś płacił 10 groszy za każde wspomnienie o Ronaldo/Mentalu na LR to w tydzień stałbym się milionerem :P
2
W Serie A może być najciekawszy sezon w TOP 5 ligach od dawna. Nie ma żadnego wyróżniającego się hegemona, ale jest 6 bardzo dobrych zespołów, które mogą powalczyć o ligę. Milan, Inter, Juve, Napoli, Atalanta, Roma a może nawet Lazio? Liga już pokazała, że każdy z tych zespołów może w każdym momencie punkty stracić.
5
@marcin62 Powód dość prozaiczny: W polskim mniemaniu Leo "ukradł" Lewemu ZP i teraz czekają Polaczki na okazję, żeby dogryźć Leo
1
No i Dembele stałeś się wrogiem Polaków...
6
Napędzili strachu Andaluzyjczycy, ale na szczęście w obronie są dziurawi. No i brawo, jestem pewny że w zeszłym sezonie z takiego meczu nie byłoby więcej niż jednego punktu.
3
Nie skończymy dzisiaj w 11, chyba nawet postawię na to xd
3
W realowskim stylu, ale prowadzimy :D
1
Lahoz Lahozem, ale to nie zmienia faktu, że to nie my wyglądamy na drużynę będącą faworytem w tym meczu.
1
Var sprawdzał tego spalonego? Grubo XD
0
Ten Lahoz to już z dwa lata temu miał karierę kończyć, co jest?
2
MATS uratował nam dupsko, ale Isco myślę że już tym podaniem wyjaśnił śmieszków z LR, którzy mówili że a jak taki Isco gra to 3 punkty pewne.
1
@Arnold1234 Ale sędzia tutaj zatrzymał akcję, błąd ale nie do naprawienia przez var.
0
@Image Nie podchodziłbym do tego w ten sposób. Isco to kawał piłkarza i jak go Julek zmotywuje do pracy to jeszcze coś na pewno pokaże.
0
@Kgorecki2500 Nie no, niech ich ktoś zdetronizuje i najlepiej nie Liverpool. Jedyna dominacja jaka mnie nie nudzi to Barcelony :D
1
Brawo Aston! Utrzymać to chociaż proszę.
0
@Janiama @MaVii Szkoda, oby szybko się wykurował i nie odnawiało mu się :)
0
Cash uraz czy go ściągnął trener po żółtej kartce?
2
@T84 Poza Benzemą i Kurtuła to tam nie ma piłkarzy na dłuższą metę nie do zastąpienia. Przy Viniciusie byłby sport spadek jakości, ale Rodrygo na lewą, na prawą Valverde i jakoś by było. Na obronie jest Rudiger i Nacho, w pomocy Camavinga z Ceballosem. Tam nie jest taka wąska ta kadra jak się wydaje.
0
@MesQueUnClub96 No Cristiano też nie ma, więc każdy wraca :P
1
Z tym Realem teraz to jest taki problem, że ogólnie ta ich obrona jest dużo mniej elektryczna. Mendy to skała w obronie, a kiedyś Marcelo choć niewątpliwie był lepszym piłkarzem to zostawiał często lukę za sobą i mogła pójść z tego akcja. Ramos i Pepe lubili się podpalić, kartki złapać, ten pierwszy też czasem wychodził do przodu i zostawiał luki z tyłu. Teraz Biali są lepiej ułożeni w obronie i rzadko tracą więcej niż jedną bramkę.
0
@daxeyRM Sorki byku, ogólnie już kiedyś pisałem że do Nottingham nic nie mam, cieszyłem się nawet z awansu. Ale zrobili to samo co Fulham parę lat temu i jest to coś co według mnie jest bardzo nie w porządku, bo zamiast zrobić drobne korekty, żeby zwiększyć rywalizację w składzie to cała kadra prawie wymieniona.
2
@Kgorecki2500 Nie podoba mi się bardzo ich polityka transferowa, gdzie po awansie do PL wymienili w zasadzie całą kadrę.