Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobra śmiechem żartem, ale niech ten Janusz siądzie bo jest beznadziejny dzisiaj
4
Rozgrywający nie daje rady? Dawać Zielińskiego, ostatnio w formie jest, a może nawet tak mu w głowie przeskoczyło, że i w kadrze da radę.
20
Nie ma Benzemy to może tym razem nie odrobią... Nie no dobra, w co ja wierzę. Jak będzie trzeba to Mariano wejdzie i dupą właduje z 30m, ale Real z Mallorcą nie przegra :P
0
@Rewolucja123 Tak to jest z Barcą i Realem. Każdy ma kompleks na punkcie dwóch największych klubów w tym wieku.
2
@PatrykBarcelona Tak, mimo wszystko obawiam się bardzo tego meczu. Wiem, że sam w sobie nie ma większego znaczenia, bo wygrywając z Victorią i Interem mamy awans raczej pewny, ale w przypadku jakichś batów (3:0 czy coś podobnego), żeby chłopaków nie przystopowało, bo w gazie są.
2
@msmsms 50 bramek w lidze i LM? Messi strzela tyle w samej lidze, oddać póki coś wart :P
0
Helena, mam zawał. Przepiękna sportowa sobota, a utkanie tego bydła na trybunach jeszcze potęguje radość z wygranej.
1
Brawo Iga, jest 1:0
5
2/3 ≈ 67% celu do perfekcyjnego sportowego wieczoru wykonane. Jeszcze Igusia niech wygra i będzie cudownie.
2
Kurek odkąd pierwszą w tie breaku zepsuł to psuje wszystko.
1
Klątwa z Cadiz już chyba przełamana. Xavi, ale nie wpadaj więcej na pomysł "A dzisiaj se Ferrana wystawię". Jego to tylko przy spokojnym wyniku wpuszczać, jak już nie będzie trzeba walczyć o wynik.
0
Weźcie tego Ferrana...
14
Xavi z Lewym wymyślili szlachetny plan, że nie będą robić przewagi w walce o Pichichi, gdy Karim jest kontuzjowany.
0
Nie mogę się zdecydować co oglądać, ale chyba wyjątkowo postawię na siatkówkę. Meczów Barcelony i to ciekawszych niż z murarzami będzie jeszcze sporo, a taki półfinał MŚ z Polakami to nie wiadomo kiedy następny :)
1
@HighestInTheRoom No ja nie cierpię w piłkarzach bezmyślności i lenistwa. Ten chłop jest połączeniem tych dwóch cech.
3
Nic się nie zmienia, Lamela jak był półgłówkiem tak nim pozostał xd Jeszcze pretensje do sędziego, gdy mając żółtą robisz faul na pomarańczową kartkę.
0
@Emhyr Nie po drodze mu z trenerem. Dziwi mnie to, bo dla takiego klubu trzymanie największej gwiazdy poza grą to głupota, ale...
0
Spezia, Lens, Augsburg - niech młodzi Polscy na przyszłość wiedzą gdzie iść. A niech omijają szerokim łukiem Uniony czy inne Fiorentiny. Nie chcą Żurka i Puchacza? W porządku, ale czemu ich nie puścili jak chcieli odejść i mieli oferty.
0
W Fifie na koniec jakiegoś no loss glitcha zrobili? Wygrywam 4-0 z gościem, ten robi jedną pauzę pełną, po 5 minutach kolejną i jest "Utracono połączenie z przeciwnikiem", klikam sobie A, a tu mnie do menu głównego Xboxa wywaliło, wchodzę do gry i oczywiście porażka zaliczona.
0
@Survier I tak i nie, wiadomo że nie możemy iść totalnie w fizyczność, bo po prostu w ten sposób przegramy bez dwóch zdań. Ale Busi nie może grać w tym meczu, bo poza tym że siłowo go tam każdy zjada, to szybkościowo robią to jeszcze bardziej.
3
Dobrze, że oglądam ten sport tylko przy wielkich imprezach, bo serducho wali jak nie wiem. Brawo Polacy, mamy to!
0
Jak to dowiozą to śmiem twierdzić, że większego dreszczowca już nie będzie. Jak zagrają na swoim poziomie to ani Brazylia, ani Włochy/Słowenia nie będą gorszym rywalem.
0
U nich praktycznie każdy serwis sprawia jakieś problemy naszym. A nasi walą po autach, w siatę a jak trafią w boisko to bezproblemowo jest to przyjmowane.
0
Nosz w pizdu, w końcu dobry serwis to dość prosty atak zepsuty. Przegramy to jak nic...
0
Będzie ciężko wygrać tego seta. Oby się tylko nie sprawdziło powiedzenie, że kto z 2:0 nie wygrywa 3:0...
0
Haaland jest najlepszym piłkarzem, który nie pojedzie na najbliższy Mundial, a Vinicius jest najlepszym piłkarzem, który będzie siedział na ławce podczas tej imprezy. Chłopak ma turbo pecha, że będąc w takim gazie gra na tej samej pozycji co póki co najlepszy piłkarz tego sezonu, a na innych się nie odnajduje. Jak widzicie atak Brazylii? Ja myślę, że o ile kontuzje nic nie namieszają to będzie trio Neymar-Jesus-Raphinha
0
@PatrykBarca Zaskoczę Cię, choć wiem że mi nie uwierzysz. Mówiłem do kumpli, że nie wyjdziemy z grupy, a wyjdzie Japonia i Senegal. Pomyliłem się z Kolumbią i Senegalem ale największą sensację wyczułem :)
4
@LukaszFan No z tego co wiem to ZP teraz jest za sezon. Więc wszelkie mecze teraz liczą się do następnej ZP.
0
@Siro No akurat Krychowiak mam nadzieję, że będzie trzymany z dala od gry. W Wojtka i Janka wierzę, że dadzą radę.
1
Coś mi przeczucie mówi, że wyjdziemy na Mundialu z grupy z 2 miejsca. I tak jak przeanalizowałem naszych piłkarzy to nie widzę powodu, dla którego miało by tak nie być. Na bramce może stanąć Szczęsny, czy Skorupski - i wiem jaka jest historia tego pierwszego na wielkich turniejach, ale to są dobrzy bramkarze i tutaj bym słabego punktu nie szukał. Cash i Zalewski - dobrze wyszkoleni technicznie wahadłowi, grający w dobrych klubach. Bednarek, Kiwior to też raczej obrońcy o których martwić się nie trzeba, problem jest z tym trzecim. Zieliński, Szymański, Lewy - trójka bardzo dobrze wyszkolona technicznie, a Lewy to ścisły top piłkarzy na świecie. Oby Żurek grał dużo, bo będzie potrzebny. Szkoda, że Bielik to szklanka bo takiego piłkarza nam brakuje.