1

Dobra śmiechem żartem, ale niech ten Janusz siądzie bo jest beznadziejny dzisiaj

4

Rozgrywający nie daje rady? Dawać Zielińskiego, ostatnio w formie jest, a może nawet tak mu w głowie przeskoczyło, że i w kadrze da radę.

20

Nie ma Benzemy to może tym razem nie odrobią... Nie no dobra, w co ja wierzę. Jak będzie trzeba to Mariano wejdzie i dupą właduje z 30m, ale Real z Mallorcą nie przegra :P

0

@Rewolucja123 Tak to jest z Barcą i Realem. Każdy ma kompleks na punkcie dwóch największych klubów w tym wieku.

2

@PatrykBarcelona Tak, mimo wszystko obawiam się bardzo tego meczu. Wiem, że sam w sobie nie ma większego znaczenia, bo wygrywając z Victorią i Interem mamy awans raczej pewny, ale w przypadku jakichś batów (3:0 czy coś podobnego), żeby chłopaków nie przystopowało, bo w gazie są.

2

@msmsms 50 bramek w lidze i LM? Messi strzela tyle w samej lidze, oddać póki coś wart :P

0

Helena, mam zawał. Przepiękna sportowa sobota, a utkanie tego bydła na trybunach jeszcze potęguje radość z wygranej.

1

Brawo Iga, jest 1:0

5

2/3 ≈ 67% celu do perfekcyjnego sportowego wieczoru wykonane. Jeszcze Igusia niech wygra i będzie cudownie.

2

Kurek odkąd pierwszą w tie breaku zepsuł to psuje wszystko.

1

Klątwa z Cadiz już chyba przełamana. Xavi, ale nie wpadaj więcej na pomysł "A dzisiaj se Ferrana wystawię". Jego to tylko przy spokojnym wyniku wpuszczać, jak już nie będzie trzeba walczyć o wynik.

0

Weźcie tego Ferrana...

14

Xavi z Lewym wymyślili szlachetny plan, że nie będą robić przewagi w walce o Pichichi, gdy Karim jest kontuzjowany.

0

Nie mogę się zdecydować co oglądać, ale chyba wyjątkowo postawię na siatkówkę. Meczów Barcelony i to ciekawszych niż z murarzami będzie jeszcze sporo, a taki półfinał MŚ z Polakami to nie wiadomo kiedy następny :)

1

@HighestInTheRoom No ja nie cierpię w piłkarzach bezmyślności i lenistwa. Ten chłop jest połączeniem tych dwóch cech.

3

Nic się nie zmienia, Lamela jak był półgłówkiem tak nim pozostał xd Jeszcze pretensje do sędziego, gdy mając żółtą robisz faul na pomarańczową kartkę.

0

@Emhyr Nie po drodze mu z trenerem. Dziwi mnie to, bo dla takiego klubu trzymanie największej gwiazdy poza grą to głupota, ale...

0

Spezia, Lens, Augsburg - niech młodzi Polscy na przyszłość wiedzą gdzie iść. A niech omijają szerokim łukiem Uniony czy inne Fiorentiny. Nie chcą Żurka i Puchacza? W porządku, ale czemu ich nie puścili jak chcieli odejść i mieli oferty.

0

W Fifie na koniec jakiegoś no loss glitcha zrobili? Wygrywam 4-0 z gościem, ten robi jedną pauzę pełną, po 5 minutach kolejną i jest "Utracono połączenie z przeciwnikiem", klikam sobie A, a tu mnie do menu głównego Xboxa wywaliło, wchodzę do gry i oczywiście porażka zaliczona.

0

@Survier I tak i nie, wiadomo że nie możemy iść totalnie w fizyczność, bo po prostu w ten sposób przegramy bez dwóch zdań. Ale Busi nie może grać w tym meczu, bo poza tym że siłowo go tam każdy zjada, to szybkościowo robią to jeszcze bardziej.

3

Dobrze, że oglądam ten sport tylko przy wielkich imprezach, bo serducho wali jak nie wiem. Brawo Polacy, mamy to!

0

Jak to dowiozą to śmiem twierdzić, że większego dreszczowca już nie będzie. Jak zagrają na swoim poziomie to ani Brazylia, ani Włochy/Słowenia nie będą gorszym rywalem.

0

U nich praktycznie każdy serwis sprawia jakieś problemy naszym. A nasi walą po autach, w siatę a jak trafią w boisko to bezproblemowo jest to przyjmowane.

0

Nosz w pizdu, w końcu dobry serwis to dość prosty atak zepsuty. Przegramy to jak nic...

0

Będzie ciężko wygrać tego seta. Oby się tylko nie sprawdziło powiedzenie, że kto z 2:0 nie wygrywa 3:0...

0

Haaland jest najlepszym piłkarzem, który nie pojedzie na najbliższy Mundial, a Vinicius jest najlepszym piłkarzem, który będzie siedział na ławce podczas tej imprezy. Chłopak ma turbo pecha, że będąc w takim gazie gra na tej samej pozycji co póki co najlepszy piłkarz tego sezonu, a na innych się nie odnajduje. Jak widzicie atak Brazylii? Ja myślę, że o ile kontuzje nic nie namieszają to będzie trio Neymar-Jesus-Raphinha

0

@PatrykBarca Zaskoczę Cię, choć wiem że mi nie uwierzysz. Mówiłem do kumpli, że nie wyjdziemy z grupy, a wyjdzie Japonia i Senegal. Pomyliłem się z Kolumbią i Senegalem ale największą sensację wyczułem :)

4

@LukaszFan No z tego co wiem to ZP teraz jest za sezon. Więc wszelkie mecze teraz liczą się do następnej ZP.

0

@Siro No akurat Krychowiak mam nadzieję, że będzie trzymany z dala od gry. W Wojtka i Janka wierzę, że dadzą radę.

1

Coś mi przeczucie mówi, że wyjdziemy na Mundialu z grupy z 2 miejsca. I tak jak przeanalizowałem naszych piłkarzy to nie widzę powodu, dla którego miało by tak nie być. Na bramce może stanąć Szczęsny, czy Skorupski - i wiem jaka jest historia tego pierwszego na wielkich turniejach, ale to są dobrzy bramkarze i tutaj bym słabego punktu nie szukał. Cash i Zalewski - dobrze wyszkoleni technicznie wahadłowi, grający w dobrych klubach. Bednarek, Kiwior to też raczej obrońcy o których martwić się nie trzeba, problem jest z tym trzecim. Zieliński, Szymański, Lewy - trójka bardzo dobrze wyszkolona technicznie, a Lewy to ścisły top piłkarzy na świecie. Oby Żurek grał dużo, bo będzie potrzebny. Szkoda, że Bielik to szklanka bo takiego piłkarza nam brakuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?