2

Jak z amatorami Xd

2

Powiem Wam, że można do swojego starterka fajne polskie opcje wcisnąć. Zieliński bardzo dobra karta, Żurkowski 82 tempa 80 fizyczności i wszystko 70+, Frankowski 92 tempa i taka karta no przeciętna, ale na początek... Szczęsny wiadomo, Cash myślę że ogarnie, a może i Lewy akurat w tej edycji da radę? Ja na początek się chyba skuszę i spróbuję :)

2

Dobra praca obroniona to dawać mi już ten wtorek 0:00, można już myśleć o najnowszej Fifce. Web App to nie to samo :D

2

@Transu96 Drewniak, nie drewniak liczy się hype. A kupiłem go za 4,2k już podbił do 5 - jeszcze podskoczy myślę do 10. A Bundesligę docenią w tym roku ludzie, Werner za 6k to zdzierstwo.

2

Dobra, pierwszy dzień - wyhandlowane 12k i zainwestowane w Wernera i Nuñeza, myślę że powinni odbić, bo powoli karty zaczynają odbijać. Pobawiłbym się więcej, ale pobudka z samego rana więc życzę powodzenia i dobrej zabawy reszcie Fifaczy :D

0

@Commandement Na pewno się odbije, może te ceny to kwestia właśnie tego, że bez tych SBC nie za dużo coins jest na rynku. Ale no mam nadzieję, że to odbije bo inaczej to nawet na starcie frajdy nie będzie.

0

Te ceny to nawet jak na pierwszy dzień Web Appa są chore. Nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek wcześniej topowe na start karty dało się kupić za takie grosze. Vinicius 60k, Salah 50k, Mane 40k, Mendy 25k, Walker 15k. Ja wiem, że to trochę odbije, ale te ceny będą chyba i tak dużo niższe niż kiedykolwiek.

1

Eh nienawidzę tego, że teraz rzeczy związane z Fifą często się przewijają na social mediach i szybko roznoszą się sposoby na zarbaianie. Zbiłem 10k na szybko na ludzkiej głupocie i lenistwie, ale kilka osób na Twitterze już napisało o tym sposobie i już średnio to działa :(

5

@ptrx Z jednej strony zaoszczędzisz kupę forsy, z drugiej stracisz najlepszy okres w Fifie, bo te pierwsze tygodnie to czysta zabawa i kombinowanie
@Toretto Web App dzisiaj, w każdej chwili może wystartować, ale jeszcze nie ma

1

@Rl9k1nG Wybija północ i gramy

0

@Antimadridista_WR To zgoda, że jakby lepiej to rozegrali to trzy karty by wystarczyły. Anomalia ze zmianami pozycji to myślę, że dopiero jak gra będzie umierać, w środku nic takiego robić nie będą.

2

@Deviler Nie no byku nie wystarczą przy obecnej polityce wydawniczej kart. Na szczęście, zostaną one po prostu zastąpione przez "Camapign icons", które będą wychodzić przy okazji różnych eventów od Mundialu poczynając.

2

O, w Fifie 23 nie będzie ikon optimus

1

@Kondziubarca A czy to nie jest zabronione w Katarze? Było coś o tym chyba

1

Logika podpowiada mi, że w tej Fifie dostaniemy flashback młodego Messiego. W 21 CR, w 22 Neymar i Kante, na Mbappe raczej za wcześnie więc coś mi mówi, że dadzą kartę Messiemu ze średnimi strzałami i podaniami (koło 80), ale 95 tempa i dryblingu około.

1

@Deviler O 19, ale prawdopodobnie przed 21 nie wejdziesz

0

@Comfortable_ Tak na poważnie to z tego składu mam ochotę użyć tylko Viniciusa i może Figo (w trakcie całego cyklu używam 90% ikon tylko jednego na początku w podstawowej wersji, innego dopiero potem w Optimusie). Na początku może jeszcze Pepe, na resztę raczej bym nie spojrzał :D

1

@Deviler Tak na 100% Ci nie powiem, bo nie wiadomo co oni wymyślą. Ale rok temu były jak i zawsze wcześniej, więc powinno coś być.

0

https://www.futbin.com/23/squad/92944
Łoooj, ale by to chodziło. Sami ulubieńcy (tak Pjanic nie pasuje, ale nie ma Gutiego w Fifie, a nie wiedziałem kogo dać innego).

3

@Michael24 Byłem sobie kiedyś w Madrycie, idę ulicą jem loda, a tu zza rogu ktoś wybiegł, gwałtownym ruchem zabrał mi z ręki tego loda i pobiegł dalej. Gdy był tak z 20m ode mnie, odwrócił się i krzyknął "Hala Madrid". Wtedy go poznałem, to był Sergio Ramos. Od tamtej pory właśnie nienawidzę Realu Madryt.

2

@MesQueUnClub96 Poza wf-em postawiłbym na matematykę. Zawsze miałem łeb do tego, testy robiłem w 15 minut, a na lekcjach sobie siedziałem, rozwiązywałem wszystkie zadania z książek i jak było jakieś trudniejsze to chodziłem do tablicy. Fajne czasy :)

12

@hayek A czego nie zrobił? Gra tak indywidualnie, że w tej kwestii przebija chyba nawet samego Robbena, chce zabijać piłkarzy na ulicy, bawi się w prezesowanie.

34

No no, Kylian w wieku 23 lat wysunął się na prowadzenie... W byciu największym piłkarskim egoistą, bucem i arogantem. Zdążył już przebić nawet samego Zlatana i CRa, niechlubny ale wyczyn.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Militao ściągnął piłkę tuż przed Courtois - wyglądało to w pierwszym tempie na oczywisty błąd Tibo, ale na powtórkach widać nieporozumienie.

15

Hahahah za ten taniec szacun. Atletico i jego kibice to takie bydło, że szczerze mówiąc w tym meczu wygrana Realu mi nie przeszkadza. Znaczy o porażkę też bym się nie obraził, ale porażka Atletico też cieszy.

5

@Firestone Ja trzymam za to kciuki - już pomijając, że nie przepadam za nimi to przydałoby się w końcu odświeżenie na tronie w Bundeslidze

1

I tak się zawsze kończy "Who needs". Najpierw Real i who needs Ronaldo, a potrzebowali trochę czasu żeby wrócić do gry o najwyższe cele. Potem odejście Messiego i też zdarzała się gadka, że teraz to będziemy drużyną i będzie lepiej, a wiemy co było. No i chyba teraz Bayern, który "będzie mniej przewidywalny bez Lewego" wpadł w te same sidła.

0

Ale może być potężne TOTW 1 w Fifie 23. Son na 99%, duże szanse na KDB i Lewego, a wciąż czekają nas mecze PSG, Realu gdzie niemal każdy piłkarz będzie OP na start i wystarczy dobry występ drużyny i ktoś powinien być.

0

@Volk Son gra w Tottenhamie, a Wilki to przydomek Wolverhampton... Ty mówisz coś o Leicester. Co jest? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?