1

O Panie, mam zawał. Byłem już pewny, że jest pozamiatane. Brawo, brawo, brawo Nathan jesteś cudowny - niesamowity comeback.

6

Real dzisiaj z 10 dobrych sytuacji bramkowych i tylko 2 gole. Ale w meczach, gdy rywal ciśnie, ciśnienie jest większe to mają 3 sytuacje i strzelą 3 gole - fenomen, którego mój mózg nie pojmuje.

1

@Pawc10 Nie no byku, tam to już pozamiatane

1

@Encore O kurde xd Wyjątkowo niekorzystne ujęcie dla Gaviego, ale mimo wszystko śmieszy :P

7

Xavi zostanie, Laporta nie jest głupi. Nawet jak z Interem sobie pokpimy sprawę z Ligą Mistrzów, a potem przegramy z Realem to nikt go nie zwolni. I bardzo dobrze, to jest nowa drużyna, która jest jedną z najmłodszych w Europie. Trzeba obserwować, a nie wyciągać wnioski po ewentualnym słabszym okresie (założenie), a co dopiero niektórzy to sugerują po słabszym meczu! A brak Kounde, Araujo i FDJ też nie pomaga.

5

Dla mnie to jest największy możliwy wałek - przed erą varu zdarzały się takie cuda jak mecz z Interem (coś za zbieg okoliczności) czy w drugą stronę z Chelsea, ale sędziowie tam nie mieli tylu narzędzi, żeby sobie pomóc. Żeby w erze VARu zrobić taki przekręt to trzeba być bezczelnym, sędzia główny i ci z wozu var powinni być odsunięci na rok przynajmniej od pracy. Ale nikt z tym nic nie zrobi, bo Barcelona dla UEFY jest be, więc co najwyżej sędzia premię dostanie za "dobrze wykonaną robotę".
Złodzieje z UEFA, z oszołomem Ceferinem na czele

0

Jak za tydzień nie wygramy to będą ciężary. Nie będzie to mission impossible, bo Inter to zespół który może nawet z Pilznem przegrać, ale sytuacja będzie bardzo skomplikowana.

0

Mecz z Mallorcą mi zapalił lampkę w głowie, ale pomyślałem że tuż po przerwie reprezentacyjnej i przed ważnym meczem w LM może nie ma co się martwić. Ale no chłopaki spuścili z tonu, kontuzje głównie w obronie a przód siadł niesamowicie.

0

Ej Mati nie jesteśmy jusz za barsom

4

Nie no Ousmane jest bardzo mało inteligentny. Nawet Vinicius przy nim to geniusz intelektu xd

0

Ale Alonso to jest jeszcze wolniejszy niż myślałem. Tam ktoś go musi asekurować, bo tamtą stroną najprędzej stracimy bramkę po kontrze.

0

Pedro bardzo na plus, tak to dosyć nudny mecz. Jest przewaga optyczna, ale mało z tego wynika. Inter jest cienki jak nie wiem i tak to leci...

1

Jedyna nadzieja to spalony, tak to karny 100%

1

@Emhyr Każdy ma swoje gusta, więc uważam że nie można tego odbierać jako braku szacunku do kucharza

2

@AllBundy Damska, bo zwykłej nie da rady

1

Myślicie, że 1 pompka i 2 przysiady w wieku 12 lat to dużo?

1

Oj Panie Gary... Tak beznadziejna skuteczność na podwójnych to nie przystoi nawet zawodnikom z Q School, a co dopiero tak wielkiemu mistrzowi

1

@tristan87 Można powiedzieć, że jest królem królów. Wyróżnić się w Hiszpanii w sędziowaniu? Wyczyn, mimo że negatywny

1

@MESSIah16 Nie mówię, że Gerrard był lepszy od KDB bo co to to nie, ale to zupełnie inny typ graczy

3

Lewandowski by ten mecz skończył co najmniej z dubletem, ale no... Nie mój cyrk, nie moje małpy

0

Po co tyle nerwów, kiedyś im się noga powinie. Zamiast się irytować czymś na co nie mamy wpływu, lepiej zająć się czym innym - ja przykładowo już gram w Fifkę zamiast to oglądać :D

0

Ahhh Vinicjusz chyba ogląda Ekstraklasę i pobiera naukę

0

Ja się zastanawiam czy to obecni napastnicy są lepsi od tych kiedyś, czy może to piłkarze defensywniejsi są słabsi. A może jedno i drugie? Obecnie sporo piłkarzy robi takie liczby, których nie mieli tacy goście jak Eto'o, Drogba, Shevchenko czy inni wielcy.

0

@Karamba Ja uważam, że jeżeli będzie zdrowy cały sezon to ma szanse. City regularnie strzela 3+ gole w meczu, a on ładuje większość z nich.

0

@Sau_Ron Są czasami mecze, gdzie czuję że Real może stracić punkty. Nie zawsze się to sprawdza, ale ten mecz dzisiejszy to czuję łatwe zwycięstwo Realu. Jakoś nie wierzę w Osasunę na SB.

7

@kamiVeB To chyba Gil Manzano sędziował... Niech jedzie na wykopki czy w sklepie sprzedawać, bo do sędziowania się nie nadaje

3

@kryhaa Gratki, pograłby :D

2

To jest taki mecz, który w zeszłym sezonie byśmy przegrali. Nawet nie wiem czy takie zwycięstwo nie jest lepsze niż rozklepanie Elche, które wychodzi na boisko po najmniejszy wymiar kary.

4

@Solmyr Jest młodszy Ansu, może jeszcze dobije a nawet przebije poziom Viniego :)

15

Ktos ostatnio pisał, że nie ma obecnie dobrych wykonawców wolnych, bo nawet Messi mocno spuścił z tonu. Tydzień nie minął i Leo strzelił dwa - obudziłeś bestię :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?