Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Przemek2323 Bardzo się ograniczyłeś do percepcji kibica Barcelony będącego fanem Messiego. Nie każdy nie lubi Ronaldo i nie każdy kocha Messiego więc ten argument o nielubianym piłkarzu jest dla mnie dosyć dziwny
1
@HarveySpecter CR nawet jak Portugalia dojdzie do finału to nie będzie miał okazji jej spartolić, bo pewnie nie zagra XD
0
Hahaha wróciłem do domu i Krystiano odsunięty nawet od składu Portugalii? Ale to jest toksyczny gość to jest hit, piłkarsko może nikt by nie zwracał uwagi na to, że aż taki zjazd zaliczył jakby był normalnym chłopem.
3
@Nano22 No przecież w meczu z Francją był najgorszy na boisku, może na równi z Zalewskim i Milikiem, którzy z ławki weszli
1
@michal26 I ci partnerzy powodują, że jeden nie potrafi dać dobrej wrzutki, dobrego dłuższego podania, a i często psuje proste piłki, a ten drugi rozrzuca ciasteczko za ciasteczkiem?
5
Porównajcie sobie jak gra Kane, a jak Lewy - rozegranie na zupełnie innym poziomie.
0
Piłka odbita od uda, wiem że przepisy dotyczące ręki są bardzo pokręcone, ale akurat to jest jedna z najbardziej przejrzystych kwestii. Za takie coś się karnych nie gwiżdże w większości przypadków.
5
Ot paradoks, odpadamy z turnieju po bezkonkurencyjnie najlepszym meczu na turnieju
1
Mbappe ależ zwód XDD
5
Tutaj trzeba podjąć odważną decyzję - Lewy jest do zmiany, niech wejdzie Świder
5
Miło patrzeć jak dzisiaj wszyscy nasi kasują gwiazdorka z ego w kosmosie - niezależnie od wszystkiego za ten mecz muszę pochwalić i podziękować za emocje
3
Lewandowski i Frankowski najsłabsi na boisku, nie wiem co jest z Robercikiem na tym Mundialu
2
No przecież piłka, o co chodzi?
1
Ależ szkoda, ale brawo za taką akcję
0
Nie rozumiem takiego wykonywania wolnych - jak się chce dużo mocy władować do uderzenia to można wkalkulować to w ryzyko, że piłka się zatrzyma na murze. Ale kopnąć tak lekko, idealnie w środek muru to ja nie wiem.
3
Ale Frankowski dzban XD
1
Zeszła presja wyniku i zaczęli trochę grać w piłkę. Było kilka zagrań od których można było się załamać, ale ogólnie to niebo a ziemia w porównaniu do meczu z Argentyną.
5
To podanie Kamińskiego teraz to jest po prostu podsumowanie naszej gry
4
Chłopaki chyba grają w piłka parzy - jeden leci z piłką, a reszta gdzieś pochowana żeby przypadkiem im nie podać XD
0
Co mecz to inna formacja, raz dwóch napastników, potem wracamy znowu do jednego - moim zdaniem, to trochę głupota
0
@Kondziubarca Nie doprecyzował z której konkretnie, wątpię że skoczy z Wielkiej Krokwi, bo to by było jak samobójstwo :P
12
@dniel Z czym dał radę? Ten mecz z Argentyną to obraz nędzy i rozpaczy
2
Panowie, jaka Portugalia, jaka Hiszpania, Francja, czy inna Brazylia. Polska pewnym krokiem zmierza po Mistrzostwo Świata :D
1
Karny, a Ronaldo na ławce. Po tym jak mu tamtego gola nie zaliczyli to depresja gwarantowana, mimo iż zespół wychodzi do 1/8
0
Leao to jakby zupełnie inny zawodnik niż ten z Milanu
0
Chyba nie dotknął, chociaż kto to wie XD
3
Śmiechy chichy, ale dzisiaj póki co Mental dobry mecz gra
0
Ale zasadził Bałwanek
0
@avanes Wybiegany rzemieślnik, który zostawia serducho na boisku
0
Ale się spalił Musiala w tej sytuacji