Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@kamiVeB Ta dwójka to akurat trafił swój na swego XD
6
Występami Lewandowskiego w Barcelonie jednocześnie jestem rozczarowany, ale też nie jestem zupełnie zaskoczony. Osobiście uważam, że piłkarze tego typu do Barcelony nie pasują zbyt bardzo. W Bayernie od dawna niesamowicie funkcjonowały skrzydła i wtedy taka typowa 9 wygląda jak król boiska, bo ładuje gola czy dwa co mecz. U nas gra się inaczej, tutaj sprawdziłby się napastnik lepszy piłkarsko - Benzema, Kane. Chłop, który pomoże w rozegraniu i oferuje dużo więcej w grze kombinacyjnej.
1
Obejrzałem sobie jeszcze raz wczorajszy mecz i będąc szczerym na boisku nie było tak bardzo widać straty Pedriego i FDJ. Naprawdę zagraliśmy dobrze w pomocy, ale to co zwróciło moją uwagę to fakt iż wczoraj Araujo miał olbrzymie ciężary z Viniciusem. Ciężko mu było wczoraj zatrzymać czysto Brazola i chyba tutaj trzeba szukać głównego powodu porażki. Wyłączenie z gry Viniego to jest w zasadzie zneutralizowanie 70% możliwości Realu w ataku - wczoraj się nie udało.
0
Środa o 21 to najgorsza pora na granie z białymi. No trudno, każdy czasem może wyżej wygrać nie ma się co załamywać. Ligę raczej mamy już w cuglach wygraną... Oby :D
1
@PatrychoO Wjeżdża z buta, szczególnie że jest szansa na 5/5
1
@pt9 Ja grając już rzadko, wbiłem do elitarnej dywizji a w FC robię 16-4 lub lepiej mając na napadzie Morientesa fantasy i Haalanda IFa także z odpowiednim skillem można wszystko :)
3
Dobrze, że prowadzimy - wynik bardzo na plus. Ale trochę razi w oczy, gdy widzę Barcelonę grającą jak Atletico Cholo.
0
Jest 20 minuta, a ten tak wyśmiewany tutaj Camavinga póki co schował całą naszą pomoc do kieszeni XD
0
@Kamiloza91 Ich gra mówi, że tak... Ale no jakoś nie potrafię sobie wyobrazić tego, żeby Napoli było w stanie wygrać dwumecz z Realem
2
Przez tyle lat się chyba niektórzy nie nauczyli, że Real najgorszy okres ma zawsze w grudniu-styczniu. Naprawdę nie ma się co wtedy podniecać i śmiać, że o jacy słabi są, zaraz ktoś ich z LM wywali. Akurat mam dzisiaj trochę czasu obejrzeć mecz i jest dokładnie to czego się spodziewałem - Real teraz do końca sezonu będzie grał na wysokiej intensywności i będą ciężkim rywalem dla każdego.
1
W Serie A chyba właśnie poznaliśmy pierwszego mistrza wśród TOP 5 lig. Może i Napoli spuści trochę z tonu, bo raczej nie będą tak grali cały rok, ale taka przewaga w połączeniu z brakiem mocnego rywala raczej im zapewni mistrzostwo.
1
@Walker U mnie gorączka 38, brak sił ale nie ma przeproś. Trzeba zbić do rana i cyk na studia a potem do pracy.
Zdrówka byku!
3
Michael Smith pięknie. Jezu jak ja się cieszę...
0
Ja pier**** co oni teraz zrobili
0
Chciałbym, żeby Smith to wziął, ale przy takim MvG będzie ciężko. Stawiam 7:4 dla Holendra, ale chciałbym się mylić.
0
Dimitri myślę, że nawiąże walkę. Nie wydaje mi się, żeby wygrał z MvG, ale to nie będzie tak jednostronne widowisko jak wczoraj z Dobeyem.
3
Michael Smith już jedną nogą i prawie drugą wylądował w finale. C'mon Bully Boy, zrobisz to a potem już ostatni mecz.
0
Teraz jeszcze Dobey i fajne te półfinały by były. Co prawda wolałbym Claytona od VdB, ale tego już się nie zmieni.
0
@MesQueUnClub96 Chyba już nic z tym nie zrobi, będę w szoku jak wygra 4 sety z rzędu
0
Młody totalnie bez kompleksów z tak wyśmienitym darterem jak Clayton. Jak głowa wytrzyma to tutaj nie będzie co zbierać z Jonny'ego.
4
Nie będę mówił, że kibice Liverpoolu tęsknią za Mane bo to oczywiste. Ale dla mnie Nunez to jest bez podjazdu do Origiego.
1
@kamil295 Ja bym bardzo chciał, żeby Michael Smith poszedł za ciosem i wygrał MŚ
@MesQueUnClub96 Dużo mniej czasu mam ostatnio na wszystko, jeszcze o ile oglądam te Mistrzostwa Świata w większości, to skorzystać z La Rambli trochę ciężej
3
@DonCarletto Gry na Mundialu? Jakiś obłąkany musiał być, nie udało im się z Chorwacją, ale jeżeli chodzi o grę to nikt nie miał podjazdu to Brazylijczyków.
3
Świetny mecz między Smithem i Labanauskasem. Naprawdę uwielbiam ten grudniowy klimat Ally Pally.
7
Po dniu dzisiejszym jakiekolwiek ostatki dywagacji na temat GOATa zostały rozwiane. Nie ma totalnie żadnego argumentu za pięknym z Portugalii - Vamos Leo!
0
Tylko jakiś kataklizm mógłby pozbawić Argentynę tytułu. Różnica klas dzisiaj na boisku.
2
Awaria Messengera czy mi się wydaje?
0
Śmiesznie by było jakby w finale znowu spotkali się Chorwaci z Francuzami - chyba nie było jeszcze takiej sytuacji, żeby dwa Mundiale pod rząd były zwieńczone tym samym finałem
1
I tak jedni czy drudzy upadną przed wielkim Marokiem także to mecz co najwyżej o walkę o 3 miejsce
1
Kumpel z Maroka pewnie ma rozdarte serce komu kibicować, swojej reprezentacji czy przyjacielowi