1

Zielu i Zalewski technika poziom wyżej od całej reszty

1

Liverpool Leverkusen to byłby pierwszy finał LE od dawna który bym obejrzał od początku do końca z zaciekawieniem

0

Mam nadzieję, że Ousmane nie zamieni się w tym dwumeczu w maszynę do zabijania. Wiadomo, że Mbappe nam będzie bardzo uprzykrzał życie, ale ile takich historii widział futbol gdzie gracz wyśmiewany w jakimś klubie potem go zamiatał, gdy przyszło mu się zmierzyć z dawnym klubem.

0

Nie chcę City, bo tu jesteśmy bez szans
Nie chcę Bayernu i Atletico, bo tyle razy już to było że wolę powiew świeżości
Real i PSG choć też nie są dla nas rzadkością to jednak takie mecze wzbudzają wiele emocji, a z Realem w LM nie graliśmy już ponad dekadę.
Borussia i Arsenal najciekawsze opcje + w zasięgu, szczególnie niemiecka drużyna

6

@Cule1234 Mam nadzieję, że to 100m to żart. Jak już mamy takiego piłkarza w takim wieku sprzedawać to nie schodzić poniżej 150m, w Anglii spokojnie tyle wyłożą… No ale już nie raz widziałem jak dajemy się łatwo wy****** także nie zdziwi mnie to

0

Największe plusy to awans do ćwierćfinału i Cubarsi - niesamowite jak ten chłopak gra w takim wieku
Bardzo fajne 30 minut, obrona do pochwalenia
Jakbym miał na coś narzekać to styl gry na przestrzeni całego meczu - Napoli jest cienkie więc wystarczyło, obawiam się że na ćwierćfinale się zatrzymamy, ale oby losowanie dopisało a potem trzeba zagrać na 200%.

0

Ale capitano zrobił tu akcję, brawa się należą

2

Nie chciałem chwalić dnia przed zachodem słońca, ale chyba przetrwaliśmy najgorszy okres w meczu. Obrona do pochwalenia i to bardzo za ten mecz, ale mam obawy że za drętwi w ataku jesteśmy na lepszego rywala

5

Boli mnie to, że dzisiaj Lipsk powinien ich rozgromić a zapewne jeśli nie trafią na City to przejdą kolejnego rywala oczywiście znowu w średnim stylu - fenomen nie do wytłumaczenia

0

@Faro Jak dla mnie to cały Real jest dziś tak dziwnie ustawiony, że tutaj wręcz nie da się wyglądać dobrze xD

14

Real to jest najdziwniejsza drużyna dla mnie. My albo jesteśmy w gazie i ogrywamy w ładnym stylu kolejnych rywali, albo jesteśmy w dołku i męczymy bułę często tracąc punkty. Oni zagrają raz na jakiś czas partidazo jak z nami czy Gironą, żeby kolejne 10 meczów grać jeszcze gorzej niż my, ale i tak wtedy rzadko ktoś ich ogrywa

1

Bardzo fajnie to Lazio gra w piłkę, nie wiem czy byśmy ich przeszli. Błyskawiczne przejścia z defensywy do ataku, dobre skoki pressingowe i szybki powrót do obrony. Guendouzi dzisiaj póki co wygląda jak pomocnik ze ścisłego topu.

0

Dzisiejszy mecz beznadzieja, na plus ładny gol Lewego. Napoli może zagrać lepiej w rewanżu, trener od dwóch dni więc na dziś nic nie stworzył, a na rewanż może dopracować szczegóły. U nas raczej nie ma się co łudzić, że coś się poprawi skoro już tyle miesięcy jest to samo.

1

Zazwyczaj zaczynamy grać od 60 minuty, a dzisiaj chyba pograliśmy do 30. Chociaż mam nadzieję, że wyjdą znowu na 2 połowę xD

0

Jestem ciekaw co taki AdL ma w głowie - po takim sezonie, gdzie Zielek był jedną z kluczowych postaci stwierdził, że albo obniży zarobki albo nie będzie przedłużania kontraktu. Oczywistym jest, że na takie coś piłkarz tej klasy nie pójdzie to jest odstawiony od składu. Dla nas dobrze, bo żaden ich pomocnik nie jest w połowie tak dobrym zawodnikiem jak Piotrek, ale no świństwo jak nie wiem.

0

Na razie wyglądają chłopaki najlepiej od dawna… No chyba, że to Napoli jest słabsze od dołu La Ligi to tak się wydaje po prostu

0

Gola tracimy na pewno, nie wierzę że z takim napadem Napoli nie stracimy gola. Grunt to strzelić przynajmniej tyle samo, żeby mieć dobrą sytuację przed rewanżem.

1

Ten Thuram jest dużo lepszy od Lautaro w tym meczu

3

Kurcze jakoś mnie ta piłka nie bawi jak wcześniej. Barca, Real + jakieś hity jeszcze oglądam z chęcią, ale teraz jak oglądam takie przeciętne mecze 1/8 LM to trochę się przy tym nudzę.

0

Dobry zawodnik ten Schlager, brakuje nam tego typu pomocnika

0

@Gibbon_FCB Dziś czuję, że może być ciekawie, fajnie gra Lipsk nas by raczej ograli przynajmniej u siebie

1

@Mario96w Lipsk-Real, akcja za akcję i w każdą stronę może pójść ten mecz

0

Ale byśmy dostali lanie od tego Lipska xD

0

Ten mecz wygramy i to nie jedną bramką, ale raczej nie będziemy stanowić zagrożenia dla Realu w walce o mistrzostwo.

1

Ktoś ostatnio pytał czy chcielibyśmy Viniego w Barcy. Jako naszego zawodnika na pewno patrzylibyśmy na niego inaczej, pewnie ktoś by w końcu dotarł do jego głowy. Ale no jak nie chcieć zawodnika tak kapitalnego piłkarsko? Nie mamy indywidualnie lepszego piłkarza, nie wiem czy dzisiaj piękniejszy był ten gol czy ta asysta do Bellinghama.

0

Jak Nole wygra tego seta to wygra cały mecz, jego mecze to jest ten sam przypadek co mecze Realu xD

0

O nie, nie brodacz - ja wiem jak to się skończy xD

6

No i za taki występ na AO należą się brawa. Ćwierćfinał i odpadnięcie po 5 setowym boju z Medvedevem to coś co može pozytywnie nakręcić na pozostałe szlemy w tym roku.

0

@Peciak Zdecydowanie 3, czasem robię sztukę dla sztuki, ale jeżdżę na mecze i gierki po to, żeby dryblować - najwięcej frajdy mi to daje

2

Geniusz taktyczny Xaviego - uśpił czujność rywala, poczuli się za pewnie i ich wypunktowaliśmy. Wodzu, prowadź.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?