4

San Marino wygrywa swoją grupę w Lidze Narodów! Ale jajca, nikt by tego nie stawiał

1

@J4no W sobotę dostaną spokojnie :)

1

@escarabajo Oczywiście, ostatni mecz już go pogrążył stuprocentowo u Artety

0

@ikar34 Niekoniecznie symulowana, w podobnym okresie miałem podobny uraz stawu skokowego - zerwana torebka, naderwane więzadła i skręcona kostka. Po pół roku przyjąłem blokadę, miesiąc pracowałem nad wzmocnieniem stawu, poszedłem 3 razy pograć i mam spory dyskomfort w achillesie, w stopie - coś jest nie tak. No co prawda ja jestem zwykłym Kowalskim, który po pracy pojdzie do lekarza czy na boisko a nie pilkarzem którego obserwują ciągle i leczą, ale ciało ludzkie to ludzkie ciało.

0

@Faro Słabe? Najbardziej piłkę od paru lat przypomina, j się dobrze bawię

2

@LaKnightYeah2000 O, kolega po fachu :D Ja mam tylko o tyle lepiej, że uczę od 1 do 8 klasy, tak od 5 jest już spokój. Ale w 1-4 bez krzyku i uwag ani rusz, nie ma opcji xD

0

Smith doing Smith’s things, dobrze mu szło ale Littlerowi też więc psycha siadła i tyle xD

1

Odszedł od nas Gundogan Cancelo Felix a przyszedł Olmo - mówię o takich poważnych transferach z i do klubu. W teorii kadrowo na minus, ale to co Flick zrobił z chłopakami jest niesamowite.

8

@LeoMessiiBarcaPepa Już prędzej Gryzak nie pasuje do tego towarzystwa, FDJ pasuje tu idealnie

2

Spędziłem cały wieczór na dogłębnym studiowaniu różnych historii, fragmentów książek o George’u Beście, żeby skwitować to zobaczeniem jego zdjęcia tuż przed śmiercią podpisanego „Don’t die like me”. Niesamowicie przytłaczający widok, który przez najbliższe dni będzie mi towarzyszył, coś okropnego co alkohol może zrobić z człowiekiem. W tym temacie polecam bardzo piosenkę „Książę Życia Umiera” Myslovitz - cudowne połączenie muzyki i tekstu.

44

Vinicius to jest niesamowity przypadek xD Zazwyczaj Brazylijczycy nie utrzymują się na topie zbyt długo bo średnio im się chce trenować czy lubią imprezować (Neymar, R10), inni mają problem z kontuzjami (Nazario), jeszcze inni problemy psychiczne po stracie ojca (Adriano). Ten ma to wszystko, trenuje intensywnie, nie dręczą go kontuzje. Ale jak na przedstawiciela tej nacji przystało, musi mieć jakieś zaburzenia i prowadzi wyimaginowaną walkę z rasizmem zamiast grać xD

0

Miedwiediew zdobywcą US Open 2024, pewniaczek

1

7:0? Aż żałuję, że zapomniałem o godzinie meczu. Maszyna Flicka ruszyła porządnie.

1

Real stracił Niemca będącego mózgiem zespołu
My zyskaliśmy Niemca jako prowadzącego całą maszynę
Ta niemiecka jakość swoje robi, widać efekty. Śmiało możemy już mówić o mistrzu Hiszpanii. VAMOS!

1

Patrząc na męczennika i Mbappe to uświadamiam sobie jak piłkarze stają się coraz bardziej samolubni. Takiego ego to nawet u CRa nie widziałem, teraz w Realu jest takich dwóch. Nie zdziwię się jak na dłuższą metę Atleti będzie cięższym rywalem w walce o mistrzostwo.

0

Hahahah karny, ale te pokraki nawet z tap-ina nie potrafią strzelić xD

1

Im mocniejszy Real na papierze tym większe szanse na mistrza mamy

0

Tylko Legia mnie rozczarowała - wstyd nie wygrać z pastuchami co w 10 grają. Brawo dla Wisły i Las Palmas

1

Olmo w 50 minut zrobił lepsze wrażenie niż Mbappe w około 200

2

Ja nie mogę powinno być 0:3 xD

1

@A4ron Wystarczy skromne zwycięstwo, 0,25 punktow do rankingu zawsze na propsie :)

0

@Pnog37 Nie ogarniam do końca jak to ma wyglądać, ale byle nie AV z czwartego koszyka xD

1

@daniel32778 Ronaldo? Żartem jest ocena Neymara, CR chociaż w tej Arabii miał jakiekolwiek liczby

2

@Faro Valverde i Camavinga by grali w pierwszym składzie każdego klubu, poza City. Tchouameni też może w 3 klubach by nie grał.

3

Powodzeni Gundo w City, trypletu życzę. A sobie i nam wszystkim życzę żeby nasz kolejny prezydent był chociaż w połowie tak kompetentny jak Florek. Tylko tyle i aż tyle, mamy piękny klub, najlepszych wychowanków na świecie, potrzebujemy tylko porządnego prezydenta.

4

Widzę, że gruby postanowił rzucić rękawice Bartomeu i nie chce łatwo odpuścić bycia najgorszym pasożytem dla klubu - no no, nie sądziłem że to możliwe

0

Greenwood 2 gole w debiucie w Marsylii a trwa dopiero 1 połowa. Zwalił sobie PR bardzo mocno, ale jeśli tak będzie grał i nie odwali już nic to może wrócić na salony do wielkiego grania.

2

@Pawel13sz Mimo wszystko obrzydzenie człowieka łapie:
- Sprowadzają Victora Roque za 40 mln w dobie kryzysu żeby go wypychać z klubu
- De Jong jest jaki jest, ale te próby wywierania na nim presji też byly obrzydliwe
- Całe zamieszanie z Xavim, proszenie żeby został po czym wywalenie go
- No i takie potraktowanie kogoś kto z maszyny Pepa przyszedł do nas za mniejsze pieniądze
Brak mi słów na to wszystko

4

Jeżeli z Gundoganem to prawda, to chyba odpuszczę oglądanie i przejmowanie się Barceloną dopóki grubas będzie u koryta. Coś obrzydliwego co się dzieje z klubem.

1

W sumie to źle źe obronił, tak to chociaż byłyby punkty, tak to pewnie bez punktów i awansu xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?