1

@Misiusessi Jak mówisz o Littlerze to właśnie 2. set pokazał, że można spokojnie tylko sam Bunting musi chcieć skorzystać i dowozić wtedy jak Luke słabnie

1

@VamosRakieta Mi też, aż mnie wczoraj trochę nerwy poniosły
Poczułem się jak po porażce Barcelony (z tych przeciętnych porażek, nie tych najboleśniejszych)

2

Dyspozycja dnia i szczęście do drabinki - patrząc jak Rydz grał cały turniej to zapewne dzisiaj by klepał jednego i drugiego, a tak to bezjajeczny Dobey jest w półfinale i nie wykorzystuje tego, że MvG jest daleki od swojej optymalnej formy

1

Dobey znowu załącza tryb mentalnego przegrywa xD

1

Niby półfinały MŚ w darcie, ale nie widzę tu bardzo pola na niespodzianki. Myślę, że Bunting i Dobey urwią maksymalnie 4 sety i to łącznie. Bardzo się zdziwię jeśli będzie inny układ finału niż Littler - MvG.

0

Szybkie 5-0 czy Asp urwie jakiegoś seta?

0

Nie mogę totalnie zdzierżyć MvG, nie ma dartera innego do którego czuję choćby w połowie taką niechęć. Dlatego boli mnie taki mecz gdzie Rydz gra super a i tak chyba przegra

0

Jak Rydz w którymś momencie nie zostanie zjedzony przez nerwy to wyeliminuje Shreka - trzymam kciuki bardzo za to

2

Dobey się znowu obsra jak rok temu - niesamowite te pomyłki

0

No i nie dotrwał Joyce :/
Littler - MvG to najgorszy możliwy finał, aż na samą myśl się nie chce oglądać

1

Wiedziałem - tak czarował, tak gra, a jak przyjdzie mecz z shrekiem to się zesra xD

1

Co ten Pietreczko, 4 runda a typ gra na średniej 77 xD

3

W potencjalnym półfinale nie widzę Littlera wygrywającego z takim Wrightem. Czapki z głów Panie Peter.

1

Rydz przypomina o sobie i chyba chce przebić swoj występ sprzed 3 lat. Kosmos co on rzuca, na razie wyższy poziom nawet od Luke’ów

0

No i zaraz z 2-0 będzie 2-2, Doets się obudził

3

I Ryoyu pokazuje, że jak ktoś umie skoczyć to skoczy xD

0

Brawo Dawid!! Ale super forma!

1

Wychodzi na to, że w darcie opłaca się stawiać tylko Littlera i Humphriesa - wszystko inne to 50/50 xD

0

Ależ się serce grzeje oglądając takiego Wrighta

1

@mekston Stare, znałem. Cienias jakich mało.

0

To co? Dużo niespodzianek już za nami, ale koniec końców finałem i tak będzie MvG vs któryś Luke?

5

Po 18 latach rezygnuję całkowicie z gier od EA. Fifa to była nieodłączna część mojego dzieciństwa i do pewnego momentu (Fifa 18) naprawdę czerpałem mnóstwo frajdy z grania. Potem zacząłem się często irytować, odkładałem grę na parę dni, ale finalnie i tak wracałem. Jednak w tym roku przechodzą sami siebie z ich pazernością na kasę i tym jak obrzydliwie nieuczciwe taktyki manipulacyjne stosują, żeby zarobić więcej kasy. Od pierwszych dni dziesiątki paczek specjalnych w sklepie, celowe tworzenie cen ewolucji czy fajnych paczek w taki sposób, żeby mało kto je kupił za monety tylko specjalnie żeby doładować FP. A już praktyka oskryptowania gry w taki sposób, że jednego dnia Ci wszystko idzie, a drugiego już gra robi wszystko żebyś przegrał i zechciał wydać kasę, żeby wzmocnić zespół (sprytne…) to całkowite świństwo. Taka mała dygresja z mojej strony, bo wiem że sporo ludzi tutaj grało/ gra w ich gry.

0

Brawo Shaggy, ale chłop jest jednak szalony i ma nierówno pod kopułą. Co on chciał zrobić najpierw z tą 9 lotką, a potem mając 3 lotki na 80 od razu chce rzucić 2x topa xD

0

@MesQueUnClub96 Ja to nie o graniu, tylko o tym co pokazał xD - PL raczej pewne

0

@MesQueUnClub96 W końcu zaczął grać

0

Co ten Cross xDD

0

Co to za jakaś atrapa Williamsa? Widziałem tu niespodziankę, a chyba Cross łatwe 3:0

0

Super meczyk do oglądania i cieszę się ze zwycięstwa Ricky’ego. Nie mam nic do Chisnalla, ale chłop w telewizji jest z góry skazany na porażkę z każdym lepszym rywalem.

1

Evans z Toylo to byłby ciekawy do oglądania pojedynek :D

2

Clayton z awansem! Horror, ale zasłużony awans

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?