12

Polski internet jest żałosny. Wszędzie widzę informację, że Peña zawalił drugą bramkę i jak karygodnie się zachował. No jak lubię Wojtka i chciałbym żeby bronił to takie coś to zwykłe chamstwo, bo drugiego gola to zawalił w 100% Cubarsi, a Peña wczoraj parę piłek obronił.

0

Mamy to! Wygraliśmy w pojedynku na bycie mniejszymi przegrywami, co to był za cyrkowy mecz xDD

1

Płotka z dubletem, ale co któryś piłkarz BvB napędził akcje to jego ;D

1

Frenkie parodysta xD

0

Nie Peña tylko głównie to 2 gol na konto Cubarsiego

1

Płotka z golem!!

0

Rzadko oglądam ligę niemiecką i myślałem, że ten Guirassy to porządny napastnik a to takie drewno że szok xD

1

Przy Ancelottim żaden nasz młodzian: ani Gavi ani Yamal ani Cubarsi ani Balde ani Casado nie byłby tu gdzie jest. Świat by w ogóle o nich nie słyszał.

0

Ale bym obejrzał takiego Durana u nas - za rok/ dwa za Lewego jak znalazł

0

Ancelotti to niesamowity beton, posadzenie Asencio i granie Viniciusem który po paru kontaktach z piłką widać że nie jest sobą to jest cyrk. Większy niż to co Flick robi ze Szczęsnym

16

Genialnie się ogląda Lookmana - bardzo efektowny i przy okazji efektywny piłkarz

0

Niestety, ale kluczowi piłkarze Realu wyglądają dużo lepiej z meczu na mecz. Przede wszystkim Jude wrócił na swój poziom i zaczynają wyglądać coraz lepiej jako całość. Trzymam kciuki, żebyśmy my grali cały sezon jak na początku to może być najciekawsza walka o mistrza od lat.

0

Ja to się nie zdziwię jak on skończy jako rezerwowy xD Ja nie myślałem że możliwy jest tu drugi Hazard, a on wychodzi na jeszcze większego flopa xD

0

Nie no tak szczerze to ten Real jest tak mierny, że mimo wszystko nie widzę tego żebyśmy przegrali majstra
Super timing, ale zdanie podtrzymuję xD

0

Rzadki ten Real xD Męczennik jest jaki jest, ale w tym sezonie to jest przynajnniej 50% ich siły ofensywnej

2

@PW27 Ale umiejętności to dwie jak nie trzy półki niżej

0

To jakiś żart że w ogóle nad tym myślą? xD

1

Nawet Frenkie z golem xD

2

Brawo Rapha i brawo Yamal, super że chyba zgarniamy 3 punkty ale i tak mnie martwi ten mecz. Nie oglądam Mallorci co tydzień, ale dzisiaj wyglądają jak drużyna która okupuje miejsce gdzieś tam w strefie spadkowej. Dobrze dla nas, w końcu udało się przełamać.

0

Jak Mallorca wyjdzie bardziej skupiona na drugą połowę i nie wygramy to tylko pogratulować Hansiemu tego cudownego pomysłu na wystawienie szprotki na napad

0

@abram3k Otóż nie, daleko do ofsajdu

4

Nie no weźcie go proszę xD

1

Ta płotka na napadzie to jest jakiś żart xD Szybkości brak, techniki brak, siły brak, inteligencja boiskowa przeciętna - nie ma tu potencjału, kolejny mecz to pokazuje

0

XDDDDDD EA Fc 25 w prawdziwym życiu

0

Mam jakąś czujkę, że wygramy ale po tym jak będziemy gonić wynik. Mam nadzieję, że Kounde będzie dzisiaj nadążać bo że ze strony Balde może być groźnie to wiem. Jeżeli skrzydła Mallorci dostaną dużo luzu to będą olbrzymie ciężary - Muriqi jest bardzo ciężkim rywalem dla środkowych obrońców, im mniej będzie piłek na niego granych tym mniejsze zagrożenie

0

To gol Muriqiego wejdzie jak w masełko na kuponie

5

Nie ma większego mema w świecie piłki niż Tottenham - oni przebijają nawet Napoli i Arsenal xD Wygrać 4-0 z City, żeby u siebie stracić punkty z Fulham - złota zasada to nie stawiać ich meczów i nie ufać im w FPL

2

@Encore Przecież to stary schemat - nowy trener przychodzi, parę dobrych miesięcy Rashforda a potem wraca na swój poziom xD

2

@gaucho104 Chyba niestety polityka doprowadzi do upadku sportu, a myślę że nie tylko sportu. To co się dzieje teraz na świecie nie prowadzi do niczego dobrego i zapewne za 20-30-40-50 lat będzie znowu jeden, duży reset gdzie dużo ludzi straci przez to życie. Ale najwyraźniej taki jest los ludzki, bo schemat powtarza się od zawsze.

0

Z innych meczów: De Ketelaere 2 gole 3 asysty - kosmos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?