Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale co Totki robią przy kontrach to jest dla mnie niezrozumiałe. Lepsza decyzyjność i mogli przynajmniej 2 razy ukąsić to City…
1
Jak Bayern dzisiaj wygra to albo Kane albo Reus wygra pierwsze duże trofeum… Oby o 23 nie trzeba było pisać „I wszystko by się udało gdyby nie ten wścibski Real…”
0
Hahahahah, Borussia ma takiego farta że czuję się jakbym oglądał Real ZZ
3
Klarowne czerwo nie ma innej opcji
0
Jestem w tym meczu zdecydowanie za Borussią, chociaż jako olbrzymi fan piłki nożnej nie powiem, że nie miałbym satysfakcji jakby PSG ich ukłuło. Nie cierpię takich zmian jakie zrobił Terzic, że od 60 minuty bardzo jasno pokazuje, że nie chce już grać w piłkę tylko się bronić.
2
Jak nasz ogrodnik ma zostać to może ta porażka to celowy plan. Liga Mistrzów jest, a w SPH unikniemy kolejnego łomotu od Realu :D (Chociaż wiem, że tak nie jest i chce mi się płakać oglądając taki mecz z Gironą)
1
Szczerze to ten wczorajszy mecz mnie bardziej grzeje niż ten wtorkowy. Borussia to jedyny zespół z tej 4, do którego czuję sympatię, zaś PSG najbardziej nie znoszę (tak, w starciu z nimi kibicowałbym nawet Realowi). Niech Borussia bierze całą LM, a jak nie to chociaż nie to PSG xD
1
Tutaj raczej wyrwiemy 3 punkty, powinno być dobrze - ale obawiam się meczu z Gironą i tego, że nie awansujemy do SPH. Mam nadzieję, że wygramy i będzie spokojne wicemistrzostwo, ale nie napawają optymizmem te błędy indywidualne.
27
Jak widzę jak niektórzy tu sprzedają Araujo to tylko czekam aż takie ananasy wpadną też na pomysł, żeby po słabszym meczu sprzedać Cubarsiego xD No chyba, że już sprokurowany karny z Realem to wystarczający argument…
0
Może jestem trochę pesymistą i nie do końca wierzę w zespół, ale patrząc na to jak ten wczorajszy mecz wyglądał to uważam, że nawet jeśli gol Yamala faktycznie był i byłby uznany to i tak byśmy przegrali. Jak tylko zdobywaliśmy bramki to Real wrzucał wyższy bieg i zaraz dostawaliśmy powrotnego gonga. Ten zespół ma potencjał, jednak potrzeba tu trenera który zamiast przynosić wstyd na konferencjach, będzie miał pomysł na grę.
1
Jak dla mnie to są karne nie tylko o awans do półfinału, ale o ostatnią LM w tym formacie. Nie widzę jednych ani drugich przegrywających z kimś.
9
16-0 w rożnych, co za dominacja
4
To jest niesamowite, że z taką grą oni mają dogrywkę z City o półfinał LM. W drugiej połowie wyszli może z 10 razy na połowę City, najbardziej fartowna drużyna na świecie
2
@JohnnySilverhand Z tej trójki co wymieniłeś tylko z jednym gościem jest problem. MATS był w zeszłym sezonie najlepszym bramkarzem na świecie i też było widać w tym jak nasza gra defensywna się posypała bez niego. Że po takim meczu Araujo nie wyszedł? Mógł wyjść, ale cokolwiek by nie powiedział to dałby pożywkę, w pełni rozumiem ciszę na ten moment.
5
Araujo zwalił, trzeba to wprost powiedzieć - ale to jest gość, który zostawia serducho na boisku, jest przywódcą i jeden mecz nic nie zmienia. Ale za to po takim dwumeczu nie mam już najmniejszych wątpliwości, że FDJ za odpowiednie pieniądze to sprzedać i podziękować. Tutaj nie ma nad czym się zastanawiać, on nawet nie to że jest słaby, ale jest tak niesamowicie nijaki i apatyczny na boisku, że aż mnie skręca.
3
@Zoker Ale, że Lucho jako nasz człowiek tak nam źle życzy?
0
City poprawcie proszę dzisiaj trochę humor. Oczywiście to łyżka miodu w beczce dziegciu, ale niech chociaż Pep wygra tę LM.
24
Jestem zły, a nawet wkurwiony (przepraszam, nerwy) po takim meczu. Tak fajnie zagraliśmy w Paryżu, tutaj też już było 1:0, jeden głupi błąd i trzeba najpewniej kolejny rok czekać na półfinał LM. Taka porażka frustruje jeszcze bardziej niż bycie zdominowanym piłkarsko, bo czuje człowiek, że było blisko…
17
Wirtz to jest typ talentu, który wręcz trzeba brać do siebie. Tak decydującego gracza w Bundeslidze nie było od czasów KDB w Wolfsburgu. To nie jest kot w worku, bo Bundesliga, to jest piłkarz który będzie rywalizował o ZP w najbliższych latach.
1
Brawo City, ciężko mi sobie wyobrazić żeby przy takim wyniku mieli odpaść na Etihad
0
Haaland nie wyjdzie z kieszeni Rudigera, nie ma opcji
Tu cos trzeba zmienić Pep
1
Rok temu City było bardzo wyraźnym faworytem w dwumeczu z Realem - City z sezonu 2022/23 to był totalny walec. Teraz też widzę w nich faworytów, ale nie tak wyraźnych. Wcale mnie nie zdziwi jeśli Real się zrewanżuje za zeszły sezon. Pep znowu trochę zaskoczył ze składem, nie wiem czy to dobrze…
0
@MesQueUnClub_87 Ale szacunkiem jednak na niemal każdym stadionie się cieszy. Na Humphriesa buczą niemal wszędzie co jest dla mnie totalnie niezrozumiałe.
2
Upadek w obecnym świecie jest widoczny na wielu płaszczyznach: w ukochanej piłce też to widać jak bardzo są ważne pieniądze, pajacowanie na boisku, nowe fryzurki, samochody, zegarki.
Ale, że nawet w darcie Humphries, który od paru miesięcy jest bezapelacyjnym numerem 1 nie jest główną postacią w mediach a przez publiczność jest wygwizdywany to jest dla mnie kosmos. Pod kątem poziomu to nikt nie ma na ten moment podjazdu, a jego problemem jest to, że jest… zbyt spokojny, w pełni skoncentrowany na tym co ma robić, nie czuć od niego za grosz arogancji i z pełnym szacunkiem podchodzi i wypowiada się o rywalach. Przecież to jest jakaś abstrakcja, że gdy ktoś reprezentuje sobą najważniejsze wartości sportowca to jest “za nudny dla mainstreamu”
9
@Arden @MesQueUnClub96: Potrzymaj mi piwo xD
3
Myślałem, że Chelsea w lepszej fomie, ale grając 11 na 10 tyle czasu z Burnley to jak nie wcisną zwycięskiej bramki to śmiech na sali
1
Ostatnie kolejki i czyżby Bayer uruchomił tryb Borussi? No jakby przegrali to mistrzostwo to jeszcze by ich przebili xD
5
Bednarek… widzisz Boże i nie grzmisz
0
Za takie podanie to się należy zmiana w trybie natychmiastowym, szczególnie że cały mecz jest bardzo rzadki Piotrowski
0
Buksa obowiązkowo od 46 minuty
Na ten moment nie mamy na boisku połowy napastnika - Lewy i Świder dzisiaj dno dna. Dobrze, że nie dostaliśmy gola do szatni