Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chciałbym w Barcelonie połowę takiego skrzydłowego jak Vini. Czy zachowuje się często jak skończony idiota? Tak
Czy piłkarsko jest największym asem Realu, siejącym nawet większy postrach niż siał Ronaldo? Tak
0
Ale ciśnie Inter, aż się wierzyć nie chce
0
@mate92 A po co mam dawać numery? Ja nie mówię, że Real wygra tylko, że na pewno nie ma najmniejszego logicznego powodu, żeby ich skreślać przed rewanżem.
14
Jeżeli ktoś jest pewny tego, że City wygra na Etihad to radzę się przygotować na możliwość rozczarowania. Z Realem w LM dzieją się rzeczy niewytłumaczalne i to, że do tej pory Obywatele tam wszystkich niszczyli to nic nie znaczy. Mi na zawsze utknął w głowie mecz z 2014 roku, gdzie Bayern był niesamowicie mocny, cisnął na SB i przegrali 0:1 po czym na Allianz dostali 4 od Realu.
1
Za taką pajacerkę to bym zawieszał, bo nawet żółta to za mało. A nawet tejże kartki nie było XD
1
Carvajal prawie jak Casemiro, irytujący typ
0
Ederson ze dwa wylewy, kontuzja KDB/ Haalanda czy co się będzie działo w dzisiejszym meczu?
7
Niby mistrzostwo, ale w stylu nawet gorszym niż Real czy Atletico. Człowiek się cieszy, ale duży niesmak zostaje, bo tutaj wiele zmian potrzeba żeby to zaczęło wyglądać.
3
@MOLESTA Na pewno taki piłkarz jak Busi nie ma żadnej wartości marketingowej, 14 w niedzielę a chłop już chyba przyjął pół litra
3
Oddałbym wszystkich naszych skrzydłowych za jednego Viniciusa będąc szczerym
4
@Faro Akurat ten tekst to najczystsza prawda, no są aktualnym mistrzem xD
4
Mam nadzieję, że Pep trochę inaczej ustawi zespół na Real. Jak Vinicius dostanie tyle miejsca na skrzydle to tam będzie co chwilę gorąco pod bramką City.
5
Upamecano po tym dwumeczu to chyba wywalą na zbity pysk z Bayernu - kolejna bramka na jego konto
1
Nie wiem czy to kwestia tego, że Real trafił z chłopakami, czy może to u nas zawodnicy gasną. Ale chciałbym chociaż połowę takiego skrzydłowego jak oni mają tych Brazylijczyków swoich. Była masa śmiechów, że biorą koty w worku po kilkadziesiąt milionów to teraz mają dwóch gości, każdy warty na obecnym rynku przynajmniej 100 milionów. Do nas przychodzi jeden, drugi, trzeci skrzydłowy za kilkadziesiąt milionów (jeden za trzycyfrową liczbę) i wiecznie jakieś urazy, czy totalnie bezjajeczna gra.
2
Jeszcze może być gorąco w Neapolu
1
To jak już Milan ma przejść Napoli to niech chociaż nie ulegną sąsiadom zza miedzy. Do nich czuję jakąś sympatię, do niebiesko czarnego klubu z Mediolanu nie bardzo.
0
@Gibbon_FCB Pogrom? To można w ciemno założyć, że czegoś takiego nie będzie. Może uda się City wygrać, ale w ciemno można stawiać że to będzie mecz na styku.
1
Ale ten Ndombele jest rzadki, dobrze że tu nie trafił swego czasu za te 80 czy coś koło tego milionów XD
0
Ale bym obejrzał tego Leao u nas, naprawdę kawał skrzydłowego
0
A może to jest zakład, że my jeszcze nie przegramy tej ligi? Ciągnęliśmy kilka tygodni po 1-0 to teraz zamienimy to na 0-0.
9
Ale Vinicius robi wiatrak - w każdym możliwym meczu. Nie kibicuję Realowi, wkurzają mnie jego zachowania, ale piłkarsko to dla takich piłkarzy się ogląda mecze.
1
@AFA90 Wiesz co, mi to gdzieś na Facebooku wyskoczyło. Dlatego pytam czy to może nie fejk, bo nie chcę tak ślepo wierzyć.
3
@MesQueUnClub96 Że wszystkie gole Ronaldo z wolnych to czyste szczęście
0
Te słowa Aguero o wolnych Ronaldo to nie jest fejk? Ja rozumiem, że przeciętny Kowalski może gadać głupoty o Messim czy Ronaldo, ale no jednak tak wielkiemu piłkarzowi to nie wypada takich głupot gadać.
7
Szczerze mówiąc to taka mała komedia z tą drabinką w LM. Bądźmy poważni no, przecież ktoś z dwójki City/Real (City raczej już pewne, a w Chelsea totalnie nie wierzę) w finale przejedzie się po Interze/Napoli/Milanie. City jakością piłkarską, a Real doświadczeniem i umiejętnością gry w finałach. Liczę, że to City dojdzie do tego finału i Pep sobie wygra w końcu LM, bo po prostu mu się należy.
1
Ale Lewy się drętwy zrobił, masakra
1
@wasacz @PatrychoO Nie wiem w jakich kategoriach myślicie. Jakbym ja usłyszał takie słowa od kogoś to bez zastanowienia by ode mnie po mordzie wyłapał - to jest totalna zniewaga
1
Ja bym poczekał w tej sprawie z jakimkolwiek osądzaniem. Jeżeli wyjdzie, że naprawdę Baena powiedział coś takiego, to liczę na to że dostanie taką karę jak i Valverde. Czy można pochwalać przemoc? Nie. Czy w takim wypadku ta przemoc byłaby uzasadniona? Tak i to bardzo.
4
Cóż mogę po tym meczu powiedzieć... Mistrzostwo wraca do domu :D
2
Vinicius jest irytujący, ale nie można mu odebrać jednej rzeczy. Jest piłkarskim gigantem - to jest ścisły top skrzydłowych, uważam że najlepszy w La Liga (niewiele lepszy od Dembele, ale trochę lepszy)