2

Nie wydaje mi się, żeby Francja jakoś bardzo ucierpiała na stracie Benzemy. Przy całym szacunku do jego klasy piłkarskiej, ale tak mocnej reprezentacji naszpikowanej gwiazdami może nawet na dobre wyjść zastąpienie jednej z największych gwiazd na Giroud. Olivier to kapitalny piłkarz, który bardzo ułatwia grę innym zawodnikom z formacji ofensywnej, a i sam ma patent na strzelanie bramek.

2

Michael Smith kolejny raz wystąpi w decydującym dniu majora... Nie ma Price'a, MvG, Wrighta, Claytona, może to w końcu będzie ten wielki moment. Choć wydaje mi się, że Aspinall bierze całość i też nie będę narzekał.

1

@Criss18Barca Przenieś to tylko na początek zdania, będzie lepiej wyglądało. Tak to bez sensu trochę to zdanie.

2

@7black4 W obecnych czasach nie dziwi mnie to wcale, przy wszechobecnej poprawności i gdy w sumie nie wiadomo kto jest kim, bo często chłop się ma za babę czy na odwrót XD

0

Napędziłeś mi stracha Michael... Bully Boy w ćwierćfinale i pięknie :D

1

Ronaldo to pajac i tyle... Bardziej mnie interesuje, a raczej martwi to, że robią wszystko żeby Araujo zagrał na Mundialu. Wcale nie mieliśmy już książkowego przykładu co się dzieje, gdy piłkarz za wszelką cenę chce grać na Mundialu, wcale...

2

No niestety panie Soutar, jak się pudłuje 5 razy na doublach, aby zamknąć mecz to się z Wrightem nie wygrywa.

0

@yoodash W nalewaniu? Co to za konkurs dla dzieci?

14

Gil z dupy Debilzano - za każdym razem ten dzban jest 12tym zawodnikiem rywali. Większość sędziów w Hiszpanii jest po prostu słaba, ale to jest przekupczyk sędziujący antyBarca

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Real traci pierwszy bramkę na początku meczu? I szanse na stratę punktów druzgocąco zmalały xd

1

Ciekawe bardzo losowanie LM, no i rzecz jasna nasz mecz w LE. Dawno na etapie 1/8 LM nie było sytuacji, gdzie większość meczów może pójść w obie strony i nie będzie to niespodzianka. A nawet ten niby najbardziej jednostronny mecz Lipsk - City wcale nie musi pójść tak bardzo w jedną stronę. Raczej City to weźmie, ale myślę że nie będzie to spacerek.

1

@BoreekxD Zmienił dyscyplinę na MMA, tylko boiskowe

3

O drogi Jezu - to jakie cyrki teraz Ronaldo teraz odwala to jest tak żałosne, że ciężko znaleźć na to określenie. Piłkarsko to odkąd odszedł z Realu starcił jakąkolwiek styczność z Messim - wcześniej można było coś porównać, od tamtej pory nikt ze zdrową głową by nie porównywał, bo nie ma czego. Ba, od tamtej pory myślę, że sporo zawodników grało lepiej, a w tym sezonie to tych zawodników znajdzie się setki jak nie tysiące. Olbrzymie ego, mentalność dziecka, ale umiejętności już dawno wyparowały.

0

@AlexDark00 Po co komuś kibicować w takim meczu? Ktoś odpadnie na pewno i to jest piękne :)

3

@Panpiwkarz Byku to Napoli jest mocne, ale dwóch dwumeczów to nie obskoczą.

3

@thorin Potem przeszli, bo Benzema, a potem bo wrzutki bla bla bla. Jeżeli znowu byłoby takie zestawienie to pewnie znowu by Real wygrał i nie zdziwiłby mnie podobny przebieg meczu.

0

@kamilop Ciężko w jego przypadku mówić o słabym zdrowiu. Zerwał więzadła, więc go długo nie było, ale poza tym nie kojarzę jakichś jego urazów.

12

@Barwindg O Dembele? Zgoda, wyjątkowo bystry chłopak

0

Patrząc na Barcelonę w LM nasuwa się jedno pytanie: czy nasi słysząc hymn Champions League mają od początku meczu pełne gacie, czy poziom ligi hiszpańskiej spadł na samo dno? W lidze bezproblemowo odprawiamy zespoły z górnej części tabeli, przychodzi LM i pokonuje nas średni Inter, a i z Czechami, których kadra jest warta mniej niż kadra Lecha wyglądamy mocno przeciętnie.

2

@MesQueUnClub96 Po dzisiaj widzę nadzieję - co by nie mówić, w końcu przegrał z rywalem, nie z samym sobą. Trzeba oddać Rossowi co jego, nawet komentatorzy mówili, że prawdopodobnie nigdy w życiu nie będzie grał takiego darta jak dzisiaj.

1

Jak tak wszystkie sesje będą wyglądać to naprawdę będzie to solidny zastrzyk nerwów na noc. To co zrobił Ross w pierwszych trzech legach to jakbym widział Price'a w największym gazie. Na szczęście Michaelowi głowa nie siadła i też w ładnym stylu odpowiedział.

1

Smith vs Smith w finale. Co przemawia za Michaelem? Doświadczenie, jakość darterska, dotychczasowe średnie na ME, a nawet o dziwo dotychczasowa skuteczność na doublach.
Co przemawia za Rossem? Mimo wszystko myślę, że ma mocniejszą psychikę + wyeliminowanie kogoś takiego jak Peter Wright daje niesamowity zastrzyk pewności siebie.
Jak Michael od początku zagra swoje to nie będzie co zbierać z Rossa, schody się zaczną gdy od początku będą problemy na podwójnych - im dalej w las, tym bardziej nerwowa ta gra będzie.

1

Jak pokonał Dirka to jest ten dzień. @MesQueUnClub96 dzisiaj Michael zgarnia pierwsze trofeum telewizyjne.

26

@ElvisPresley Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. Póki ktoś przestrzega regulaminu, pisze z sensem to niech i sobie pisze o czym chce.

0

Czy cieszy mnie ten karny? Tak
Czy jest zasłużony? Nie, zdecydowanie nie. Gwizdanie takich rąk to jest zabijanie piękna piłki, odbiło się najpierw od klatki + on nawet tej piłki nie widział

0

Jakże oczywista oczywistość. Fede to Pan Piłkarz i mając takiego gościa w składzie rozwiążesz 90% meczów na styku na własną korzyść.

0

@Rewolucja123 Nie no akcja super, ale szkoda tego wykończenia, bo z 14 metra mając tyle przestrzeni wokół siebie to trzeba skończyć na tym poziomie.

0

Jak takie coś można zmarnować, czyli Real wygrywa 100%...

0

I Peter Wright wyeliminowany przez Rossa Smitha. Zrobiło się turbo ciekawie w European Championship, bo już stuprocentowo wygra nieoczywista opcja. Trzymam kciuki za Michaela Smitha, ale pozostałe opcje też są bardzo dobre, więc niech wygra najlepszy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?