Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakże oczywista oczywistość. Fede to Pan Piłkarz i mając takiego gościa w składzie rozwiążesz 90% meczów na styku na własną korzyść.
0
@Rewolucja123 Nie no akcja super, ale szkoda tego wykończenia, bo z 14 metra mając tyle przestrzeni wokół siebie to trzeba skończyć na tym poziomie.
0
Jak takie coś można zmarnować, czyli Real wygrywa 100%...
0
I Peter Wright wyeliminowany przez Rossa Smitha. Zrobiło się turbo ciekawie w European Championship, bo już stuprocentowo wygra nieoczywista opcja. Trzymam kciuki za Michaela Smitha, ale pozostałe opcje też są bardzo dobre, więc niech wygra najlepszy :D
0
Ale Dobry obsrał zbroję, mógł już w zasadzie pogrzebać MvG, a tak to pewnie przegra.
A jednak choć wszystko wskazywało na taki scenariusz to ponownie udało mu się przełamać Michaela. Pod względem darta czarny dzień dla @MesQueUnClub96
0
Rowby John wyeliminował Price'a! Pierwsza sensacja na Mistrzostwach Europy.
1
Ale dobry mecz, patrząc na ostatnią formę i występ teraz przeciwko Cullenowi można przypuszczać, że Ross Smith ma potencjał na bycie czarnym koniem turnieju.
1
@Cule1234 Dembele i Fati ostatnio bez kontuzji, a lekarzom chyba się przyda jakiś stały kumpel... Piłkarz dobry, ale już dosyć stary + szklany
3
I cyk, przy 24 golach albo Robercik przestajesz kopać, albo siadasz na ławkę i się nie podnosisz
4
@cules100pro A druga strona pewnie myśli, że piękny to będzie dzień jak każdy kto broni Xaviego będzie musiał wszystko odszczekać. Każdy niech ma swoje zdanie i po prostu kibicujmy Barcelonie na dobre i na złe. I tak, ja też póki co jestem za zostawieniem Xaviego.
0
@Deviler Na pewno jest za włoską i angielską, trzeba tylko zdecydować czy mimo wszystko LL jest lepsza od Bundesligi czy nie
0
@Mow_mi_Douglas O ładnym ofensywnym futbolu to mogliśmy mówić po pierwszym meczu. Z wczorajszym to nie ma nic wspólnego, wyszli chłopaki po jak najniższy wymiar kary.
0
Nawet Choupo Moting xd
0
Zaprawdę powiadam Wam: nie będzie to miało większego znaczenia, ale humory nam się poprawią, bo nie przegramy dzisiaj z Bayernem.
7
@Ksavix Tak szczerze to z dwojga złego wolałbym być normalnym kibicem Realu niż w tak żałosny sposób się doszukiwać wszędzie spisków. Nie wiem czy to bardziej śmieszne czy żałosne. Na szczęście to nie mój problem i jest mi dane być zwykłym kibicem Barcelony.
2
@barcanawieki Jest godzina 01 zerujemy 0,7
3
@Faro To nieźle nurkuje xD
0
Ale ten Real dzisiaj jest niesamowicie chaotyczny. Wydaje mi się, że to dzisiaj przegrają - grają totalne nic i nie ma ani Benzemy który strzeli z wrzuty, ani Modricia czy Valverde co władują z dystansu.
1
Ale to Juve jest beznadziejne - brak zwolnienia Allegriego to będzie gwóźdź do trumny
1
@Kgorecki2500 Nie jadłem, ale zaufam. Lubię rzeczy bananowe więc widzę potencjał :)
4
Uważacie, że takie wejścia jak Gomeza w Valverde powinny być karane czerwoną i zawieszeniem? Bardzo nieeleganckie to było, z dużym impetem i celowością.
0
Budujące dwa mecze - lekki dystans wciąż do tego mam, bo początek sezonu też był znakomity, ale może faktycznie chłopaki ruszą i chociaż dublet krajowy jest w zasięgu.
12
@AmigoBlancos Widać to też po Rodrygo, który jeszcze nie rzuca się w oczy jak Fede i Vinicius, ale jest nieporównywalnie lepszy i bardziej widoczny na boisku niż kiedyś.
0
Mam nadzieję, że nie zadziała dzisiaj typowa magia powrotu na stadion byłego pracodawcy. Lubię Valverde, niech urywa punkty, ale nie nam :D
0
Tak najeżdżali na tego Asensio a co chłop tutaj zrobił przyjęciem i jaką piłeczkę dał to magia. Dla takich zagrań się piłkę ogląda.
0
Vini znowu biegł do końca, gdy mógł się wywalić - czyżby ktoś mu przemówił żeby nie odwalał cyrków?
7
Ten mecz Realu to mi przypomina pewną gre. Kiedy prowadzisz, jesteś lepszy w meczu, ale Fifa stwierdziła, że w sumie to nie wygrasz xd
1
@Toretto Pewnie, że może. Dużo wskazuje na to, że będzie takim Nkunku Fify 23
0
Zachwyt nad MU i stwierdzenie, że Tottenham gra beznadziejnie? La Rambla wydała wyrok, Koguty wygrywają mecz.
1
@cris2706 Osasuna: Widzisz mnie?