0

Jakże oczywista oczywistość. Fede to Pan Piłkarz i mając takiego gościa w składzie rozwiążesz 90% meczów na styku na własną korzyść.

0

@Rewolucja123 Nie no akcja super, ale szkoda tego wykończenia, bo z 14 metra mając tyle przestrzeni wokół siebie to trzeba skończyć na tym poziomie.

0

Jak takie coś można zmarnować, czyli Real wygrywa 100%...

0

I Peter Wright wyeliminowany przez Rossa Smitha. Zrobiło się turbo ciekawie w European Championship, bo już stuprocentowo wygra nieoczywista opcja. Trzymam kciuki za Michaela Smitha, ale pozostałe opcje też są bardzo dobre, więc niech wygra najlepszy :D

0

Ale Dobry obsrał zbroję, mógł już w zasadzie pogrzebać MvG, a tak to pewnie przegra.
A jednak choć wszystko wskazywało na taki scenariusz to ponownie udało mu się przełamać Michaela. Pod względem darta czarny dzień dla @MesQueUnClub96

0

Rowby John wyeliminował Price'a! Pierwsza sensacja na Mistrzostwach Europy.

1

Ale dobry mecz, patrząc na ostatnią formę i występ teraz przeciwko Cullenowi można przypuszczać, że Ross Smith ma potencjał na bycie czarnym koniem turnieju.

1

@Cule1234 Dembele i Fati ostatnio bez kontuzji, a lekarzom chyba się przyda jakiś stały kumpel... Piłkarz dobry, ale już dosyć stary + szklany

3

I cyk, przy 24 golach albo Robercik przestajesz kopać, albo siadasz na ławkę i się nie podnosisz

4

@cules100pro A druga strona pewnie myśli, że piękny to będzie dzień jak każdy kto broni Xaviego będzie musiał wszystko odszczekać. Każdy niech ma swoje zdanie i po prostu kibicujmy Barcelonie na dobre i na złe. I tak, ja też póki co jestem za zostawieniem Xaviego.

0

@Deviler Na pewno jest za włoską i angielską, trzeba tylko zdecydować czy mimo wszystko LL jest lepsza od Bundesligi czy nie

0

@Mow_mi_Douglas O ładnym ofensywnym futbolu to mogliśmy mówić po pierwszym meczu. Z wczorajszym to nie ma nic wspólnego, wyszli chłopaki po jak najniższy wymiar kary.

0

Nawet Choupo Moting xd

0

Zaprawdę powiadam Wam: nie będzie to miało większego znaczenia, ale humory nam się poprawią, bo nie przegramy dzisiaj z Bayernem.

7

@Ksavix Tak szczerze to z dwojga złego wolałbym być normalnym kibicem Realu niż w tak żałosny sposób się doszukiwać wszędzie spisków. Nie wiem czy to bardziej śmieszne czy żałosne. Na szczęście to nie mój problem i jest mi dane być zwykłym kibicem Barcelony.

2

@barcanawieki Jest godzina 01 zerujemy 0,7

3

@Faro To nieźle nurkuje xD

0

Ale ten Real dzisiaj jest niesamowicie chaotyczny. Wydaje mi się, że to dzisiaj przegrają - grają totalne nic i nie ma ani Benzemy który strzeli z wrzuty, ani Modricia czy Valverde co władują z dystansu.

1

Ale to Juve jest beznadziejne - brak zwolnienia Allegriego to będzie gwóźdź do trumny

1

@Kgorecki2500 Nie jadłem, ale zaufam. Lubię rzeczy bananowe więc widzę potencjał :)

4

Uważacie, że takie wejścia jak Gomeza w Valverde powinny być karane czerwoną i zawieszeniem? Bardzo nieeleganckie to było, z dużym impetem i celowością.

0

Budujące dwa mecze - lekki dystans wciąż do tego mam, bo początek sezonu też był znakomity, ale może faktycznie chłopaki ruszą i chociaż dublet krajowy jest w zasięgu.

12

@AmigoBlancos Widać to też po Rodrygo, który jeszcze nie rzuca się w oczy jak Fede i Vinicius, ale jest nieporównywalnie lepszy i bardziej widoczny na boisku niż kiedyś.

0

Mam nadzieję, że nie zadziała dzisiaj typowa magia powrotu na stadion byłego pracodawcy. Lubię Valverde, niech urywa punkty, ale nie nam :D

0

Tak najeżdżali na tego Asensio a co chłop tutaj zrobił przyjęciem i jaką piłeczkę dał to magia. Dla takich zagrań się piłkę ogląda.

0

Vini znowu biegł do końca, gdy mógł się wywalić - czyżby ktoś mu przemówił żeby nie odwalał cyrków?

7

Ten mecz Realu to mi przypomina pewną gre. Kiedy prowadzisz, jesteś lepszy w meczu, ale Fifa stwierdziła, że w sumie to nie wygrasz xd

1

@Toretto Pewnie, że może. Dużo wskazuje na to, że będzie takim Nkunku Fify 23

0

Zachwyt nad MU i stwierdzenie, że Tottenham gra beznadziejnie? La Rambla wydała wyrok, Koguty wygrywają mecz.

1

@cris2706 Osasuna: Widzisz mnie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?