Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Wiem, że to mało prawdopodobne, ale może jakbyśmy tak dzisiaj z 4:0 przegrali...
1
Mmmm widzę, że Czesio znowu gra 3 z tyłu i Glikiem z Krychą w pierwszym. Trzymam kciuki, żeby były baty od Walijczyków to może ta karykatura trenera wyleci przed Mundialem (tak, wolę już trenera, który przepracuje kilka jednostek treningowych niż to dno trenerskie)
1
@mariosss20 Słowacy są słabi, ale za to my jesteśmy jeszcze słabsi :D
8
Dla mnie to niewiarygodne, że żyjemy w czasach gdzie klauny i półgłówki dużo łatwiej zyskują rozgłos niż prawdziwie utalentowani ludzie. Nawet ten najświeższy przykład, gdzie ten speed czy jak mu tam w charytatywnym meczu jeździł na dupie, gdzie na samym początku wjechał komuś na pomarańczową kartkę, pajacował jakieś bezsensowne tańce nad piłką gdzie tracił piłkę i pokazał zero jakichkolwiek umiejętności piłkarskich, nagle o takim kimś się wszędzie pisze, nawet tutaj na LR. Dramat...
0
@BoreekxD Ale od kiedy ta wersja próbna od dzisiaj czy od wtorku?
0
@Paradoks Radomiak Radom 2:0 Szachtar
Szachtar 4:1 Lipsk
Real 2:0 Lipsk
Real > Lipsk
Szachtar > Real
Radomiak > Szachtar
Radomiak > Real
1
@Image Generalnie zgodzę się z tym, że my moglibyśmy trochę przystopować jak mamy już bezpieczną przewagę, bo taka gra kosztuje dużo sił, ale to co robi Real to nie jest przykład idealnej gry, która pozwala oszczędzać siły. Często na ryzyku, bo zawsze gola można stracić, rzadko kontrolują mecz tylko dają rywalowi grać - trochę farta w tym jest. City Guardioli gra perfekcyjny futbol łącząc efektywność, efektowność i oszczędzanie sił. Szybka przewaga, posiadanie piłki i granie na luzie - klucz do sukcesu i myślę, że w tym roku biorą LM.
4
@Pawel13sz Jak odpukać już nikt kluczowy nie wypadnie to damy radę. Najbardziej boję się o trójkę Pedri, Lewy, Ousmane - oni są nie do zastąpienia
2
@barcelonaLM Z cyklu 2/3 ulubione kluby. Niech jeszcze Tottenham się rozsypie to już chyba do reszty człowieka rozwali xd
1
Losie oszczędź nam dzisiaj Erica, Gaviego i Pedriego... Nam już starczy kontuzji do końca roku
0
Southgate swoimi decyzjami spuścił Anglię i jeżeli nic nie zmieni to będzie można powiedzieć, że jeden kandydat do strefy medalowej na Mundialu odpadnie. Jak można grać Maguirem na środku obrony? Przecież to tak jakby chciało się ułatwić przeciwnikowi życie. Szczególnie mając takiego kozaka jak Tomori.
2
@PatrychoO W sumie małe ryzyko, nawet jak przegrasz od razu to jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że 7,5k się zwróci
1
@Sau_Ron Whimsy?
0
@Emhyr Też mam wrażenie, że na tym Mundialu ktoś z dwójki Brazylia/Argentyna pokaże Europie miejsce w szeregu. I trzymam kciuki, bo szczerze to drużyny spoza Europy grają ciekawszą piłkę.
5
Generalnie staram się dostrzegać pozytywy w każdej porze roku, ale jesień jest najgorsza. Człowiek dba o zdrowie, dietę na codzień ma zrównoważoną - choć czasem sobie pozwolę na coś, bo jestem bardzo chudy, sport też mi towarzyszy w codziennym życiu, dbam o to żeby witaminy dostarczać, ale zawsze jakaś infekcja w tym okresie złapie i przywiąże człowieka do łóżka.
0
Czy to szaman Umtitiego robi czary czy o **** chodzi? 2 dzień i kontuzjowanych 4 piłkarzy dość ważnych, przecież to jakieś jaja
0
@VegetaPolska I mowa o tym, że to średniak jest przesadzona, ale Ty też popłynąłeś grubo z tym, że ma do zaoferowania więcej jakości niż Casemiro. Kazek to był kilka lat fundamentalny zawodnik Realu i potrafił też strzałem z daleka rozstrzygnąć mecz. Do tego zawsze w ważnych meczach wchodził jeszcze poziom wyżej. A Tchouameni na razie zagrał kilka dobrych meczów, ale wielkiego testu jeszcze nie miał.
1
@kuz Na początek nie ma od kogo tych coinsów kupić, więc trzeba władować FP. Żeby mieć skład za parę milionów to trzeba ich władować około 750k, czyli z 20 tysięcy. Ludzie, którzy to robią to dla mnie do Choroszczy się nadają.
@Gaz Prosi już mają gierkę, jak już wejdziesz do gry to możesz FP ładować.
0
Fifowe świry, który z tej 5 według Was ma potencjał żeby najbardziej skoczyć z ceną? Kimpembe, Kounde, Davies, Llorente, Hakimi - mi się wydaje, że ktoś z dwójki Kounde/Davies, bo Davies może być drugim najlepszym złotym LO w grze, a Kounde może być w TOP 5 najlepszych ŚO a ci zazwyczaj są drożsi niż boczni. Ale chętnie posłucham Waszych przemyśleń.
5
Póki Glik i Krychowiak będą grać, to nic się nie poprawi. Wiem, że mamy ograniczone pole działania, ale coś by się wykombinowało. Przede wszystkim, musimy grać czwórką z tyłu - no bądźmy szczerzy, w momencie gdy nie mamy ani jednego porządnego stopera to nie wiem czemu ustawienie z trójką ma służyć. Kiwior jest zdolny, ma potencjał i jest naszym najlepszym środkowym obrońcą, ale to nie jest jeszcze gracz klasy światowej. Bednarek i Glik są wolni, beznadziejni w wyprowadzeniu, ale z obu nie można zrezygnować więc niech ten Janek zostanie. Ustawienie Dawidowicz-Kiwior mogłoby być zbyt ryzykowne. Uważam, że lepiej zagęścić środek pola i wstawić tam Żurkowskiego, Linettego, Zielińskiego i przed nimi Szymańskiego.
Szczęsny
Cash Bednarek Kiwior Zalewski
Żurkowski Linetty Zieliński
Szymański
Milik Lewandowski
Ma to swoje wady, ale gorzej nie będzie.
0
Yaya chyba będzie nieosiągalny w pierwszym miesiącu. Teraz gdy wszystko jest jeszcze bardzo tanie (choć zdążyło już sporo podrożeć) to on już kosztuje prawie milion. Ale nie dziwię się, bo hype ogromny + to będzie niesamowity czołg w środku pola.
1
@Xpert77 Bo jesteśmy słabi jak na potencjał kadry, ale bez przesady. Przegrać przegramy, ale zamknie się to w 3 bramkach dla Argentyny
2
@Deviler Franek Smuda
1
@Xpert77 Ja to myślę, że nawet 30:0 przegramy, a Leo w jednym meczu pobije rekord bramek na MŚ
0
Jutro myślę, że dobre karty powinny znacząco pójść do góry. Youtuberzy i prosi od jutra mają dostęp do gry, więc w końcu ktoś będzie chciał zagrać tymi kartami co zwiększy popyt. Bo na razie to powolny ten wzrost ceny kart.
1
@HighestInTheRoom To ten właśnie krótki okres Nawałki :P
4
Ja mam wrażenie, że Polska reprezentacja wyłączając krótki okres za Nawałki to jedyna drużyna, gdzie przed każdym meczem można w ciemno założyć scenariusz. Każdy czasem potrafi jakiś mecz życia zagrać, nawet kurna Gruzini czy inni Macedończycy czasem sprawią sensację, wygrają z topową reprezentacją. A nasi zawsze nijacy na boisku, wynik w dupę ale to nic. Przyjdzie mecz z Bośnią czy kimś to jakoś przepchniemy jedną bramką... Albo i nie
0
Nienawidzę bezsensownych przerw reprezentacyjnych. Mundial/Euro/Copa America? Po sezonie + wielka ranga - gitówa
Eliminacje do tych imprez? Do przeżycia
Ale na co komu ta gówniana Liga Narodów to ja nie wiem
0
Nasza obrona to chyba w VVD się bawi. Mniejsza o to czy rywal odda strzał, czy co zrobi. Byleby nie przedryblował i jest sukces.
5
No ta akcja była ładna, oby więcej