Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Araujo - El Yamiq i za 5k macie obronę grającą jak obrona za 200. Podziękujecie potem :D
0
@MesQueUnClub_87 Ja nie chcę wiedzieć co w piątek będzie w takim razie xD
0
Brawo EA, zdążyłem ogarnąć wolne tak do 26m, że w zasadzie wszystkie wchodzą a serwery wciąż nie działają. A to dopiero pierwszy dzień XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Rl9k1nG Jest kozak, szykuje się inna meta. Szkoda tylko, że po wygranej w meczu o awans do 7 ligi serwery wywaliło xd
1
@Sau_Ron Factory?
1
Dwa wnioski po pierwszym dniu Fify 23:
1. Ten mocny strzał będzie służył raczej do meczów ze słabszymi rywalami w celu strzelenia ładnej bramki. Fajnie piłka leci, efektowne są te strzały, ale animacja jest tak wolna, że mimo tego iż gameplay jest wolniejszy niż w poprzednich edycjach to ciężko będzie to wykorzystać w meczach z porządnymi rywalami.
2. Opanowanie player locka jest bardziej przydatne niż kiedykolwiek wcześniej. W 22 piłkarze potrafili myśleć i wychodzili dobrze na pozycję, tutaj niestety nie cechuje ich zbyt wysokie IQ i często trzeba sobie pomóc.
0
Bogactwo w obronie? To już zostało tylko na LO, na ŚO jest Garcia, Christensen i Pique, a jak Bellerin wypadnie to na PO mamy Roberto. Da się mieć większego pecha niż Barca?
3
Piłkarze Barcelony w tej Fifie są top, top, top a jeszcze tych najdroższych (Kounde, Dembele) nie testowałem
0
@Bochen777 Rok temu na początku każdy był dobry, ale dało się kręcić. Tutaj naprawdę Haaland, Richarlison czy Nunez są lepsi od takich Mertensów, a żadnym piłkarzem (próbowałem nawet Messim) nie da się kręcić i kręcić, bo o ile pierwszy obrót jest dość żwawy to potem się zawodnik gubi. Oby tego nie zepsuli.
1
Ikony i hero mają w tym roku jakieś boosty, których nie widać na karcie. Spróbowałem zagrać 2 mecze Kaką 87 i on jest lepszy od takiego Comana czy innego ASM w poruszaniu się i to w ogóle bez porównania. W tym roku kontrola piłki, drybling >>> zwinność, a samym dryblingiem się nie zrobi takiej roboty. Oto dlaczego Haaland drożeje dużo bardziej niż jakakolwiek inna karta, bo szybkość i siła jest najbardziej w cenie.
1
@ZwyklyKibicBarcy04 Dokładnie, wygląda bardzo randomowo, ale jest kozacki :D
@Comfortable_ Militao jeszcze nie grałem, pewnie będzie lepszy od Araujo. Ale mimo wszystko jeżeli nie zajdą duże zmiany w gameplay'u to nie będzie aż takim kocurem jak wydawało się po zobaczeniu karty. Ogromna sylwetka robi dużą robotę w tej odsłonie, a Militao zawsze miał lean. Już Ibanezem grałem co karta niby fajna, droższa od Araujo, ale po dwóch meczach wyleciał, bo się odbijał od napastników i przegrywał przebitki.
0
Czy warto w Fifie 23 kupić Araujo na obronę?
Czy jest dzikiem?
Czy ma posturę czołga i masakruje rywali swoją fizycznością?
Czy jest najlepszym obrońcą poniżej 20k?
Czy strzela gole z rożnych jak w realu?
Czy jest piękny?
Czy (niestety) ma wygenerowaną twarz i wygląda jak jakiś random?
Odpowiedź o tu:
18
Po stylu pisania stwierdzam, że to od paru tygodni ciągle jeden i ten sam gość. Ja rozumiem mieć zaburzenia psychiczne, smutne życie, nudzić się - ale no ten chłop to wszedł już na jakiś wyższy poziom tego wszystkiego
0
Ten rynek w Fifie jest walnięty xD Karty skaczą o 100% wartości, potem idą parę k w dół, po to żeby zaraz znowu nieźle odbić. Dzisiaj większość kart topowych zyskała 100-150% wartości (Ronaldo 250), a do premiery jeszcze kawałek.
1
@Vernon_Roche Serio? Dziwna sprawa chyba, że masz zupełnie nowe konto
0
@Vernon_Roche Składem za 5 tysięcy z jakimś Ifem 78 oro grube robię ze składami po 100k+. Kręcenie się nie działa, ale wrzuteczki elegancko. Taki Bale chodzi przepięknie.
4
Po godzinie gry w Fifę nie pamiętam takiego hype'u. EA serio tego nie zepsujcie, bo gameplay jest najlepszy od 15 - niesamowita zabawa
0
@iniesta44 To trochę XD, bo to była jedyna platforma gdzie na 100% miało działać od 16
0
Jak coś to na każdej platformie działa 10h wersja próbna Fify bez zmiany strefy czasowej :)
1
@bartekvisca Nie zobaczysz :)
0
Jeszcze 2 godzinki i w końcu odpalanko Fify 23 :D
1
@kuz Błąd graficzny, spokojnie jutro pobierzesz
2
@HighestInTheRoom Nie, jest bardzo słaby w defensywie a ponadto jest cholernym bucem. Albę ledwo akceptuję, z nim nie wiem czy nie byłoby gorzej.
0
Dawać ten Mundial i dawać tę Argentynę. Messi? Nasze chłopaki nie dadzą mu pograć
3
Wojtek chyba bezapelacyjnie MOTM
0
Mimo wszystko Piątek to jest dla mnie największa zagadka w kadrze. Psioczy się na Glika i Krychowiaka, bo grać nie powinni, ale no generalnie tam mamy mało pola manewru, brakuje piłkarzy na te pozycje. Ale tutaj to Lewandowski, Milik, Świder, Buksa, Przybyłko - jest co najmniej 5 lepszych piłkarzy. Krzysiek to typowy one season wonder, słaby technicznie, mało widzi na boisku a dodatkowo nie nadrabia tego walecznością.
5
Piła Kiwiora i to zgranie Lewandowskiego to cudo, chciałoby się takie coś częściej niż raz na kilka meczów oglądać
0
Żurkowski chyba przyjął z kilogram bigosu przed meczem, bo w takim wieku być tak wolnym to aż niebywałe
0
@Kgorecki2500 Wiem, że to mało prawdopodobne, ale może jakbyśmy tak dzisiaj z 4:0 przegrali...