Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może jak dzisiaj sędziowie tak wyjmują błędy z rękawa to jutro będzie dobry mecz sędziego? Nie no, wstawaj Oskar zesrałeś się. Już prędzej będzie mecz 5-0 w którąś stronę
0
@MesQueUnClub96 Ilość moich coinsów się nie zgodzi z tą tezą :P
0
EA dodało jakiegoś Portugalczyka, którego nie było w przeciekach. Wybiła 19 i zamiast zobaczyć oficjalną drużynę, od razu wziąłem się za paczki. W pewnym momencie jest rulebreaker, Portugalia... Mam już zerwać się z łóżka i cieszyć, a tu jakiś Buta. No cóż, peszek :D
1
@Kamilos84 Nie ledwo, bo był lepszy :)
1
@kuz Skąd Ci się wzięło 2-1? Albo obie ręce gwiżdżemy, albo żadnej. W jednym przypadku jest 1-1, w drugim szansa na 1-1 bo karny to nie gol. Chyba że o czymś zapomniałem
2
@Bartek1817 Nie w tym sezonie, tylko w ostatnich meczach. Nie mamy przede wszystkim Kounde i Araujo, ale także Bellerin i Christensen są lepsi od piłkarzy, których obecnie mamy na ich pozycjach.
1
Do niedzielnego El Clasico to mi pasuje ten mem z dwoma Spidermanami. I my i Real jesteśmy w tak słabej formie, te ostatnie mecze tak nie przekonują, że totalnie nie wiem jakiego obrazu się spodziewać.
1
Zostaje liczyć, że wygramy z Bayernem, albo że Viktoria wygra z Interem - mało realne, ale zawsze ostatki nadziei zostają
0
@Vane W poprzednich latach już po golu na 1-2 by nasi siedli stuprocentowo
0
Ten mecz to nie na moje nerwy... Ale już niezależnie od wszystkiego - fajnie widzieć w końcu, że jest chociaż jakiś mental
0
@Comfortable_ Emocje, może nie powinienem go tak nazywać. Ale chłop jest naprawdę mało inteligentny
1
Jest 2-2, ale trzeba jeszcze jednego
0
@Comfortable_ No stary, jak można w takiej sytuacji przy takim wyniku i otoczce nie podać tylko kiwać? Podanie do Fatiego i jest stuprocentowy gol
1
Co ten idiota teraz zrobił?
0
Oszczędził Marciniak teraz Dembele, bo dla mnie to Roja directa bez dwóch zdań
1
Garcia XD Nie wiem co to za szkoła bronienia, ale na pewno jest beznadziejna
0
Chłopaki jak się nie otrząsną to jeszcze ten mecz przegramy. I o ile remis jest bardzo zły, ale nie fatalny bo zostaje nadzieja to porażka na 99% nam zamyka awans.
0
Oglądam od drugiej połowy - w pierwszej Lewy też był tak beznadziejny?
0
Chyba nawet największy fan Napoli nie przypuszczałby, że ich drużyna będzie aż tak rozpieszczać swoją grą i wynikami. Odeszło trzech kluczowych przez tyle lat piłkarzy, a w zasadzie z buta zostali zastąpieni, gdzie Kvara bym powiedział że zastępuje samoluba Insigne jeszcze ze sporą nawiązką. Zambo Anguissa i Zieliński weszli jeszcze poziom wyżej i mamy bardzo fajną drużynę z Neapolu.
0
@Rust_Cohle Mówiąc tylko o kwocie transferu, bo z prowizjami, dodatkami i wszystkim to będzie z cztery razy tyle
1
Nie no Panowie, nur Raphinhi jak nie wiem
0
Wright 1/20 na doublach... Niesamowicie beznadziejna statystyka
1
@MesQueUnClub96 Nie no, wygrana ASPa top
0
Czerwony Ramos, czerwony Ramos
0
@Sau_Ron Tannerite?
0
W jednej paczce (oczywiście niewymiennej) wleciał mi Mendy z Realu i Theo Hernandez. Niby fart jak nie wiem, ale jeden z takich dzików musi siedzieć na ławce, bo nie da się ich dać nigdzie poza LO/CLS. Niby fart, ale nie do końca xd
1
O Panie, mam zawał. Byłem już pewny, że jest pozamiatane. Brawo, brawo, brawo Nathan jesteś cudowny - niesamowity comeback.
6
Real dzisiaj z 10 dobrych sytuacji bramkowych i tylko 2 gole. Ale w meczach, gdy rywal ciśnie, ciśnienie jest większe to mają 3 sytuacje i strzelą 3 gole - fenomen, którego mój mózg nie pojmuje.
1
@Pawc10 Nie no byku, tam to już pozamiatane
1
@Encore O kurde xd Wyjątkowo niekorzystne ujęcie dla Gaviego, ale mimo wszystko śmieszy :P