0

Może jak dzisiaj sędziowie tak wyjmują błędy z rękawa to jutro będzie dobry mecz sędziego? Nie no, wstawaj Oskar zesrałeś się. Już prędzej będzie mecz 5-0 w którąś stronę

0

@MesQueUnClub96 Ilość moich coinsów się nie zgodzi z tą tezą :P

0

EA dodało jakiegoś Portugalczyka, którego nie było w przeciekach. Wybiła 19 i zamiast zobaczyć oficjalną drużynę, od razu wziąłem się za paczki. W pewnym momencie jest rulebreaker, Portugalia... Mam już zerwać się z łóżka i cieszyć, a tu jakiś Buta. No cóż, peszek :D

1

@Kamilos84 Nie ledwo, bo był lepszy :)

1

@kuz Skąd Ci się wzięło 2-1? Albo obie ręce gwiżdżemy, albo żadnej. W jednym przypadku jest 1-1, w drugim szansa na 1-1 bo karny to nie gol. Chyba że o czymś zapomniałem

2

@Bartek1817 Nie w tym sezonie, tylko w ostatnich meczach. Nie mamy przede wszystkim Kounde i Araujo, ale także Bellerin i Christensen są lepsi od piłkarzy, których obecnie mamy na ich pozycjach.

1

Do niedzielnego El Clasico to mi pasuje ten mem z dwoma Spidermanami. I my i Real jesteśmy w tak słabej formie, te ostatnie mecze tak nie przekonują, że totalnie nie wiem jakiego obrazu się spodziewać.

1

Zostaje liczyć, że wygramy z Bayernem, albo że Viktoria wygra z Interem - mało realne, ale zawsze ostatki nadziei zostają

0

@Vane W poprzednich latach już po golu na 1-2 by nasi siedli stuprocentowo

0

Ten mecz to nie na moje nerwy... Ale już niezależnie od wszystkiego - fajnie widzieć w końcu, że jest chociaż jakiś mental

0

@Comfortable_ Emocje, może nie powinienem go tak nazywać. Ale chłop jest naprawdę mało inteligentny

1

Jest 2-2, ale trzeba jeszcze jednego

0

@Comfortable_ No stary, jak można w takiej sytuacji przy takim wyniku i otoczce nie podać tylko kiwać? Podanie do Fatiego i jest stuprocentowy gol

1

Co ten idiota teraz zrobił?

0

Oszczędził Marciniak teraz Dembele, bo dla mnie to Roja directa bez dwóch zdań

1

Garcia XD Nie wiem co to za szkoła bronienia, ale na pewno jest beznadziejna

0

Chłopaki jak się nie otrząsną to jeszcze ten mecz przegramy. I o ile remis jest bardzo zły, ale nie fatalny bo zostaje nadzieja to porażka na 99% nam zamyka awans.

0

Oglądam od drugiej połowy - w pierwszej Lewy też był tak beznadziejny?

0

Chyba nawet największy fan Napoli nie przypuszczałby, że ich drużyna będzie aż tak rozpieszczać swoją grą i wynikami. Odeszło trzech kluczowych przez tyle lat piłkarzy, a w zasadzie z buta zostali zastąpieni, gdzie Kvara bym powiedział że zastępuje samoluba Insigne jeszcze ze sporą nawiązką. Zambo Anguissa i Zieliński weszli jeszcze poziom wyżej i mamy bardzo fajną drużynę z Neapolu.

0

@Rust_Cohle Mówiąc tylko o kwocie transferu, bo z prowizjami, dodatkami i wszystkim to będzie z cztery razy tyle

1

Nie no Panowie, nur Raphinhi jak nie wiem

0

Wright 1/20 na doublach... Niesamowicie beznadziejna statystyka

1

@MesQueUnClub96 Nie no, wygrana ASPa top

0

Czerwony Ramos, czerwony Ramos

0

@Sau_Ron Tannerite?

0

W jednej paczce (oczywiście niewymiennej) wleciał mi Mendy z Realu i Theo Hernandez. Niby fart jak nie wiem, ale jeden z takich dzików musi siedzieć na ławce, bo nie da się ich dać nigdzie poza LO/CLS. Niby fart, ale nie do końca xd

1

O Panie, mam zawał. Byłem już pewny, że jest pozamiatane. Brawo, brawo, brawo Nathan jesteś cudowny - niesamowity comeback.

6

Real dzisiaj z 10 dobrych sytuacji bramkowych i tylko 2 gole. Ale w meczach, gdy rywal ciśnie, ciśnienie jest większe to mają 3 sytuacje i strzelą 3 gole - fenomen, którego mój mózg nie pojmuje.

1

@Pawc10 Nie no byku, tam to już pozamiatane

1

@Encore O kurde xd Wyjątkowo niekorzystne ujęcie dla Gaviego, ale mimo wszystko śmieszy :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?