Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Śmiechy chichy, ale dzisiaj póki co Mental dobry mecz gra
0
Ale zasadził Bałwanek
0
@avanes Wybiegany rzemieślnik, który zostawia serducho na boisku
0
Ale się spalił Musiala w tej sytuacji
5
Ferran widzę, że celownik standardowo skalibrowany
1
Czuję, że Niemcy trochę przyhamują optymizm Hiszpanów. Liczę przede wszystkim na dobry mecz, który się nie skończy 0-0 :)
1
Rudy i Tibo bez formy, a reszta Belgów obecnie to co najwyżej przeciętni piłkarze
0
Ale ten Meunier jest niesamowicie słaby, dobrze że do nas nie trafił
1
@J4no Kiedyś to spokojnie dwie godziny, obecnie może z 5 minut
8
Niemcy nawet jak będą mieli 0 punktów po 2 kolejkach to wciąż będą faworytami do wyjścia z grupy. Zepsuli to niesamowicie Japończycy.
0
Kostaryka to najsłabszy zespół na Mundialu, nawet Katar uważam że jest lepszy
1
To co zagrali teraz Searle z Dirkiem to czapki z głów i ukłon po samą ziemię. 110 vs 103 średnia, a na podwójnych 62,5% vs 60%. Do tego obaj po 11 razy rzucili 180, kosmos, kandydat do meczu roku.
4
Najlepiej to nie kalkulować co się będzie działo w drugim meczu - zrobić swoje w meczu z Argentyną, ugrać co najmniej punkt a najlepiej trzy. Fajnie będzie wyjść z grupy, ale jeszcze lepiej by było zająć pierwsze miejsce i uniknąć Francji.
0
Polska górą!! Mamy pierwsze miejsce, co prawda po 2 kolejkach, ale zawsze to coś
1
Co oni ćpają przy tych mirkofonach?
5
@haryveb944 Określenie, że Arabia nas zdominowała zdecydowanie przesadzone. Nie mieli dużej optycznej przewagi (od 30 minuty, bo wcześniej cisnęli) i poza karnym nie mieli też żadnej bardzo klarownej sytuacji.
0
Ładna asysta Al Malkiego XD
Fajnie, no już myślę że to dotrzymają :)
3
Nie wiem co więcej może Świderski zrobić, żeby wchodził na boisko. Piątek to dno i trzy metry mułu, Karol jest nieporównywalnie lepszy.
1
Ten idiota w niebieskim to się prosi, żeby ryj mu obić
3
Irytujące te Araby, kładą się od każdego kontaktu, turlają się i płaczą
0
Znacząco odstajemy od Arabii Saudyjskiej - niech to będzie najlepszym podsumowaniem
0
Nie ma to jak komentarz wnoszący wiele do meczu XD
3
@FcPortoFan1999 Milik nie ma niczego do zaoferowania? Właśnie Arek poza tym, że zdarzają mu się memiczne wręcz pudła to jest jednym z nielicznych polskich piłkarzy, którzy są świetni technicznie i mają pojęcie o taktyce.
9
Nawet jak Belgia to wygra, to nasuwać się będzie pytanie po tym meczu: Kanadyjczycy tak mocni, czy Belgowie tak słabi
0
Gorzej od Walijczyków to się chyba nie zaprezentujemy... Chociaż może nie doceniam naszych orłów.
2
@DonAndresFCB Obrona + FDJ na papierze wygląda wyśmienicie. Gakpo zjada totalnie ligę holenderską, ale do 4 Bergwijn, Janssen, Berghuis i ten bramkarz przekonany nie jestem.
1
@Janiama Senegal 1-1 Holandia
0
@MesQueUnClub96 jeszcze nie chcę nic mówić, ale no małe jest prawdopodobieństwo że przeczucie mnie zawiodło :D
2
Ale póki co jest pięknie, niech tylko ta głowa wytrzyma i będzie cudowny wieczór - Smith 7:3 Aspinall
0
@MesQueUnClub96 To jest ten wieczór, siadaj przed sprzętem na którym oglądasz i podziwiaj jak Michael wygrywa pierwszy raz turniej telewizyjny.