3

Śmiechy chichy, ale dzisiaj póki co Mental dobry mecz gra

0

Ale zasadził Bałwanek

0

@avanes Wybiegany rzemieślnik, który zostawia serducho na boisku

0

Ale się spalił Musiala w tej sytuacji

5

Ferran widzę, że celownik standardowo skalibrowany

1

Czuję, że Niemcy trochę przyhamują optymizm Hiszpanów. Liczę przede wszystkim na dobry mecz, który się nie skończy 0-0 :)

1

Rudy i Tibo bez formy, a reszta Belgów obecnie to co najwyżej przeciętni piłkarze

0

Ale ten Meunier jest niesamowicie słaby, dobrze że do nas nie trafił

1

@J4no Kiedyś to spokojnie dwie godziny, obecnie może z 5 minut

8

Niemcy nawet jak będą mieli 0 punktów po 2 kolejkach to wciąż będą faworytami do wyjścia z grupy. Zepsuli to niesamowicie Japończycy.

0

Kostaryka to najsłabszy zespół na Mundialu, nawet Katar uważam że jest lepszy

1

To co zagrali teraz Searle z Dirkiem to czapki z głów i ukłon po samą ziemię. 110 vs 103 średnia, a na podwójnych 62,5% vs 60%. Do tego obaj po 11 razy rzucili 180, kosmos, kandydat do meczu roku.

4

Najlepiej to nie kalkulować co się będzie działo w drugim meczu - zrobić swoje w meczu z Argentyną, ugrać co najmniej punkt a najlepiej trzy. Fajnie będzie wyjść z grupy, ale jeszcze lepiej by było zająć pierwsze miejsce i uniknąć Francji.

0

Polska górą!! Mamy pierwsze miejsce, co prawda po 2 kolejkach, ale zawsze to coś

1

Co oni ćpają przy tych mirkofonach?

5

@haryveb944 Określenie, że Arabia nas zdominowała zdecydowanie przesadzone. Nie mieli dużej optycznej przewagi (od 30 minuty, bo wcześniej cisnęli) i poza karnym nie mieli też żadnej bardzo klarownej sytuacji.

0

Ładna asysta Al Malkiego XD
Fajnie, no już myślę że to dotrzymają :)

3

Nie wiem co więcej może Świderski zrobić, żeby wchodził na boisko. Piątek to dno i trzy metry mułu, Karol jest nieporównywalnie lepszy.

1

Ten idiota w niebieskim to się prosi, żeby ryj mu obić

3

Irytujące te Araby, kładą się od każdego kontaktu, turlają się i płaczą

0

Znacząco odstajemy od Arabii Saudyjskiej - niech to będzie najlepszym podsumowaniem

0

Nie ma to jak komentarz wnoszący wiele do meczu XD

3

@FcPortoFan1999 Milik nie ma niczego do zaoferowania? Właśnie Arek poza tym, że zdarzają mu się memiczne wręcz pudła to jest jednym z nielicznych polskich piłkarzy, którzy są świetni technicznie i mają pojęcie o taktyce.

9

Nawet jak Belgia to wygra, to nasuwać się będzie pytanie po tym meczu: Kanadyjczycy tak mocni, czy Belgowie tak słabi

0

Gorzej od Walijczyków to się chyba nie zaprezentujemy... Chociaż może nie doceniam naszych orłów.

2

@DonAndresFCB Obrona + FDJ na papierze wygląda wyśmienicie. Gakpo zjada totalnie ligę holenderską, ale do 4 Bergwijn, Janssen, Berghuis i ten bramkarz przekonany nie jestem.

1

@Janiama Senegal 1-1 Holandia

0

@MesQueUnClub96 jeszcze nie chcę nic mówić, ale no małe jest prawdopodobieństwo że przeczucie mnie zawiodło :D

2

Ale póki co jest pięknie, niech tylko ta głowa wytrzyma i będzie cudowny wieczór - Smith 7:3 Aspinall

0

@MesQueUnClub96 To jest ten wieczór, siadaj przed sprzętem na którym oglądasz i podziwiaj jak Michael wygrywa pierwszy raz turniej telewizyjny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?