3

Szacun dla EA, że chociaż raz nie dali nadziei na lepszy produkt. Od razu przy EA Play widać, że to jeden wielki syf z beznadziejnym gameplay’em i śmiało można sobie zachować 3 stówki w kieszeni.

2

Nie będę mówił, że byłem tego w stu procentach pewien, ale coś mi mówiło że Felix może u nas bardzo odpalić. Jest bardzo dobry technicznie, rozumie dobrze grę kombinacyjną - w defensywnym Atleti i najgorszej od parunastu lat Chelsea nie miał warunków się pokazać. To może być totalny crack czego jemu oraz nam wszystkim życzę.

4

@Herato Widzę potencjał i trzymam kciuki za Yamala

1

@BulaKG Myślałem, że ciężko o bardziej wyraźny bait a tu paru już to na poważnie wzięło xD

1

@Herato Chyba o Czarną Perłę z Mozambiku chodzi

0

Co oni zrobili z Seedorfem w EA FC 24 xD Niemal każda ikona została na poziomie przynajmniej lepszym niż wersja baby, niektóre coś pomiędzy midem a prime, a tutaj ewenement bo jego karta choć overall na karcie 87 to jest gorszy pod każdym względem od 85. 79 pace i fizyczności, komedia…

0

Pewna piosenka Dire Straits doskonale obrazuje czym było postawienie na Albańczyków w tym meczu :D

4

@bartas97 Maldini/Puyol - wypowiadam się tylko o zawodnikach których widziałem nie tylko na kompilacjach na YT

0

Jeszcze min 4 sety w meczu Carlitos Med i łatwe 5 dyszek za dychę. Lepiej sobie raz na dwa czy trzy kupony wygrać „tylko” parę dyszek, niż regularnie utapiać kupony gdzie dużo było do wygrania :D

4

@13th Nie chciał tu być to nie ma czego żałować, dobry piłkarz nic więcej.

0

Hiszpania z handi wchodzi jak w masło, szkoda tylko, że brakło odwagi żeby wziąć handi 2:0…

0

Myślicie, że Carlitos łatwo w 3 setach czy jednak będzie miał ciężką przeprawę z Daniłem?

10

To dziwne uczucie gdy bramka Polaków mnie zasmuciła. Kibicowałem, żeby te patałachy straciły punkty nawet w takim meczu.

1

Wyłączając Mbappe Haalanda i Viniego to karty kobiet wyglądają sporo lepiej niż karty mężczyzn - fajna odsłona się szykuje xD

5

Thomas Muller cóż to jest za zawodnik. Niemiec jest kwintesencją zawodnika, który nie musi być efektowny a zarazem może mieć perfekcyjną technikę użytkową. A ta jest bardzo u niego niedoceniona, bo ludzie wolą się zachwycać widowiskowymi piłkarzami jak Felix czy wielu innych - nie zauważają jednak jak często tacy piłkarze spowalniają akcję przyjęciem czy w inny sposób tracą piłkę. Czy Muller robił kiedyś efektowne dryblingi? Nie. Ale robił za to niesamowitą przewagę inteligencją boiskową i genialnym pierwszym kontaktem z piłką. To był filar Bayernu przez ponad dekadę.

0

@thatstrue Najlepsze tridente? Albo Coutinho Griezmann Dembele albo Hazard Mariano Vazquez

0

Nie wiem jak EA to robi, ale w sierpniu gdzie graczy jest dużo mniej niż w maju czy wcześniej ta gra chodzi gorzej niż kiedykolwiek. Obecnie w to się totalnie nie da grać (Fifa)

0

Newcastle Aston Villa top meczyk się szykuje, obie drużyny mogą w tym sezonie sporo namieszać i powalczyć o top 4.

1

@Katalończyk 99 Nie bronię śmiechów, bo kontuzje to nie jest nic śmiesznego. Ale no na zerwane więzadła lekarze czy trenerzy od przygotowania fizycznego nic nie poradzą, o kontuzjach mięśniowych czy odnawianiu niedoleczonych urazów tego nie powiem.

1

Występ Klebaniuka taki, że Rudko i Karius biją brawo na stojąco.

1

@MesQueUnClub96 Jeszcze nie robiłem składu, nie wiem :D

3

@MesQueUnClub96 Weghorst chyba juz w Hoffenheim

0

@_M4rtin Poza Haalandem to każdy z wymienionych potrafił coś więcej niż wykańczać :)

3

Cebula jest jednym z najlepszych techicznie polskich zawodników. Już w Koronie bardzo się wyróżniał na tle ligi. Gdyby nie kontuzje to myślę, że mógłby grać w Ajaxie czy klubie na podobnym poziomie.

0

Gniecie nas Tottenham bez Kane’a - czlowiek po paru miesiącach znowu ma czas obejrzeć, udzielić się na LR ale no słabo to wygląda.

0

Planujecie kupić EASFC 24? Szczerze mówiąc w tym roku wyjątkowo nie wiem co robić - z jednej strony wiem, że mogę po prostu omijać kobiety i grać tak jak lubię, ale wiem że mogą być one specjalnie tak naboostowane, że większość graczy będzie nimi grać. A ewentualny bojkot, gdzie wiem że wielu graczy planuje zbojkotować najbliższą edycję może się przyczynić, że za rok zrezygnują z tego idiotycznego pomysłu.

0

@kamilop Może wyglądałoby to inaczej, jakby koszta nie były horrendalnie wysokie to grzechem byłoby nie spróbować.

6

Czysto sportowo nie mamy gościa, który jest ofensywnie w połowie tak dobry jak Neymar. Trochę niesmak pozostał po jego odejściu, ale jeżeli byłaby szansa go sprowadzić a i on zszedłby sporo z pensji to nie ma nad czym się zastanawiać. Umie zrobić coś z niczego, a tego bardzo nam brakuje od odejścia Leo.

2

@Herato Seedorf
Khedira
Nedved

0

@klopx Tchouameni + Fede i Bellingham też są bardzo dobrzy w defensywie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?