Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@RoberDzik Poszedłbym w innego Brazylijczyka - Adriano dzik nad dzikami, potencjał na jeszcze lepszego R9
3
Nasz Luuk przy tym Joselu to był prawdziwy piłkarski fenomen
0
Z tych wszystkich meczów to najbardziej mnie śmieszy chyba Union. Grać 11 na 10, strzelić na 1:0 i… dać się zdominować. Jest 1:1 i Braga ma o ponad 1 wyższy współczynnik xG. Braga, a nie żaden gigant.
1
Z DDG na bramce by sobie w ostatniej kolejce grali bez ciśnienia z pewnym awansem, ale woleli kombinować no to mają
0
Lewandowski jest tak słaby, że pewnie nie zauważylibyśmy różnicy jakby na jego miejscu był jakiś Szymczak, Rosołek czy inny Polak z Ekstraklasy
2
Brawo Felix za gola, ale znowu Cancelo odwalił kapitalną robotę
0
Obiektywnie to teraz Orsato jakby ślepy, z całym impetem w pełnym biegu mu się Inigo władował w nogę i cisza XD
5
Cancelo gra dzisiaj prawdziwy koncert… drugi Joao na drugim końcu bieguna
1
Przy takiej pladze kontuzji u nas i Realu, nie zdziwię się jak Atletico zdobędzie mistrza. Girona? Taka sytuacja jak z Leicester pare lat temu to się zdarza bardzo rzadko, nie wierzę bardzo w taką możliwość.
1
Przecież Sinner dobrze wie, że porażka w tym meczu jest bardziej opłacalna niż zwycięstwo :D
2
No kilka niedociągnięć jest…
3
Do teraz się zastanawiam co autor miał na myśli sprzedając Gryzaka po sprzedaniu Messiego. Ten chłop jest genialny, tylko akurat w jego przypadku prawdą jest, że obecność Leo go gasiła, bo podobnie się poruszają po boisku - a Leo jest lepszy.
0
Czy uważacie, że Bale (wybór taki a nie inny, bo powszechnie uważany raczej za najsłabszego zarówno z BBC jak i MSN) ten niepołamany, tylko w gazie bardzo by się wyróżniał w ataku obecnych:
a) Barcelony
b) Realu
2
@Deviler Uważam, że to naturalna kolej rzeczy. Nie jestem hejterem Lewego, uważam go za wyśmienitego napastnika, ale myślę też że trafienie w tym okresie w jakim trafił do Bayernu to było dla niego jak szóstka w totka. Kane jest wybitny, jest lepszym piłkarzem od Lewego więc ma dużą szansę na pobicie tego rekordu.
2
@DaPidejpi Messiego wciąż bardzo lubię, ale no jednak to Barca jest moim klubem któremu tyle lat już kibicuję więc bez zastanowienia LM.
1
Juz na chłodno po meczu powiem, że jestem dość zadowolony z dzisiejszego klasyku. Bez Pedriego i FDJ (szczególnie ta dwójka zmienia obraz naszej gry) wcale nie wyglądaliśmy źle na tle Realu. Nie będę mówił, że straciliśmy gole po farfoclu i strzale życia, bo nasz gol to też był farfocel, ale to był raczej mecz na remis. Pierwsza połowa nasza, druga ich - brakło trochę szczęścia. Ale do Viniciusa pytań żadnych już nie mam, bo talent ma olbrzymi ale woli się skupić na błaznowaniu i zgrywaniu męczennika. Wielki talent, ale chyba skończy jak typowy Brazol.
1
Mam nadzieję, że Xavi nie wystawi Lewego od pierwszej minuty. Tuż po kontuzji, gdy nie był on w genialnej formie to ciężko wyobrazić mi sobie, żeby nie został totalnie wyłączony przez Rudigera, który schował do kieszeni Haalanda czy Osimhena, czyli topowych napastników o podobnym stylu gry. Nie wydaje mi się też, żebyśmy mieli kontrolę w środku pola, bo wyjdzie tam przynajmniej 3 koni do biegania (może 4 nie wiem czy będzie grał Kroos czy Cama). Liczę na zwycięstwo, ale nie nastawiam się i remis też przyjmę z uśmiechem. VeB!
2
Brawo Legia… A z innej beczki to Leverkusen Xabiego w tym sezonie staje się moją druga ulubioną drużyną. Ależ oni grają w piłkę, coś pięknego - życzę mistrzostwa Niemiec.
0
@AlphaNumeric To nie jest kwestia niedoceniania Gaviego. Ale poza walecznością i wybieganiem to odstaje od tamtej dwójki dość wyraźnie.
0
Wynik cieszy, ale z taką grą to obawiam się, że topowy rywal może nam dać srogą lekcję futbolu
0
@Encore Suarez za Ronaldinho jak dla mnie, a w pomocy to jakkolwiek sie ja ułoży z 4: Xavi Iniesta Zizou Modric tak będzie dobrze
3
Szacun dla EA, że chociaż raz nie dali nadziei na lepszy produkt. Od razu przy EA Play widać, że to jeden wielki syf z beznadziejnym gameplay’em i śmiało można sobie zachować 3 stówki w kieszeni.
2
Nie będę mówił, że byłem tego w stu procentach pewien, ale coś mi mówiło że Felix może u nas bardzo odpalić. Jest bardzo dobry technicznie, rozumie dobrze grę kombinacyjną - w defensywnym Atleti i najgorszej od parunastu lat Chelsea nie miał warunków się pokazać. To może być totalny crack czego jemu oraz nam wszystkim życzę.
4
@Herato Widzę potencjał i trzymam kciuki za Yamala
1
@BulaKG Myślałem, że ciężko o bardziej wyraźny bait a tu paru już to na poważnie wzięło xD
1
@Herato Chyba o Czarną Perłę z Mozambiku chodzi
0
Co oni zrobili z Seedorfem w EA FC 24 xD Niemal każda ikona została na poziomie przynajmniej lepszym niż wersja baby, niektóre coś pomiędzy midem a prime, a tutaj ewenement bo jego karta choć overall na karcie 87 to jest gorszy pod każdym względem od 85. 79 pace i fizyczności, komedia…
0
Pewna piosenka Dire Straits doskonale obrazuje czym było postawienie na Albańczyków w tym meczu :D
4
@bartas97 Maldini/Puyol - wypowiadam się tylko o zawodnikach których widziałem nie tylko na kompilacjach na YT
0
Jeszcze min 4 sety w meczu Carlitos Med i łatwe 5 dyszek za dychę. Lepiej sobie raz na dwa czy trzy kupony wygrać „tylko” parę dyszek, niż regularnie utapiać kupony gdzie dużo było do wygrania :D