Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos W tenisie IO nie umywa się do WS i takie są efekty
0
@mekston Łatwiejszy mecz niż ten potencjalny z Collins
2
@Arden Zabić starą babę na pasach i nie ponieść konsekwencji
1
@Barcasub Promowanie na siłę, ale to nie zawsze popłaca. To jest beznadziejny bramkarz, kokosów na nim nie zbiją, a mecze już im popsuł
1
@mordini123 Idealnie, dla mnie Święcicki to najlepszy komentator do Serie A więc fajnie, że mecze dalej na Eleven
3
@mordini123 Beznadziejne losowanie dla Legii, reszta przyzwoicie
0
@BARCA1899Messi Nie będę używać tych słów, bo dostałbym bana xD
0
Humphries jest genialny, szacun dla Dimy i tak że w miarę równo idzie
2
@Luciano99 Chyba, że Laporta stwiedzi potrzymaj mi piwo i weźmie Luisa Diaza czy innego Gakpo xD
2
@TheNekro94 Z takimi skrzydłami to myślę że i Robercik by miał fajny last dance. W obronie nawet bez Araujo jesteśmy mocni, a pomoc nie wygląda źle (ze zdrowymi Pedrim i FDJ powiedziałbym że wygląda bardzo dobrze)
1
Jeżeli do tego klubu nie zawita Nico, tylko ktokolwiek inny to ciężko mi będzie zaufać Laporcie. Jestem spokojny, że duet Lamine Nico na skrzydłach mógłby nam pozwolić na rywalizację z Realem naszpikowanym gwiazdami. Tylko potrzebujemy tego chłopaka za wszelką cenę.
19
@sidi12843 Nie, sam nie nadużywam alkoholu a marihuany nie ruszam ale mogę stwierdzić po ziomkach, że ci co jarają dużo mniej ogarniają od tych co „tylko” piją
2
Byłem za Holandią przed meczem, bo ładniej do tej pory grali ale bardzo dobrze że Anglicy w finale. Koeman to trenerskie dno, mieć Frimponga, Maatsena, Zirkzee i wpuszczać takich piłkarzy na ogony, albo wcale po takich sezonach to jawny sabotaż. Dzisiejsza gra byla beznadziejna, a i z Turkami dużo szczęścia mieli.
0
Nie wiem jaki będzie na to kurs, ale chyba leci tysiak na Hiszpanię w finale. Nie ma opcji, że któraś z tych drużyn jest w stanie ograć Hispanów
3
Ale ten Rice jest przehypowany, jak większość Anglików zresztą
2
@dafik85 Nie no Kean się nawet do kadry Włoch nie załapał, z Anglikami nie ma nic wspólnego
0
Anglicy dużo lepsi niż w poprzednich meczach, ale też Holendrzy jakby nie dojechali.
0
@xVENUMx Kane, wali nie do obrony. Lewego jak bramkarz wyczeka to broni bez problemu, coraz częściej się to zdarza
0
Nie żeby mnie to martwiło, ale obiektywnie to Camavinga jest dużo lepszym piłkarzem niż Rabiot. Nie rozumiem taktyki Deschampsa z wyjściem Rabiot w pierwszym składzie
0
@Sulimo Zdecydowanie jeden z kandydatów - on, Nico, Fabian to kandydaci z samej Hiszpanii
0
I Mike kontuzjowany - nie kojarzę bardziej podatnego na kontuzje bramkarza xD
0
Francuzi chyba za dużo w EA FC grają i próbują przekładać aerial metę na prawdziwe boisko - nic innego niż wrzuta nie grają xD
2
Yamal Nico ale by to chodziło - proszę niech nikt tam na górze nie myśli dwa razy nad transferem Nico
0
O kurna Yamalek coś Ty zrobił
1
Wiedziałem, mówiłem że Navas to będzie duży problem dla Hiszpanów
3
Pedro Porro, czy nawet Vazquez dzisiaj i byłby porządny PO. Dziadek Jesus Navas który już nawet w Sevilli nie był pierwszoplanowym graczem to wielka niewiadoma na taki mecz i mam nadzieję, że de la Fuente tym jednym wyborem nie zaprzepaści swojej pracy, bo Hiszpania wygląda najlepiej na turnieju, ale no właśnie…
0
@sen 4:2 Hiszpania, myślę że poczujemy w końcu magię
3
Guler to będzie fenomenalny piłkarz, ale on ma ułożoną stopę
0
Sane to ma boiskowe IQ tak nieprawdopodobnie niskie xD
2
Co sędzia teraz odwalił znowu? Wywala Czechów swoimi decyzjami z turnieju