Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co ten Cross xDD
0
Co to za jakaś atrapa Williamsa? Widziałem tu niespodziankę, a chyba Cross łatwe 3:0
0
Super meczyk do oglądania i cieszę się ze zwycięstwa Ricky’ego. Nie mam nic do Chisnalla, ale chłop w telewizji jest z góry skazany na porażkę z każdym lepszym rywalem.
1
Evans z Toylo to byłby ciekawy do oglądania pojedynek :D
2
Clayton z awansem! Horror, ale zasłużony awans
0
@MesQueUnClub96 Nie widzę Rocka ogrywającego Dobey’a - raczej Anglik potencjalnie będzie rywalem
2
Moje oczy krwawią - nie spodziewałem się wiele po rywalu, ale żeby Rock tak beznadziejnie grał?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Brawo Krzychu!! Świetny mecz
0
Byleby nie zadziałało tutaj przysłowie siatkarskie
1
Jestem pod wrażeniem Rataja - naprawdę Toylo gra dobrze na dystansie, przyzwoicie na doublach a dodatkowo tempo jego gry może wytrącać z równowagi a Krzychu sobie z tym radzi. Najlepiej bez nerwówki wygrać teraz seta i mamy Polaka w 3 rundzie.
1
Gary no chyba sobie jaja robisz z tymi doublami xD
0
@MesQueUnClub96 Oj Rataj to ani medialności ani sukcesów w tym roku, może finał by mu dał miejsce z naciskiem na może, ale szanse na taki scenariusz niskie. Myślę, że Wattimena może zagrać jeśli ćwierćfinał osiągnie, tak to może jeszcze Heta.
2
@MesQueUnClub96 Grono uczestników Premier League to największa zagwozdka od lat. MvG 2x Luke i Cross na 100%, myślę że Gary jeśli nie wtopi w tej rundzie to też, ale pozostała 3? Edhouse, De Decker wygrali majora ale po takim występie tutaj raczej bez szans. Smith? Nazwisko i medialność sprzyjają, ale forma w tym roku mówi nie. Price’a w zasadzie w ogóle nie było w mainstreamie więc tylko jakiś półfinał w Ally Pally by mu zagwarantował miejsce.
1
Jeśli Ross przegra z Nebridą, a jest w dramatycznej sytuacji to wszystkie inne niespodzianki będą przy tym lekkimi zaskoczeniami.
5
Dobra mogę w końcu ocenić to na chłodno, bo wczoraj chodziłem poirytowany jak nie wiem po tym meczu. Po pierwszej połowie zastanawiałem się nad tym, czy nam po prostu brakuje koncentracji w meczach z drużynami z niższej półki, bo to przecież niemożliwe żeby tak zdominować kolejną drużynę z topu przy porażkach z Las Palmas czy Leganes. Po drugiej… no cóż ciągle dominowaliśmy, ale z dwóch składniejszych akcji (no pierwsza fartowna) dostaliśmy dwa gole. Przy pierwszym zawalił Casado, przy drugim Cubarsi - nie szukałbym tu na siłę błędów Peñi. Jakby inny był odbiór tego meczu, gdyby Rapha którąś setkę skończył, albo gdyby nie przytrafiły się te błędy indywidualne. Koniec końców, chociaż dorobek punktowy w ostatnich meczach wygląda fatalnie to jestem i tak nastawiony pozytywnie. Taka gra sugeruje, że jeśli wróci skuteczność to znowu zaczniemy seryjnie punktować. Jeśli przepychalibyśmy mecze na farcie to ten fart musiałby się w końcu skończyć, tak samo jak teraz skończy się nasz pech. Nie tracimy dużo w tabeli, to jest spokojnie do odrobienia. VAMOS!
0
Przypadkowa asysta ale gol piękny. VAMOS!
1
Mam nadzieję, że ofensywa dzisiaj będzie funkcjonować dobrze - na 0 z tyłu widzę małe szanse
1
Cudowne uczucie… Arsenal wbija manitę, a Saka na kapitanie w FPL…
Cóż jak pech to pech xD
0
@emeu Lech Poznań
2
@Pablozeusz Jedna z dziwniejszych sytuacji jaką widziałem podczas mojej przygody z piłką. Zespół który ostatnie lata dominował, nie miały miejsca jakieś większe zmiany personalne, nawet sezon zaczęli w swoim stylu i nagle w jednym momencie wszystko klapnęło. I ja wiem, że Rodri im wypadł dlatego nie byłem zdziwiony że czegoś im brakowało w meczach z wielkimi rywalami, ale oni dostają w czapę od każdego.
1
@Popitek12 Robben, Di Maria, Götze, Musiala - na ten moment, Jamal jeszcze ma dużo czasu żeby być i 1
2
@sergio5 Cassano boli z tyłu, że ktoś sobie radzi w Realu czego o sobie nie może powiedzieć? Stare, znałem
Akurat to jest tak odklejony dzban, że nie powinien się na takie tematy wypowiadać xD
0
Dobra MvG można włączyć - wyjątkowo niezachęcająca pozostała część tej sesji wieczornej dzisiaj była
1
Przewidziałem, że Smith leci ale przypuszczałem że to przez swoją słabą grę. Doets w ostatnich legach rzucał jak MvG - kończenie legów w 11-13 lotkach. Brawa dla niego, a Smith no cóż… I tak lepiej niż ostatnimi czasy zagrał ale coś tam nie trybi
0
Patrzcie, Smith leci z Doetsem. Od wygrania mistrzostwa świata to jest zupełnie inny gość, na dystansie średni co zawsze w tym aspekcie brylował, a double jak były średnie tak są.
3
@macio_944 O co chodzi? KMŚ mają być co 4 lata więc zamiast tego to będzie co roku
2
@ViscaelBarca2007 Takie cyrki za Laporty? Stare, znałem
3
Co Wy o jakimś Mistrzostwie Świata Argentyny gadacie? Jakby byli aktualnymi mistrzami to rozumiem, ale oni nawet rok tego nie utrzymali bo przegrali w listopadzie 2023 z Urugwajem i to Urusy zostały mistrzami…
0
Obawiam się o Yamala - wiadomo, ja nie mam profesjonalistów ciągle wokół siebie i takich sprzętów do wykorzystania, ale sam po sobie wiem jak uciążliwy jest uraz stawu skokowego. Też słyszałem, że góra 2 miesiące i wróci do normalności - mija 9 miesiąc i dalej po wysiłku mnie boli i nie mam pełni stabilności w stopie. Trzymam kciuki za chłopaka, żeby wrócił bo to absolutnie wyjątkowy talent dla którego się ogląda mecze (nawet nie będąc kibicem Barcy).