Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale mu za***** karny jak nic
0
@emeu Pomyliłem sobie mecz z Węgrami, ale odpowiedź się zgadza :D
0
@emeu Ronaldo x2, Nani
0
Jeżeli Francuzi lub Anglicy wygrają to Euro to będzie to szok dla mnie - aż wstyd tak grać mając taki potencjał
0
@Kamiloza91 Jak Brazylia zajdzie daleko a Vinicius zagra dobrze to nie wiem co by Mbappe musiał w fazie pucharowej zrobić żeby wygrać
1
Nasza reprezentacja jest wyjątkowa! 24 drużyny, a tylko my straciliśmy matematyczne szanse na fazę pucharową :D
0
@KrychaFCB 19 letni chłopak który w 1 meczu na Euro strzelił 1 gola i zagrał od pierwszej minuty. Teraz rywal taki, że przyda się więcej doświadczenia
0
Włochy cienkie, ale Calafiori świetny obrońca
0
Ta Belgia w sumie nawet na papierze ogromnego wrażenia nie robi. KDB jest fenomenalny, ale tak to czy jest tu jakaś duża gwiazda? Onana i Doku jedni z najlepiej prosperujących młodych piłkarzy, ale wciąż nie jest to ścisły top. Lukaku i Trossard to przerost formy nad treścią. A obrona to już w ogóle nie na miarę topowej reprezentacji.
0
Nie mój problem, ale ci Ukraińcy wiedzą że to sport drużynowy? Banda samolubów i każdy gra pod siebie xD
1
@sen Zawsze tak wygląda ostatnia kolejka w grupie
2
@Lukikiki Siedzi koło mnie i załatwia jakieś papiery, a na ciekawsze mecze zerknie ze mną - nie ma powodu do narzekania :D
2
@bartekvisca A ja się nie zgodzę, bo wcale nie wyglądaliśmy na dużo gorszy zespół jak to zwykle bywa. Mogliśmy ten mecz wygrać i nikt by nie robił z tego sensacji stulecia, bo dzisiaj zagraliśmy świetny mecz.
1
@Encore Jak Vinicius wygra CA to pozamiatane, bez szans reszta
3
Zaczęli grać po golu na 1:1, nie można było przy 1:0?
1
Jeżeli zagramy tak jak na to wskazuje skład to jest to ostatnia rzecz której bym się spodziewał po Probierzu. Aż się trochę nakręciłem na dobre widowisko.
0
Ale partidazo Fabiana, to jest mecz na miarę tego wielkiego talentu jaki w nim widziano
1
@kanver_ Odnosił się kolega do typów ekspertów, gdzie jako odkrycie wymieniali ww piłkarzy
5
Myślałem, że Szkoci są słabi. Ale byli słabi na tle mocnych Niemców, tutaj Szwajcaria wygląda średnio, a Węgry… Beznadzieja xD
7
Bramki piękne, ale jeszcze piękniejsze są chyba całe akcje prowadzące do gola. Coś pięknego co Niemcy dzisiaj zagrali.
0
Chyba cały Ilkay, oby
8
@John_Doe Ja się jaram szczególnie, że ostatnio byłem wręcz przebodźcowany nadmiarem obowiązków. Euro to Euro zawsze wzbudza emocje i choć nie oglądam już po 20 meczów na weekend podczas sezonu to taka impreza to nadal święto.
1
@TR3YWAY Ujdzie, coś po środku. Za niedużą cenę dobre uzupełnienie, ale oblicza gry nam nie odmieni.
0
@Sysia11 Nie będę wróżył z fusów jak to będzie wyglądać ale mogę powiedzieć jedno: Vinicius nie jest gorszym piłkarzem (na ten moment, bo Kylian już parę lat trzyma wysoki poziom) od Mbappe. I mam wrażenie, że sufit Mbappe jest już znany, Viniego jeszcze nie
0
@Szreko Vinicius, można go nie znosić ale piłkarsko gość jest fenomenem.
1
@Jakchcesz Neymara było tam tyle co nic i dodatkowo były kwasy. W PSG był brak dyscypliny, samowolka i inne formacje były co najwyżej dobre.
@MesQueUnClub_87 Z tym akurat się zgodzę, może być tak że się nie dotrą na boisku, choć Vini sprawia wrażenie kogoś bardzo oddanego barwom i wydaje się stawiać dobro drużyny ponad swoje ego
1
Przeraża mnie wizja Mbappe w Realu. Dwóch najlepszych atakujących świata w jednej drużynie, gdzie Vinicius nie jest graczem samolubnym i lubi wystawiać setki kolegom to coś co może być ciężko zatrzymać. Jednego takiego kozaka się podwoi/potroi i można go odciąć, ale przy dwóch jest to niemożliwe.
1
@GABVI36 W 2008 Carabao Cup (wtedy inaczej to się nazywało)
5
Jakby Ronaldo przeszedł do Bayeru to w Bundeslidze wystąpi błąd w matrixie. Kane w Bayernie, CR w Bayerze, Borussia to Borussia. Wychodzi na to, że mistrzostwo dla Lipska xD
3
@Mario96w Przecież Fury zje Usyka i to na spokojnie