Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mezocyklon87 City, Real, Bayern?
Czy chodzi o nasze kobietki, bo to akurat jest niemal pewne
8
To w dwumeczu mamy 5-4, dawać nam ten superpuchar. I co Vinicius, warto było prowokować?
0
Guimaraes? Z pomocą na papierze nie mamy żadnego problemu, raczej nie jest lepszy od nikogo z trójki FDJ Pedri Gundogan. Ale no trener jest do wywalenia i ewentualnie ktoś do przodu, chociaż i tam potencjał jest dużo większy niż to co na boisku widać.
3
Yamal? no i fajnie
Jest finał, jest El Clasico i gol młodziana - największe plusy
1
Jeżeli tutaj jeszcze będzie nerwowo (stracony gol) z tak beznadziejną Osasuną to mi braknie już określeń na to co oni grają
3
Lewandowski weź już zejdź i nie wracaj na boisko, co za drewniak to się patrzeć nie da
1
Myślałem w 2 secie, że taka gra Crossa spowoduje, że Littler będzie wymiękał, a tu wręcz przeciwnie. Niesamowity jest tu poziom.
0
@MesQueUnClub96 MvG leci z Humphriesem w półfinale
1
Dobey bierze w tym roku Mistrzostwa Świata. Trzymam kciuki za Littlera w meczu z Dolanem, bo mogą wykręcić niezapomniany półfinał, ale przeczucie mi mówi że Brendan może zaskoczyć i po prostu wypunktować młodego taką grą jak dotychczas (średnia koło 95 z bardzo dobrymi doublami). Wieczorem wygrana Chisnalla będzie sensacją, bo nie gra nic wielkiego a Humphries się rozkręca. Porażka MvG z Williamsem? Niemożliwe, tam przeczuwam szybkie 5:0.
9
@TR3YWAY Podkusili, żeby jednak postrzelać a miałem nie
3
@Herato Czy to nasz supertalent Deulofeu?
14
> Graj w 11 na 10
> Real totalnie bezbarwny, jakby wymęczony weekendowym spotkaniem
> Skup się na grze defensywnej zamiast spróbować ich dojechać
> Zesraj się metr przed kiblem
Większość klubów La Ligi to żart jakiś
3
Zastanawiam się po co ja ten mecz oglądałem. Znaczy jak Real straci punkty to zajebiście, ale no po tym meczu to zacznę nawet Xaviball bardziej doceniać xD
1
@barcelonaLM Masakra, niemiłosiernie szkoda mi Petera. Cały rok był średni, ale ten mecz to totalna porażka w jego wykonaniu.
0
Mistrzostwa Świata jeszcze przed świętami bez Petera Wrighta? Duża strata by była dla widowiska i dziwne doświadczenie (zupełnie jak oglądanie Barcy w ostatnich miesiącach)
1
@MesQueUnClub96 Trafi na rywala z dużym nazwiskiem i jeżeli tamten zagra na swoim poziomie to młody odpadnie. Małe szanse, żeby go trema nie zjadła.
4
@arsenallondyn0 Garrincha i jakiś jego fan
1
Oriol Krycha w Barcelonie… nie no uszczypnijcie mnie bo to się nie dzieje naprawdę xD
0
Lubię van Veena, ale niech Leung zostanie wynagrodzony za swoją grę. Niebywale go będzie szkoda jeżeli odpadnie, nawet bardziej niż Ilagana.
1
@Rewolucja123 hmm? czemu miałbym się wypowiadać na temat Realu?
@fart no nie wygląda to optymistycznie, ale w tej drużynie jest potencjał i liczę chociaż na ćwierćfinał
0
Na ten moment wydaje mi się, że najgorszym losowaniem dla nas byłby Inter/ Lipsk. PSG to jest gigant na glinianych nogach, są w podobnej sytuacji do nas, a Napoli jest po prostu cienkie. Oczywiście patrząc na naszą grę to nie bylibyśmy na wygranej pozycji nawet w starciu z PSV czy Kopenhagą, ale dla mnie Lipsk i Inter to gorsze opcje niż Napoli i PSG. Włosi zorganizowani, mający mocny skład na papierze, a Niemcy bardzo wybiegani i grający świetnym wysokim pressingiem.
0
@LM10GOAT No jesteśmy w dołku, ale mecz nie miał większego ciśnienia. Mamy 1 miejsce w grupie i jesteśmy w grze o ligę, może gra się poprawi i będziemy inaczej patrzeć.
0
Mecz o pietruchę, wiadomo trochę wstyd ale trudno, zdarza się. Szkoda, że Newcastle sfrajerzyło, bo mogli wywalić PSG za burtę, a tak to grają dalej i znając życie trafimy ich w 1/8.
2
Oglądam sobie United z Bayernem, to nie pierwszy mecz MU który oglądam w tym sezonie i szkoda mi tego Hojlunda. Naprawdę dobry z niego napastnik i w zorganizowanym zespole uważam, że miałby super statystyki. Ale no w takim klubie ciężko jest funkcjonować będąc napastnikiem, bo tam nic nie współgra ze sobą dobrze
2
@HavertzKai Kai weź się lepiej za granie, bo tutaj to nie jest FM ani inna kariera w Fifie
10
Luis jak ja tęsknię za Tobą… Ten chłop w prime był poza konkurencją wszystkich napastników w tym wieku - może R9 i Henry byli na podobnym poziomie, ale też uważam że Suarez 2015/16 był lepszy i od nich. Lewy? Poza wykańczaniem akcji to nie ma w ogóle porównania, zupełnie inna półka.
0
Wygrać z City (potencjalnie) to jedno, ale żeby tak ich zdominować? Czapki z głów przed Panem Emerym i jego ekipą.
1
Ostatnia akcja to jedno wielkie xD, ale mecz na plus mimo gorszej drugiej połowy
4
I właśnie o taką Barcelonę nic nie robiłem… Fajnie się to ogląda, byleby nie był odwrotny schemat, że po fajnej 1 połowie nie wyjdą na drugą
0
Ogólnie to tak powinny wyglądać mecze z dołem tabeli tak samo Barcelony jak i Realu. Strzelić parę bramek, nie dopuszczając rywali do stworzenia zagrożenia i i nie mówić, że sędzia to czy tamto. Poziom sędziowania w Hiszpanii jest bardzo mierny i każdy na to narzeka, ale przy obecnym Xaviball to robi nam to wielką różnicę bo z Rayo, Alaves czy z Granadą gramy jak równy z równym.