0

@Culer9002 Jezu ale fail xD Żałuję, że teraz to zobaczyłem bo zbłaźniłem się konkretnie

0

@Culer9002 Można już uzupełnić o złoto Jamajki

0

Chyba nigdy nie widziałem tak drewnianego Imaza. W normalnej formie miałby tu gola minimum.

0

Ożesz kurna, zwątpiłem i chyba życie skrócone parę miesięcy. Brawo Panowie, co za mecz. NIE-SA-MO-WITE

0

Nie mamy lepszego rozgrywającego niż Łomacz? Zawsze go widzę na dużych turniejach jako rezerwowego, a jakość w porównaniu do Janusza spada niesamowicie

1

Fornal nasz najlepszy zawodnik, oddaje chłop całe serducho na boisku

0

Za te sabotaże personalne Grbić powinien wylecieć po IO

2

Jak Zator wyjdzie na 4 seta to można wyłączyć

0

Set raczej na straty, oby się w czwartym obudzili

1

Huber - w zimę austriacki skoczek, przez resztę roku polski siatkarz

0

@mmaciass Szeremeta nie zrobi złota, trzeba trzymać kciuki za nią dzisiaj, ale faceta w finale nie pokona

3

@blakkudium Sorloth to raczej gość pasujący do starego stylu gry Atleti, ale na pewno ciekawa opcja do zmiany taktyki, czy jako rezerwowy przy zlym wyniku

4

Le Normand, Callagher, Alvarez a pozbycie się Savicia, Saula, Moraty - mam wrażenie, że Cholo może chcieć grać w nieco inny sposób niż dotychczas. Zamiana typowych drwali na piłkarzy świetnie czujących się z piłką, do tego Griezmann i Lino, którym też piłka przy nodze nie przeszkadza

0

Panowie rewanż za panie i będzie przynajmniej srebro - kobietki i tak by chyba medalu nie ugrały

1

@Pawlusek Chiesa to skrzydłowy więc pasowałby do nas na lewe skrzydło. Ale z minusów to jego kontuzje i mała odpowiedzialność taktyczna - nie wiem czy by się sprawdził

1

@PatrykBarca Z ławki? Griezmann i Alvarez mogą grać razem i stworzyć najlepszy duet w Hiszpanii

1

@HERORICH2 Same naprawdę porządne transfery, Atletico może naprawdę się liczyć w walce o mistrzostwo

3

Po 3 secie człowiek wiedzioł

1

Katzberg chyba złoto pierwszym rzutem sobie zapewnił

2

@Yamal_Williams Wystarczy do Rapidu wysłać Tsitsipasa i dadzą radę

0

O kurna Chokeros to zrobił - przewalił jeszcze z 5:2 xDD

1

@FcPortoFan1999 Mam wrażenie że Cicipas może powalczyć

0

Kolejna prosta piłka, masakra chyba psycha sitting

0

Wyobraźcie sobie takiego Miedwiediewa (nie mówię już o Alcarazie Sinnerze czy Djokoviciu) psującego raz za razem takie proste piłki. Kobiecy tenis to stan umysłu skoro numer 1 na swojej ulubionej nawierzchni tak gra.

6

Ten gem boli, proste piłki psuła Iga

2

@Encore Przegra, 6:4

1

Ale Iga słabo gra, jeszcze przegra tego seta

0

Kurde Chinka spędziła ze 2 razy więcej czasu na korcie, a Iga wygląda na jej tle jak amatorka

0

Schmiedlova odprawia z kwitkiem faworytkę za faworytką - widzę tu materiał na złoto IO, choć trzymam kciuki za Igę

1

@adamek20151 Ale jednak zdecydowanie najbardziej prestiżowego turnieju nie wygrał. W tenisie IO są drugoplanowe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?