Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Culer9002 Jezu ale fail xD Żałuję, że teraz to zobaczyłem bo zbłaźniłem się konkretnie
0
@Culer9002 Można już uzupełnić o złoto Jamajki
0
Chyba nigdy nie widziałem tak drewnianego Imaza. W normalnej formie miałby tu gola minimum.
0
Ożesz kurna, zwątpiłem i chyba życie skrócone parę miesięcy. Brawo Panowie, co za mecz. NIE-SA-MO-WITE
0
Nie mamy lepszego rozgrywającego niż Łomacz? Zawsze go widzę na dużych turniejach jako rezerwowego, a jakość w porównaniu do Janusza spada niesamowicie
1
Fornal nasz najlepszy zawodnik, oddaje chłop całe serducho na boisku
0
Za te sabotaże personalne Grbić powinien wylecieć po IO
2
Jak Zator wyjdzie na 4 seta to można wyłączyć
0
Set raczej na straty, oby się w czwartym obudzili
1
Huber - w zimę austriacki skoczek, przez resztę roku polski siatkarz
0
@mmaciass Szeremeta nie zrobi złota, trzeba trzymać kciuki za nią dzisiaj, ale faceta w finale nie pokona
3
@blakkudium Sorloth to raczej gość pasujący do starego stylu gry Atleti, ale na pewno ciekawa opcja do zmiany taktyki, czy jako rezerwowy przy zlym wyniku
4
Le Normand, Callagher, Alvarez a pozbycie się Savicia, Saula, Moraty - mam wrażenie, że Cholo może chcieć grać w nieco inny sposób niż dotychczas. Zamiana typowych drwali na piłkarzy świetnie czujących się z piłką, do tego Griezmann i Lino, którym też piłka przy nodze nie przeszkadza
0
Panowie rewanż za panie i będzie przynajmniej srebro - kobietki i tak by chyba medalu nie ugrały
1
@Pawlusek Chiesa to skrzydłowy więc pasowałby do nas na lewe skrzydło. Ale z minusów to jego kontuzje i mała odpowiedzialność taktyczna - nie wiem czy by się sprawdził
1
@PatrykBarca Z ławki? Griezmann i Alvarez mogą grać razem i stworzyć najlepszy duet w Hiszpanii
1
@HERORICH2 Same naprawdę porządne transfery, Atletico może naprawdę się liczyć w walce o mistrzostwo
3
Po 3 secie człowiek wiedzioł
1
Katzberg chyba złoto pierwszym rzutem sobie zapewnił
2
@Yamal_Williams Wystarczy do Rapidu wysłać Tsitsipasa i dadzą radę
0
O kurna Chokeros to zrobił - przewalił jeszcze z 5:2 xDD
1
@FcPortoFan1999 Mam wrażenie że Cicipas może powalczyć
0
Kolejna prosta piłka, masakra chyba psycha sitting
0
Wyobraźcie sobie takiego Miedwiediewa (nie mówię już o Alcarazie Sinnerze czy Djokoviciu) psującego raz za razem takie proste piłki. Kobiecy tenis to stan umysłu skoro numer 1 na swojej ulubionej nawierzchni tak gra.
6
Ten gem boli, proste piłki psuła Iga
2
@Encore Przegra, 6:4
1
Ale Iga słabo gra, jeszcze przegra tego seta
0
Kurde Chinka spędziła ze 2 razy więcej czasu na korcie, a Iga wygląda na jej tle jak amatorka
0
Schmiedlova odprawia z kwitkiem faworytkę za faworytką - widzę tu materiał na złoto IO, choć trzymam kciuki za Igę
1
@adamek20151 Ale jednak zdecydowanie najbardziej prestiżowego turnieju nie wygrał. W tenisie IO są drugoplanowe