0

O ja Cię... Ale golazo Lewego

2

Barca bez Pedriego sporo traci na efektowności, gorzej się ogląda drużynę.

0

@FCB_dimiC Ja wiem, ale póki można to się tym cieszę :D

0

Najpiękniejsze w tej Fifie jest to, że takim Konate za 5k łatwo się gasi Mbappe czy Neymara jak peta. Po tym jak w poprzednich latach można było mieć Ferdka czy Maldiniego, a i tak tamtym się wiecznie piłka gdzieś odbiła, czy robili tysiące obrotów i w końcu się udawało to bardzo miła odmiana.

0

@Anonymus0608 Gram na XSS, wcześniej na XO

1

@Anonymus0608 Jest cross Play, grać można z każdą platformą, macie tylko rynek oddzielny.
@VegetaPolska Póki był system 30 meczów to się kręciłem między 21 a 25 (Gold 1 - Elita 2) wtedy jeszcze bez światłowodu. W poprzedniej Fifie przed światłowodem było 14 zwycięstw w FC, raz się udało 16. A odkąd założyli światłowód to regularnie 16, a raz grałem mecz o 18 zwycięstwo, ale przegrałem. Ale to dosłownie 3 ligi weekendowe były grane ze światłowodem :)

0

@HighestInTheRoom Jak masz ochotę to też możemy zagrać :D Z każdym z LR bardzo chętnie zagram, a wyżej wymienionych panów zaprosiłem szczególnie, bo na psychę wjechali :P

1

@Deviler Ja lubię grać na telewizyjnej 16 wysokość i 6 zoom

0

No @Transu96 @Anonymus0608 Panowie... Skoro takie głupoty wygaduję, że na pewno silvera 2 wbijam w Fifę to jeszcze raz zapraszam na meczyk do zagrania dzisiaj po 20, lub jutro byle nie w godzinach 14-17.

0

@Transu96 Zapraszam do meczu panie "silver 2" :) Kiedy panu tylko pasuje. @Anonymus0608 też jak ma ochotę :D

4

@Maciej1078 @jeyx77x Oczywiście, już wyjaśniam. Ich moc jest w dużej mierze oparta na stylu przyspieszenia. Ten jednak zwiększając zwinność może się zmienić z przedłużonego na kontrolowany i w ten sposób stracą swój ogromny atut. A ta zwinność dodatkowa na niewiele się zda, bo w tej Fifie najlepszymi ciężko się kręci a co dopiero piłkarzami z taką sylwetką.

3

Pamiętajcie, żeby czołgom jak Haaland, czy Drogba pod żadnym pozorem nie boostować zwinności. Dajecie im hunterka, hawka czy co tam chcecie byle nic co daje boosta do zwinności.
@Sau_Ron @kryhaa @MesQueUnClub_87 i reszta Fifowych świrów

0

Panowie, jak chcecie wykrzesać co najlepsze z Lewandowskiego to musicie dać mu marksman/anchor/architect. Wiem brzmi to głupio, ale te style gry pozwolą mu najlepiej uciekać od obrońców, a strzały i tak ma topowe.

0

Nie wiem co za mózgi w EA pracują, ale za jakieś gówniane, proste wyzwania na początku gry rozdają paczki za 50/100k i rynek już rozwalony. Pogratulować tylko

0

@Toretto Panie BBVA to już przeczesane jak nie wiem: Araujo, Tchouameni, Kessie (droższy, ale dzik jak nie wiem), Ter Stegen, De Paul, Sergi Darder, Rodrygo :D

0

@PawkoFCB 3 mecze 10 goli w 6 dywizji - z lewej też wszystko kończy

1

Rashford POTM to jest jakiś glitch xd Nie wiedziałem czy dobrze robię przepalając cały fodder, ale chłop jest do tej pory najlepszą kartą jaką grałem :P

0

Hitler nie wiedział o holokauście - Putin... A nie to tylko wyznawca jego wielkości zwany Korwinem

12

@MesQueUnClub_87 To jest inna gra na old i new genie. Xbox Series/PS5/PC
Xbox one/ PS4

10

@sergio5 Nikłe mięśnie to klucz do końskiego zdrowia xd

4

@SkN Ta laska jest tak głupia, że nie jestem pewien czy jej IQ jest choćby dwucyfrowe xd

35

Jak ja nienawidzę tych Nasserów i innych pajaców z PSG. Szkoda mi tylko Messiego, że tam jest bo choć kibicuję jemu to chciałbym, żeby te dziady ciągle przegrywały. Ta wypowiedź o podejrzanych dźwigniach Barcelony, gdy oni jawnie srają sobie na FFP to jest szczyt hipokryzji.

0

Panowie, jakbyście mieli wybrać najlepszego obrońcę, pomocnika i napastnika w Fifie, którym do tej pory graliście to byliby to...?
U mnie:
Araujo 83
Pogba 85
Lukaku 86 (a grałem sporo droższymi zawodnikami)

3

@GeneralXavi Nirvana - In Bloom
:)

0

@msmsms Wybieram Portugalię, angielskiej reprezentacji nie lubię tak bardzo że nawet Niemcom bym kibicował

1

@Rl9k1nG Spróbuj może 532 - wahadłowi, żeby byli ogarnięci w ataku i przyzwoici w obronie. Napastnicy tacy, żeby dobrze grali głową, a w pomocy czołg, kreator a trzeci to jak tam ci pasuje.

0

@nitey Można od wczoraj :)

31

Jakby Ronaldo z jakiegoś powodu nie mógł zagrać na mundialu to dla Portugalii by to było jak dar z niebios. Z nim na boisku nie mają szans na zdobycie mistrzostwa, nawet ciężko będzie dojść do półfinału. A wiadomo, że musi być powołany i musi grać, bo zaraz w mediach siostrzyczka by się spłakała. W tym sezonie Ronaldo to jest po prostu zobrazowanie upadku z topu na samo dno.

4

Karta Pogby zryła mi banię - nie wiem o co chodzi w tej grze. W Fifie, gdzie drybling jest mało użyteczny, pojedynki szybkościowe są dziwne, bo nawet najszybsi ledwo wyprzedzają gości o 20 tempa wolniejszych nagle Pogba (67 tempa, 71 zwinności) porusza się jakby był wyjęty z innej gry. Ja serio nie wiem czy to bug, jakieś dziwne animacje czy o co chodzi, ale coś musi być na rzeczy bo w godzinę zdrożał z 5k na 10 i ciągle drożeje. Polecam spróbować, bo coś z tą kartą jest nie tak w pozytywnym znaczeniu.
@kryhaa @Kgorecki2500 @MesQueUnClub96 @MesQueUnClub_87 @Transu96 i reszta Fifowych świrów

0

@Toretto Sentinel bym wybrał :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?