Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dembele powinien dostać 2/3 mecze na ławce, bo zaczyna irytować. Strata, strata, strata i takie to podsumowanie jego gry ostatnio
0
Czyżby IF Lewy w pierwszym TOTW? :)
1
@Sysia11 W przeciekach był jako Argentyńczyk, ale równie dobrze mogliby dać mu na 3 kartach, 3 narodowości.
2
Zastanawia mnie co się dzieje, że Di Stefano wciąż nie ma w Fifie. Pod koniec 21 (!) zrobili błąd i dało się wyszukać karty, które potem były nowością w 22 (Dudek, RvP, Rooney, Ginola itd). Wśród tych kart był Alfredo więc pewnym wydawało się, że będzie on w 22, tak się jednak nie stało. W 22 znowu wyciekła karta Di Stefano i społeczność myślała, że dodadzą go jak Riquelme rok wcześniej i nic z tego. Gdy wydawało się pewnym, że będzie on w 23... Znowu go nie ma i raczej ciężko się spodziewać, żeby był skoro EA chce prowadzić format "Icon 100" i właśnie 100 ikon mamy. Jest to takie nazwisko i potencjalnie topowa karta, że tym bardziej cała ta sprawa jest bardzo dziwna.
2
@bartas97 Nie no, post miał charakter czysto żartobliwy :P
1
Jakbym był Laportą to wyciągnąłbym rękę w stronę Realu i trochę zagrzał walkę o mistrzostwo. Wiem, że to trochę nieopłacalne ale ciekawa walka o mistrzostwo zawsze w cenie. Jakby tak w styczniu im zaproponować Ferrana i FDJ za Viniciusa i Valverde to może byśmy nie wygrali mistrzostwa już w marcu.
5
Dajcie mnie już wtorek 27 września godzinę 0:00. Pierwsze dwa tygodnie Fify to jest okres, gdzie mógłbym w ogóle z domu nie wychodzić i tak jak zazwyczaj nie jestem w stanie grać dłużej niż 2 godziny, bo zaczynam źle się czuć, tak przy premierze Fify mogę grać i grać. Odkrywanie nowej mechaniki, próbowanie rzeczy które nie działały w poprzedniej odsłonie, granie ikonami które przez cały rok może zobaczy się z 5 razy w składach rywali... Fajny okres :)
0
Enrique to dziwny człowiek, jak w zeszłym sezonie Asensio czasem coś zrobił, miał lepsze momenty to go nie powoływał. Teraz jak zagrał łącznie niecałą jedną połowę to jest w kadrze - o co chodzi? Xd
3
@Czak18 Nie wiem czego się spodziewać, Atleti jest średnie, ale Real gra bez Benzemy. Myślę, że mimo wszystko Real jakoś to przepchnie.
5
@msmsms I jeszcze niby Ronaldo tylko taki dostawiacz nogi, a Messi najlepszy rozgrywający świata. Tymczasem w LM więcej asyst Mentala, a w LE tyle samo. Nie wiem jak ktoś może wskazać na Messiego...
3
@Uukasz_93 Jakby to grała Legia to i na meczu z Celticiem byłby komplet. Tak to mało kogo interesuje Szachtar i co najwyżej większość może skusić się na obejrzenie meczu dla drużyny gości. A Celtic nie jest na tyle atrakcyjny.
1
@FC1899Barca Dziwi mnie bardzo takie podejście. Pycha kroczy przed upadkiem. Ja się dużo bardziej wolę mile zaskoczyć zwycięstwem, a szczególnie wysokim, ale nigdy przed meczem z Realem nie mam myśli, że "Trzeba ich roznieść, słabi są ". Nawet jak są bez formy to taka drużyna zawsze może odżyć, a teraz mają 8/8 zwycięstw.
5
@Dembouz1899 Słyszałem, że już nieaktualne. Podobno Pele dzisiaj 7 goli na orliku strzelił i nie zdążył jeszcze zaktualizować statystyk.
1
@JimMorrisonFCB :( Ale może to nie to :P
1
@Sau_Ron Crossroads?
1
@patryk355 Nadal ma najwięcej WS, Djoko pewnie go przebije w najbliższym czasie, ale ja i stawiam większość osób postawi na Federera. Klasa i elegancja, niesamowity gracz.
4
@Survier Jak tylko pójdzie info z Juventusu o zwolnieniu Allegriego to nawet nie ma co się zastanawiać tylko brać. Ten to jest profesjonalista taki, że wygramy wszystko bez porażki, ani remisu.
0
@BoreekxD 27 jest dostęp dla wersji ultimate. W przyszłą środę zaczyna się web app.
0
Już od listopada do lutego, Vinicius i Mbappe w 70% składów Fify. Ten pierwszy będzie szybciej się przewijał, bo raczej nie będzie powyżej 500k, ale Mbappe raczej będzie koło 1,5-2m kosztował. Szczególnie, że w przypadku tych najbardziej meta kart mam wrażenie, że łączony rynek przyczyni się do wyższych cen, bo popyt na nie będzie większy od podaży.
0
W Juve wystarczy zmienić trenera na trenera chcącego grać bardziej teraźniejszą piłkę i nawet z tą plagą kontuzji będzie zupełnie inaczej. A jak wezmą porządnego trenera (przykładowo Tuchel) i wrócą Di Maria, Chiesa, Pogba to się nie zdziwię jak jeszcze Scudetto wezmą.
1
@barcelonaLM Wiesz, takimi meczami też wygrywa się puchary, a szczególnie ligę. Myślę, że każdy pamięta jak 2 lata temu przegraliśmy ligę meczami z Cadizem.
0
Pan Piękny teraz też efektowny gol, w jego stylu
1
A City widzę wyciągnęło wnioski z ubiegłej edycji LM i robią rywali taktyką Realu :P
3
I znowu to zrobili... Ale szczerze to ten Fede to jest kozak nad kozakami
1
@Comentateiro Śmiechem żartem, ale w przypadku Juventusu jest to bardzo prawdopodobne
7
Bayer z Atletico, Bayern z nami, Lipsk stawia się Realowi. Pokaz mocy Bundesligi w tym tygodniu LM. A jeszcze Borussia z City prowadzi co już totalnym szokiem jest.
3
No dobra dociągnięli, ale chyba niezależnie od dyscypliny Polacy mają zasadę, że zwycięstwo bez dreszczowca to **** nie zwycięstwo :P Brawo, brawo!
2
O kurde co oni teraz zrobili
1
Nasi koszykarze włączyli tryb pełne gacie. Ale i tak szacunek dla nich, bo raczej mało kto się spodziewał, że w ogóle dadzą jakiekolwiek nadzieje na wygraną w tym meczu, a do połowy wyglądało to nieźle :D
2
@Emhyr Gorzka ze skórką pomarańczy i opcjonalnie migdałami. Top totalny.