Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale comeback Bournemouth. Brawo, zwycięstwo nad Nottingham cieszy :D
2
O, Kurła odpalił tryb eurotunel
15
Vini kozak totalny, mamy fajne skrzydła ale jego i tak zazdroszczę Realowi.
4
Jaki wał, nie sprawdzają nawet tego - mam wrażenie, że w większości lig sędziowie są upośledzeni.
6
Klarowne czerwo dla VVD
0
Ale póki co Salah ma zjazd, chłop jest cieniem na boisku.
0
@Encore Wziąłbym Diego Costę jakby się zgodził grać za niską pensję
0
Obyśmy wygrali z Sevillą, bo mam przeczucie że Real straci punkty. Dla nich Betis na Bernabeu jest jak dla nas niegdyś mecze na Anoecie, czy zazwyczaj Balaidos. Niezależnie od formy jednych i drugich po prostu nie idzie i już.
0
Hubert Hurkacz? Flop
0
Ale to United męczy bułę. Niby 9 punktów jest więc naprawili ten fatalny początek sezonu, ale ta drużyna nijak przypomina Ajax ETH. I Ronaldo jest do totalnej odstawki, bo jak wchodzi to gra siada zupełnie.
0
O Panie, Cristiano dwa razy podał w polu karnym. Pierwsze mu nie wyszło, ale tego że będzie chciał koledze podać na pustaka zamiast ładować z ostrego kąta to bym się nie spodziewał.
1
Nigdy nie byłem jakimś hejterem Ronaldo, ogólnie uważam go za Top 2 w historii piłki, ale no na chłopa się nie da na boisku patrzeć. Jest już niesamowicie cienki, a chyba jego ego mu nie pozwala tego przyjąć do wiadomości i nadal chce być w centrum. Aż żal patrzeć.
0
@Sisitoro Nie, ale dobry piłkarz
0
@Volk Poza Kazkiem to sami piłkarze na średniaków/ autsajderów ligi
0
Ogólnie lubię Nottingham Forest, ale za taką politykę transferową to życzę im, żeby z hukiem polecieli z ligi. 20 nowych transferów jeżeli dojdzie Batshuayi - zamiast lekko podrasować kadrę która dała awans to w zasadzie w całości ją wymieniają.
0
@Michael24 To w duecie z Fredem mam nadzieję
7
Mam nadzieję, że faktycznie Bellerin przyjdzie na prawą obronę. Nie żeby to był jakiś wirtuoz, ale no nie jest zły, jest szybki + wychowanek. Na pewno lepsza opcja niż Meunier czy ten Araujo z MLS. A co do Alonso to chciałbym, żeby do transferu nie doszło, ale raczej klepnięta sprawa.
0
To co to za niespodzianka? Messi, Neymar, a może CR?
0
Jak odejdzie jeszcze Depay to w sumie nie pogardziłbym jakimś wieżowcem w zastępstwie. Bas Dost, Artem Dzyuba (wiem, że on podpisał dopiero co kontrakt z kimś) czy ktoś w ten deseń.
6
@kakusus To potrzebował trzeciego, który się nie nadaje? Bo chyba nie powiesz mi, że wolisz wyjść Alonso na Bayern czy zespół tego pokoju.
10
Arthur blisko Liverpoolu... Co? XDD
Ten gość to chyba w czepku urodzony. CV jak z kosmosu - Barcelona, Juventus, Liverpool, a chłop to zwykły przeciętniak i w dodatku ogromny leń.
0
Napoli i Tottenham jak zawsze... Ale tym razem to nie mój problem, bo na dziadów jednych ani drugich nie stawiałem :)
2
Nie wiem czy to kwestia tego, że żadnych plotek nie było czy co, ale dawno żaden transfer tak surrealistycznie dla mnie nie brzmiał. Generalnie Alby jako jednego z nielicznych zawodników Barcy w historii nie lubię, ale no Balde + Alonso brzmi dla mnie niezbyt przekonująco.
4
Tylko ja odnoszę wrażenie, że choć ogólnie w porównaniu do poprzedniczek FIFA 22 była dosyć dobra to jako jedyna jest totalnie niegrywalna pod koniec swojego cyklu? Serio, w 19, 20, 21 jeszcze jakieś tam momenty przyjemności pod koniec miałem i miałem ochotę czasem odpalić. Teraz dwa tygodnie nie grałem, dzisiaj postanowiłem spróbować no ale się nie da w to grać xd W obronie jest taki automatyzm, że jak w każdym składzie jest Rudiger, Varane, Chiellini czy Militao to trzeba wejść z piłką do bramki, bo tak to wszystkie strzały zablokują. Ja czekam na 23, za to już podziękuję :P
0
Messi i Ronaldo 81 tempa w Fifie 23. Koniec pewnej ery, już nie tylko ustępują Mbappe i Neynarowi, ale pod kątem grywalności pewnie już nawet w top 10 ich nie będzie.
0
Dziwne są przypadki perełek z Lyonu. Najpierw Fekir, teraz Aouar - wielkie talenty, rozchwytywane wszędzie (o Aouarze nawet było mówione w kontekście Barcelony) potem zostają w Lyonie i jakiś czas później Fekir skończył w Betisie, a Aouar skończy w jakimś Crystal Palace, Benfice czy podobnym zespole.
5
@mientusek1407 Ale ten % udanych dryblingów wynika z tego, że często jest potrajany a mimo tego próbuje iść na przebój. Jak go zostawią typowo 1 na 1 to w 90% przypadkach obrońca ma przewalone i go nie zatrzyma.
3
To co Jędrula robi w ostatnich miesiącach na Twitterze z pisiorami i czarną mafią to top. Chłop to idol xd
1
@mientusek1407 Tak w skrócie to on oskarża brata i kolegów z dzieciństwa o szantaż na nim, a jego brat coś mówi że ten rzucił klątwę przy pomocy szamana na Mbappe.
1
Ta sprawa z Pogbą to najbardziej powalona rzecz o jakiej ostatnio słyszałem. To wszystko jest tak skomplikowane i brzmi jak jakieś sci-fi xd