3

@Cule1234 Frimpong, na upartego Foyth. Nikt inny z tej 5, proszę.

5

Gdy schodzi Vinicius to mecze Realu tracą zupełnie dynamikę i widowiskowość. Będąc szczerym to oglądam ich mecze głównie dla niego, bo takich graczy jest coraz mniej.

16

@boss000 Gościu, akurat do bramkarza Almerii to nie miej pretensji, bo wybronił sporo piłek w tym meczu. Wolny nie do wyjęcia.

0

No i się zesrało, Alabie się Messi włączył xd

1

Almeria wraca do gry w 11

0

@ObiektywnyKibic121 To jest analogiczna sytuacja jak przy duecie Messi-Mbappe. Ci starsi mają więcej geniuszu, są skuteczniejsi, ale tamtych dwóch przez swoją szybkość robi więcej dymu i zamieszania.

1

@TR3YWAY @ainolatuk On by nie zdążył pomyśleć, żeby to zrobić xd

5

To co zrobił Vinicius... Tylko pozazdrościć takiego piłkarza - wiadomo jakby sam to strzelił to wtedy by były większe ohy i ahy, ale takie coś mógł zrobić tylko on i Mbappe - nikt inny nie ma takiego połączenia szybkości i techniki.

0

@ChampionLW Nie no Panie gdzie, Lewy to gracja i elegancja.

2

Ten kloc z 9 w Almerii to porusza się tak, że można odnieść wrażenie, że zaraz się wywali. Strasznie pokracznie chłop wygląda :P

0

@Medium Mi się strasznie statyczny wydaje, wszystko gra do boku

0

Ale ten Tchouameni mierny, ma potencjał na bycie madryckim Andre Gomesem.

1

Gooooooooool Almeria

1

Mem Poznań i Memchester United - dwóch największych kandydatów na frajerów sezonu znamy

2

Zaraz nam Real pokaże jak się rozbija potężną Almerię 2:1 po 5 wybronionych setkach przez Courtois... Ehh chciałbym wierzyć, że też stracą punkty, ale jakoś ciężko mi w to uwierzyć. Nawet jak nie będzie szło to któryś obrońca skosi Viniciusa, albo Asensio czy inny Kroos załaduje z 30m, albo standardowo główka i tyle.

1

@Kessie Aaa to Ania już terroryzuje szatnię swoimi kulkami mocy? Trzymam kciuki chłopaki, żebyście szybko przywykli i jazda po tryplet!

1

@Kessie Byku, ale Ty też we no się trochę ogarnij. Przez Twoją brazylianę w ostatniej minucie mogliśmy nawet ten punkt stracić.

5

Musimy kupić Ronaldo, wtedy odblokuje nam się mental i będziemy grać jak z nut...

0

No i brawo dla redakcji, byłem pewny że stronka padnie, a tu mile zaskoczenie przy 8k cules :)

4

Uprzejmie proszę już teraz, żeby nie wylewać tutaj wiadra pomyj na drużynę. Nie wyszedł nam mecz, niektórzy zbyt bardzo się podjarali po meczu z Pumas, ale czeka nas jeszcze wiele wzlotów i upadków. Mały falstart, ale trzeba liczyć, że będzie lepiej. VeB!

1

MATS nam uratował prawdopodobnie punkt, a może dał impuls żeby zdobyć trzy

0

Busquets czerwo XDD

4

Nie wiem czy ze mną jest coś nie tak, czy dlaczego parę osób tutaj narzeka na Dembele. Zdecydowanie najlepszy w ofensywie.

2

Aleś mi Busquets zaimponował. Przepiękny strzał, szkoda że nie wpadło.

0

@Mixtape Po dwóch takich ostrzeżeniach ciężko mówić o golu z dupy. Wizualnie są słabsi, ale szanse na strzelenie gola mieli lepsze .

1

Jest i Ansu, to o gola jestem spokojny

3

Ter Stegen brawo! Oby tak do końca meczu, a potem sezonu :)

3

No Raphinha trochę irytujący w tym meczu. Za bardzo chce samemu wiele akcji rozwiązywać no i ten celownik

0

Przełożył jak z Juventusem, ale strzelił jakoś tak flegmatycznie... Szkoda

1

Dobry ten ich łysy, dużo przestrzeni im zyskuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?