Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Fajnie mieć znowu konkurencyjną kadrę, ale szkoda że hasło "Mes que un club" straciło totalnie na wartości. Biznes to biznes, ale uważam za obrzydliwe to co robi Laporta. Ty obniż pensję, ty też, a ty to w ogóle robisz wypad z klubu. O, Tobie nie pasuje? To do prokuratury z tobą, bo dziwnym trafem w tym momencie znaleźliśmy nieprawidłowości.
I o ile rozumiem chwytania się każdej możliwości, gdy pieniędzy nie ma i trzeba coś wymyślić, żeby nie dostać kary, tak w tym przypadku gdy zostało już tylu nowych piłkarzy sprowadzonych, a jeszcze mówi się o Silvie to jawne naplucie w twarz piłkarzom, których ww sytuacja dotyczy.
0
@pt9 Liczę, że nie :D Może silnik gry będzie taki, że Lewandowskim się będzie dało fajnie pograć. Nie wiem czego się spodziewać po kartach Gaviego i Pedriego. A i jestem ciekaw jak będzie wyglądać karta Alby, bo znając EA się nie zdziwię jak dadzą mu 80- tempa.
2
Kessie, Raphinha i Dembele - na 99,9% ta trójka będzie mega przez pierwszych kilka tygodni Fify :D
Araujo powinien być fajny, ale nie wiadomo co w Kanadzie wymyślą. Kounde o ile główki nie będą bardzo op też powinien być dobry.
MAtS zawsze jest jednym z lepszych bramkarzy.
Nawet pod względem Fify fajny też nasz skład :P
0
Z Bernardo, a w sumie nawet i bez niego będzie olbrzymia presja na Xavim. Myślę, że w przypadku braku co najmniej półfinału LM będą wieszane psy nawet przy mistrzostwie i PK.
0
Skończy się tak, że jeśli anulują umowę to FDJ potraktuje klub, tak jak oni jego i chłop sobie odejdzie za darmo gdzie tam będzie chciał i jeszcze weźmie ładną premię za podpis.
3
Feyenoord przegrał final LKE Boras, ale nie będę pisał nic więcej, bo wiem że to może czytać Twój syn.
20
Oglądając tego gola czuję się jakbym grał w Fifę xd
0
Na miejscu ETH to w pierwszej kolejności bym ze składu prosto na trybuny wywalił McTominay'a. Konkurencję na sporą, ale uważam że jest gorszy nawet od swojego kapitana i Shawa.
6
Pascal Gross
Zawód: Cristiano Ronaldo
Jakby Mental dwie takie bramki walnął to jutro byłoby głośniej o nim i jego bramkach niż o Messim i tej przewrotce :)
0
Adam z piłkarzyków spoko chłop, w studiu dobrze się go słucha, ale no jako komentator nie bardzo. Boras nie jest topowym komentatorem, ale tutaj to jest różnica kilku klas.
1
I kto złamał linię spalonego? Nie był to wielbłąd, ale no zawsze śmieszy xd
1
Memchester United strikes again
5
Nie jestem na 100% pewny czy tutaj był spalony - sytuacja stykowa, dlaczego sędzia przerwał od razu akcję, a nie czekał na jej rozwój?
3
Ale Bruno jest drętwy w tym meczu, haha
0
A Bruno nadal zablokowany, nawet jak CR na ławce
0
Mental już taki słaby, że aż ETH woli Eriksenem grać na 9
0
@Nano22 Wyobrażam sobie taką sytuację: Prowadzimy 2:0 z Realem, gra toczy się pod nasze dyktando i nagle przegrywamy 2:3 po jednym strzale, bo ktoś strzela gola jak Bale w finale z Liverpoolem, czy jak wolej Zidane'a w finale z Bayerem. Przecież to by szambo tak wybiło, że chomiki by przez tydzień nie wyrobiły xd
2
Jakiego piłkarza uważacie za takiego bardzo niedocenianego? Takiego co nigdy nie urzędował w czołówce rankingu Złotej Piłki, ani nigdy o nim szczególnie dużo się nie mówi, bo jest w cieniu kolegów.
Ode mnie propozycją jest Di Maria, bo uważam że jedyne czego brakuje mu do perfekcji to lepsza gra prawą nogą. Przebojowość, dobry strzał, rozegranie, nigdy nie gwiazdorzy, nie gra pod siebie - piłkarz, którego chciałby mieć praktycznie każdy trener.
0
@Ogorinho1974 W Sosnowcu byłem raz - chyba w 2019, albo 2020 :P
2
Oglądając Ekstraklasę, a już szczególnie Koronę (mówię to jako kibic) po meczu Premier League, czuję się jakbym przeniósł się do Sosnowca z Dubaju. Idzie usnąć i to po dwóch kawach :P
0
@mindbender84 Jakby był połową CRa (tego takiego z 2019 roku i wcześniej) to zadowoleni by byli wszyscy kibice, nie tylko Liverpoolu. Zatęsknimy wszyscy za Grzmotem, o Messim już nawet nie mówię.
3
Mitrović załatwił VVD. Czapki z głów za ten mecz.
0
Teraz mi się wydaje, że gol Nuñeza. Chyba najpierw dotknął obrońca, a potem trafiła go piłka w piętę.
3
Nunez Portugalczyk? Trochę fail xd
2
@Medium Dziś klasa totalna, rozwinął się bardzo od czasu gdy ostatnio grał w Premier League
7
Jak Fulham tak będzie grać to ładnie pozamykają buźki hejterom :)
0
@Katalończyk 99 "Spłakanie się po nieudanej przygodzie piłkarskiej", gdy ewidentnie piszę, że zawsze w piłkę sobie grałem dla funu i w nic nie celowałem, bo miałem i mam inne cele. W tych niższych ligach jest dosyć spory przeskok - największy między 4, a 3 ligą bo w tej drugiej zaczynają się już pieniądze takie, które pozwolą się utrzymać (dosyć biednie, ale starczy). W b klasie gra każdy, bo czasem jest ledwo 11 kopaczy gotowych na mecz - w takiej okręgówce jest już jakaś selekcja, wybór i póki na treningach nie zaczniesz czegoś pokazywać to nie pograsz. Nie zarzucaj mi nie wiadomo czego, bo nie jest to w porządku ;)
0
@Gitarkafcb Tutaj akurat nie miałbym do niego większych pretensji, choć ogólnie nie jest wirtuozem gry defensywnej.
1
Ale jajca :) W pełni zasłużone prowadzenie
0
@AllBundy Myślę, że tak jak opisałem jest w 99% przypadków. Jak tam większość zawodników gra na kacu, albo bombie.
@Katalończyk 99 mogą połamać, ale nie robią tego specjalnie, gdy trochę umiesz kiwnąć :)