Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nie będzie ligi japońskiej oraz meksykańskiej w Fifie 23. Oznacza to, że w kolejnej odsłonie nie zagramy naszym pięknym Andresem.
1
No dobra, Mariusz miał rację. Zwrócić Niemcom tego Lewego póki gwarancja jest ważna :P
9
@Pawel13sz Xavi już nie przesadzaj, bo się zaraz nami FFP zainteresuje. Nie jesteśmy ulubieńcami jak PSG :P
0
@Nazio87 A jak nie wakacje, to chociaż jak w Brazylii gdzie były mecze pamiętam 15, 18, 21, 0:00. Może i snu za dużo by nie było, ale chociaż by człowiek obejrzał od A do Z dwa mecze i końcówkę tego o 18 :D
1
Pierwszy raz w życiu obejrzę zdecydowaną mniejszość meczów na Mundialu. Dla pracującego popołudniami studenta to pomijając już fakt tego, że jest to listopad/grudzień, rozkład tych meczów (11, 14, 17, 20) to dramat. Na tygodniu uda się obejrzeć tylko jeden meczyk o 20 i dopiero w weekendy się obejrzy wszystko. Ale dla fana, który normalnie ogląda 90-95% meczów na turniejach to mała frajda :(
31
Dawać tego Azpiego i kończmy zabawę na rynku. Jak mamy płacić 50 milionów za Iniego czy Pau Torresa to naprawdę lepiej odpuścić i nie brać nikogo.
0
Jak już wygrał ze Smithem, to teraz będzie grał on na 23% skuteczności. Standardzik :P
1
@Rewolucja123 Pedri wygląda jak chudas przy Lewym. Chętnie bym zobaczył Busquetsa w jego miejsce xD
3
Ale bym pooglądał jeszcze El Pistolero w Europie. Niesamowicie będzie mi przykro, jeżeli już teraz pójdzie gdzieś do Argentyny, Brazylii czy obierze kierunki dochodowe jak MLS, czy Azja.
4
I Lech i Raków w 3 rundzie czeka rywal na papierze słabszy, a na pewno nie lepszy. Jak wszystko dobrze pójdzie to mogą być dwa zespoły w ostatniej rundzie co będzie dużym sukcesem. Lechia jakby przeszła to też rywal przyzwoity, do pokonania. Największe ciężary ma Pogoń, bo trzeba wygrać w Kopenhadze, a nawet jak się uda to czeka Basel.
0
Dobra chłopaki, odzyskujecie szacun na dzielni i obywatelstwo.
0
Polskie kluby piłki nożnej > reprezentacja Polski w siatkówce, prosty wybór. Dobrze, że piłkarze bronią honoru polskiego sportu.
2
Manitaaaaa, brawo Raków :D
1
@MesQueUnClub96 Peter wrócił, po czym znowu poszedł xD
0
Ivi to jest piłkarz na poziomie Odjidji. Chłop robi turbo robotę i szacun mega, że nie odchodzi przy pierwszej lepszej okazji.
1
@MesQueUnClub96 Si, robi to
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11981142#comment-11981142
Panowie, no nie kłamałem. Drobna pomyłka z Pogonią, ale skuteczność jest wysoka i najważniejsza rzecz się zgadza :P
1
@MesQueUnClub96 Mimo wszystko mam drobne obawy o Raków, choć oni są najbardziej poukładaną polską drużyną. Ale te wyjazdy do Kazachów są zawsze ciężkie.
1
@MesQueUnClub96 Z Krzychem też Peter wszedł z buta w mecz. Myślę, że powinno się wyrównać, w końcu mecz długi :)
0
Jak mi ten Rumun zepsuje mój typ, że dzisiaj żadna polska drużyna nie przegra to niech by go tak szlag trafił.
0
Ruszyła poznańska maszyna
3
@Ronnie1992 No fajne cyferki powymieniałeś. Tylko zapomniałeś o tym chyba, że obrońca przede wszystkim ma dobrze bronić xD
0
Dzisiaj żadna polska drużyna nie przegra. Lechia remis, reszta wygrywa :)
10
@mindbender84 "Każdy jest miły" - to chyba spotkał dopiero z 5 osób i akurat się trafiły wyjątki xD
6
@tomek8756 Kacperek z anime - czy kogoś to dziwi? XD
1
@MesQueUnClub96 Wczoraj zagrał dobrze, w pierwszej rundzie jakby tak zagrał z lepszym rywalem to byłby poza burtą. Z Aspem obiektywnie, niestety myślę że wygra, ale ani na Wrighta ani na Belga nie wystarczy. A Price to jak mówię, ten scenariusz mi się wydaje dużo bardziej realny.
1
@MesQueUnClub96 MvG jestem niemal pewny, że nie dotrze do finału. Choć kibicuję Aspowi to przeczucie mi mówi, że w finale znajdzie się wygrany meczu Wright - VdB. Price ma większe szanse, bo tam zaś czuję, że on lub de Sousa pokona któregoś z Holendrów w półfinale. Jakbym miał obstawiać to bym postawił na finał Van den Bergh - de Sousa.
1
23% na podwójnych xD 10 leg był kluczowy, gdy miał 2 lotki na topa, które by dały wyrównanie. Potem ewidentnie głowa siadła (cóż, nie jest to zaskoczenie) i Dirk w ćwierćfinale. No cóż, pozostaje trzymać kciuki za Aspa, a w dalszej kolejności za najlepszego matematyka wśród darterów :P
6
Komentarz usunięty
11
@msmsms Mieliśmy takiego stopera, który miał 1,78. Myślę, że każdy miło go wspomina :)