Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja to bym chciał wiedzieć co on teraz gra, bo nie odbija prostych piłek, do niektórych będących w jego zasięgu się nawet nie rusza. Chyba psycha siadła.
4
Jeszcze jeden set i prawdopodobnie Hurkacz do domu
0
Wimbledon w wykonaniu mężczyzn ma niemal ten sam przebieg w każdym meczu - zazwyczaj set to kwestia jednego przełamania, albo w tie-breaku się to rozstrzyga.
A tu właśnie Koreańczyk przełamał Djokovicia :P
0
@MesQueUnClub96 @Medium obaj bredzicie :D
1
@PatrychoO Tam otoczeni przez wody są to przyjemniejsze powietrze będzie :P
0
Weźcie sobie tam do tej Anglii na Wimbledon naszą pogodę, a dajcie ten deszczyk. Każdy szczęśliwy wtedy :D
9
@Deviler 25 letni napastnik, który może obskoczyć też spokojnie skrzydło. Dobre ma statystyki na poziomie PL, ograny też w LM - biorąc pod uwagę obecny rynek to 45 milionów za takiego piłkarza to jest promocja.
11
@Cule1234 Dla mnie to w ogóle jest niezgodne z ideą sportu. Jakby byli poza top 8 to nie powinni grać w finałach, tak samo nie będąc na pierwszym miejscu nie powinni dostawać z urzędu w teorii najsłabszego rywala.
6
@AmigoBlancos Na moją logikę brak mistrzostwa świata. Jak ktoś w 2033 przejdzie do PSG to wtedy MŚ :P
10
@ranger3120 Leśny dziadek się skończył...
12
No i pięknie, wygraliśmy 3:1. Który to taki mądry pisał, że przegramy 0:3? :D
5
@Batys Sio halowcu
0
City mam dla Was propozycję nie do odrzucenia. Dajecie nam Bernardo i Sterlinga a dostajecie FDJ, Roberto, Umtitiego no i ten bezcenny argentyński kaktus. Tylko głupi by się nie zgodził, przemyślcie to szybko.
5
@Coutinho007 Rakitić jest niedoceniany, bo po prostu grał w naszych barwach zaraz po tym jak przez kilka dobrych lat Xavi z Iniestą dominowali wszystkich innych pomocników na świecie. Jakbyśmy mieli 2016/17 rok to i zachwyty nad Pedrim i Gavim byłyby mniejsze, ale chłopaki akurat wybili się w okresie, gdy trochę była u nas bieda i dlatego zachwyt nad nimi (bardzo słuszny zresztą) jest spotęgowany.
9
@MesQueUnClub_87 Tam inny klimat, byłem na wakacjach to te temperatury inaczej odczuwalne. W Polsce niemal zawsze upał = suche powietrze + totalny brak wiatru i rób sobie co chcesz :p
4
Przez najbliższy tydzień 29-36"C, co to ma być. Od rana do 19 siedzenie w domu, bo nie idzie w takiej temperaturze wytrwać na dworze.
0
@Transu96 Mi się zawsze nim super grało - wydaje się być najszybszy ze wszystkich kart w grze, można spokojnie na zastawkę nim grać, a drybling też ma kozacki. 2* słabszej zawsze psuły całość, ale tutaj dostanie niemal na pewno 5/4*
0
Najpiękniejszy Adama Traore dopiero w niedzielę w mini-release. Nastawiłem się, że dzisiaj sobie kupię najlepszą kartę z herbem Barcelony, a trzeba dwa dni czekać :(
1
Moja rada co do "Summer swaps": Wszystkie paczuszki z fodderami (85+, 84+, 83+, 82+) obowiązkowo do wzięcia, na luzie będzie z nich wystarczająco kart do przepalenia, żeby skończyć fajną ikonkę, lub inną kartę. Z tych kart to nie uważam, żeby warto było coś brać, no chyba że Schmeichel za 4 swapy, bo bramkarz ikona zawsze fajnie umożliwia komponowanie obrony bez zmartwień o zgranie. Ten player pick 1 z 5 shapeshifter 95+ wydaje mi się najpewniejszy jeżeli chodzi o dobry traf, ale wszystkie te picki tam wydają się dobre :)
0
@Vebrol @AdamaTraore :D
0
Już dzisiaj o 19 wychodzi najlepsza karta w grze. Prawdziwy rzeźnik, arcyłotr, rozrabiaka.
I bynajmniej nie chodzi o Ronaldo 99 :)
2
@Ojciec5tkidzieci Ja wychodzę z założenia, że jak już mam piwa się napić to zwykłego chmielu z krótkim składem. A jak lemoniada to lemoniada. Te wynalazki z całą tablicą Mendelejewa w składzie do mnie niezbyt przemawiają :P
2
"Asensio miał już wszystko domknięte z Barcą" - uff, ale szczęście że coś się zepsuło koniec końców. Panów pięknych, którzy nie mają żadnej konkretnej pozycji na boisku i nie oferują nic poza strzałami z daleka mając kilometry przestrzeni nie potrzebujemy :D
0
@Yoshi94 Bardziej chodziło o żart z siwieniem :P
0
Fanatycy darta, jakimi lotkami bawicie się w rzuty? :D Bo przymierzam się do kupna pierwszych lepszych i droższych lotek i postawię chyba na 80% wolfram, a wagowo myślę nad 22g. Pytam tak z ciekawości i żeby porównać :P
3
Ehh nigdy więcej paczek z ikoną xd Parę godzin na swapy poświęciłem i się zacząłem wahać czy może nie wziąć czegoś innego, ale uznałem dobra zabawa to zabawa. No i szukanie po narodowościach szło fajnie, została Holandia i Brazylia... Seedorf - no przetestuję, bo bardzo lubię Clarence'a, ale wątpię żeby ikona za 120k dawała radę :P
7
@Luciano99 A ile herbów za pogaduszki przy wódce z Tobą, zwieńczone nocką z Panią Konstancją?
1
@MesQueUnClub96 Niestety o tym wiem :(
7
Czy wiesz, że...
Strusie w rzeczywistości nie chowają głowy w piasek ze strachu? W rzeczywistości wkładają one dziób w piasek, w momencie gdy ich jaja (znajdujące się pod drobną warstwą piasku) są zagrożone, lub po prostu chcą je obrócić. Innym powodem jest chęć spożycia pokarmu (roślinki i robaki). Gdy struś czuje się zagrożony ucieka, lub atakuje wroga potężnym kopnięciem (siła podobna do kopnięcia konia).
99
@tobiasson92 Nie no, jak chłop bezpieczniej się czuje w Rosji niż tu to ja nie widzę sensu go powoływać. Za te słowa, które stanowią najlepsze możliwe dla ruskich narzędzie do propagandy to całkowicie popieram.