0

Ja to bym chciał wiedzieć co on teraz gra, bo nie odbija prostych piłek, do niektórych będących w jego zasięgu się nawet nie rusza. Chyba psycha siadła.

4

Jeszcze jeden set i prawdopodobnie Hurkacz do domu

0

Wimbledon w wykonaniu mężczyzn ma niemal ten sam przebieg w każdym meczu - zazwyczaj set to kwestia jednego przełamania, albo w tie-breaku się to rozstrzyga.
A tu właśnie Koreańczyk przełamał Djokovicia :P

0

@MesQueUnClub96 @Medium obaj bredzicie :D

1

@PatrychoO Tam otoczeni przez wody są to przyjemniejsze powietrze będzie :P

0

Weźcie sobie tam do tej Anglii na Wimbledon naszą pogodę, a dajcie ten deszczyk. Każdy szczęśliwy wtedy :D

9

@Deviler 25 letni napastnik, który może obskoczyć też spokojnie skrzydło. Dobre ma statystyki na poziomie PL, ograny też w LM - biorąc pod uwagę obecny rynek to 45 milionów za takiego piłkarza to jest promocja.

11

@Cule1234 Dla mnie to w ogóle jest niezgodne z ideą sportu. Jakby byli poza top 8 to nie powinni grać w finałach, tak samo nie będąc na pierwszym miejscu nie powinni dostawać z urzędu w teorii najsłabszego rywala.

6

@AmigoBlancos Na moją logikę brak mistrzostwa świata. Jak ktoś w 2033 przejdzie do PSG to wtedy MŚ :P

10

@ranger3120 Leśny dziadek się skończył...

12

No i pięknie, wygraliśmy 3:1. Który to taki mądry pisał, że przegramy 0:3? :D

5

@Batys Sio halowcu

0

City mam dla Was propozycję nie do odrzucenia. Dajecie nam Bernardo i Sterlinga a dostajecie FDJ, Roberto, Umtitiego no i ten bezcenny argentyński kaktus. Tylko głupi by się nie zgodził, przemyślcie to szybko.

5

@Coutinho007 Rakitić jest niedoceniany, bo po prostu grał w naszych barwach zaraz po tym jak przez kilka dobrych lat Xavi z Iniestą dominowali wszystkich innych pomocników na świecie. Jakbyśmy mieli 2016/17 rok to i zachwyty nad Pedrim i Gavim byłyby mniejsze, ale chłopaki akurat wybili się w okresie, gdy trochę była u nas bieda i dlatego zachwyt nad nimi (bardzo słuszny zresztą) jest spotęgowany.

9

@MesQueUnClub_87 Tam inny klimat, byłem na wakacjach to te temperatury inaczej odczuwalne. W Polsce niemal zawsze upał = suche powietrze + totalny brak wiatru i rób sobie co chcesz :p

4

Przez najbliższy tydzień 29-36"C, co to ma być. Od rana do 19 siedzenie w domu, bo nie idzie w takiej temperaturze wytrwać na dworze.

0

@Transu96 Mi się zawsze nim super grało - wydaje się być najszybszy ze wszystkich kart w grze, można spokojnie na zastawkę nim grać, a drybling też ma kozacki. 2* słabszej zawsze psuły całość, ale tutaj dostanie niemal na pewno 5/4*

0

Najpiękniejszy Adama Traore dopiero w niedzielę w mini-release. Nastawiłem się, że dzisiaj sobie kupię najlepszą kartę z herbem Barcelony, a trzeba dwa dni czekać :(

1

Moja rada co do "Summer swaps": Wszystkie paczuszki z fodderami (85+, 84+, 83+, 82+) obowiązkowo do wzięcia, na luzie będzie z nich wystarczająco kart do przepalenia, żeby skończyć fajną ikonkę, lub inną kartę. Z tych kart to nie uważam, żeby warto było coś brać, no chyba że Schmeichel za 4 swapy, bo bramkarz ikona zawsze fajnie umożliwia komponowanie obrony bez zmartwień o zgranie. Ten player pick 1 z 5 shapeshifter 95+ wydaje mi się najpewniejszy jeżeli chodzi o dobry traf, ale wszystkie te picki tam wydają się dobre :)

0

0

Już dzisiaj o 19 wychodzi najlepsza karta w grze. Prawdziwy rzeźnik, arcyłotr, rozrabiaka.
I bynajmniej nie chodzi o Ronaldo 99 :)

2

@Ojciec5tkidzieci Ja wychodzę z założenia, że jak już mam piwa się napić to zwykłego chmielu z krótkim składem. A jak lemoniada to lemoniada. Te wynalazki z całą tablicą Mendelejewa w składzie do mnie niezbyt przemawiają :P

2

"Asensio miał już wszystko domknięte z Barcą" - uff, ale szczęście że coś się zepsuło koniec końców. Panów pięknych, którzy nie mają żadnej konkretnej pozycji na boisku i nie oferują nic poza strzałami z daleka mając kilometry przestrzeni nie potrzebujemy :D

0

@Yoshi94 Bardziej chodziło o żart z siwieniem :P

0

Fanatycy darta, jakimi lotkami bawicie się w rzuty? :D Bo przymierzam się do kupna pierwszych lepszych i droższych lotek i postawię chyba na 80% wolfram, a wagowo myślę nad 22g. Pytam tak z ciekawości i żeby porównać :P

3

Ehh nigdy więcej paczek z ikoną xd Parę godzin na swapy poświęciłem i się zacząłem wahać czy może nie wziąć czegoś innego, ale uznałem dobra zabawa to zabawa. No i szukanie po narodowościach szło fajnie, została Holandia i Brazylia... Seedorf - no przetestuję, bo bardzo lubię Clarence'a, ale wątpię żeby ikona za 120k dawała radę :P

7

@Luciano99 A ile herbów za pogaduszki przy wódce z Tobą, zwieńczone nocką z Panią Konstancją?

1

@MesQueUnClub96 Niestety o tym wiem :(

7

Czy wiesz, że...
Strusie w rzeczywistości nie chowają głowy w piasek ze strachu? W rzeczywistości wkładają one dziób w piasek, w momencie gdy ich jaja (znajdujące się pod drobną warstwą piasku) są zagrożone, lub po prostu chcą je obrócić. Innym powodem jest chęć spożycia pokarmu (roślinki i robaki). Gdy struś czuje się zagrożony ucieka, lub atakuje wroga potężnym kopnięciem (siła podobna do kopnięcia konia).

99

@tobiasson92 Nie no, jak chłop bezpieczniej się czuje w Rosji niż tu to ja nie widzę sensu go powoływać. Za te słowa, które stanowią najlepsze możliwe dla ruskich narzędzie do propagandy to całkowicie popieram.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?