1

To polowanie na podwójne wyglądało gorzej niż w moim wykonaniu. Już ja prędzej je trafiam xd

1

@MesQueUnClub96 Też kupon po pierwszym meczu do kosza? :P

0

Ten młodszy Lim w ogóle nie rzuca potrójnych. A Jorgensen póki co jest bardzo dobry, pozytywne zaskoczenie :D

1

@DaPidejpi Twój opis się zgadza z opisem ze stron to jutro jadę kupić, a potem prosto na orlik przetestować. Dzięki byczku! :D

3

Deszczyk, burza - fajna pogoda, żeby od 19 do północy sobie oglądać darta bez wyrzutów sumienia. Tym bardziej, że są co najmniej 3 mecze bez wyraźnego faworyta :D

0

@Pawel13sz Jeszcze oficjalki nie było :)

1

@Rekker I cyk Sergi Roberto naszym jedynym PO

4

@VegetaPolska Jak tak, to Ester już nie będzie top na La Rambli xd

1

@Hosh Mamy kraj katolicki także interesują nas święta katolickie, to akurat dość prosta sprawa do rozgryzienia.

3

@Messibestplayerintheworld Głupi Tebas. Szejkowie stoją na straży romantyzmu futbolu, a on uważa, że nie przestrzegają zasad.

3

Raków Astana w drugiej rundzie - ciężary i to ogromne. Ale akurat tej drużyny bym nie skreślał, bo Częstochowianie potrafią zaskoczyć.

3

@Danny Gaucho Statystyki ofensywne, gdzie nie ma Messiego ani Ronaldo. Wyjątkowa sprawa, no i wynik Depaya robi wrażenie.

2

@DaPidejpi Czekam niecierpliwie na info :D
@Antimadridista_WR czytałem przeróżne opisy i jakby im wierzyć to powinna być ciekawa, ale wiadomo że często robią podkoloryzować rzeczywistość. Jakby replika była spoko to mi wystarczy, a jak nie to kupię meczówkę, ale bardziej żeby sobie pokopać niż nosić na gierki :P

1

@DaPidejpi Maignan - Reece James Van Dijk De Vrij Cancelo - Kimmich Pedri Locatelli (na siłę, bo trzeba kogoś z Juve) - Messi Benzema Son

0

@KrwawiaceoczyVEB Tam to bardziej Salah był tym "gwiazdorzącym", Mane to wyjątkowo ułożony i skromny piłkarz. Wiadomo, że chciałabym bardzo Lewego w Barcy, ale jakby tak somsiadom jeszcze przez sezon mordy pozamykał to też bym nie narzekał.

0

Grał ktoś już może Al Rihlą (oficjalną piłką na Mundial)? Pytam, bo czytałem że są w niej jakieś nowe technologie i ma latać szybciej niż wszystkie dotychczasowe piłki. Brazuca i Telstar przynajmniej w postaci repliki jakoś bardzo się nie wyróżniały, ale już taka Jabulani to każda miała swoją własną parabolę lotu. I jestem ciekaw opinii, bo bardzo lubię piłki mundialowe, a ta jakby faktycznie się wyróżniała to jeszcze lepiej :D

0

Jeżeli Bayern sprowadziłby Mane, a Gnabry został jeszcze na sezon to wtedy szczerze mówiąc nie wiem czy wolałbym Lewego u nas, czy żeby został w Bayernie. Z Comanem i Sane na skrzydłach to nie dziwi mnie, że gra średnio mu odpowiada, bo to dwóch samolubów, którzy w dodatku ewidentnie go nie lubią. Ale jeżeli wokół siebie miałby Mane, Gnabry'ego i Mullera to wydaje mi się, że mógłby dołożyć jeszcze koło 60 goli w przyszłym sezonie (może udałoby się albo wyśrubować swój rekord w Bundeslidze, albo przebić Crisa w LM).

2

Powiem tak: Jeżeli byśmy tak wyglądali na tle zaangażowanej, walczącej Belgii to byłbym w stanie uwierzyć, że na Mundialu zagramy o coś. Bo druga połowa na duży plus, tylko dzisiejszy rywal totalnie bez zaangażowania i aż trochę wstyd, że to przegraliśmy.

11

Nie no ten komentarz to złoto XDDDD

0

Dawać somsiady jeszcze jedną i będziemy mogli powiedzieć, że jesteśmy lepsi od Mistrzów Europy.

0

Chłop co dziwne dźwięki z siebie wydaje xd Niech mu ktoś powie, że on mecz w publicznej telewizji komentuje, a nie siedzi z ziomkami w pubie.

5

Oni jakieś omamy mają czy o co chodzi? Kolejne podanie, którego jedynym potencjalnym adresatem był wyimaginowany przyjaciel.

8

Festiwal żenady, jak profesjonalni piłkarze mogą mieć problemy z tak prostymi podaniami. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd.

0

Ale Lewandowski jest beznadziejnie słaby dzisiaj. Nawet na tle słabej kadry się wyróżnia.

0

Ale żałosna symulka w meczu Kostaryka Nowa Zelandia. Wood, chłop o wyjątkowo potężnej jak na piłkarza posturze został dotknięty w polu karnym i padł jak dzieciak. Najgorsza część futbolu jak dla mnie

0

@Herato Xabi Alonso

1

@sonek Zależy z czym, wystarczyłoby nie dodawać tego określenia między słowami "trybuny" i "razem" i też bym się zgodził. Ale dodanie tego bardzo źle świadczy o autorze tweeta.

5

@Kondziubarca Ja bym takich ludzi kibicami nie nazywał. Można kogoś nie lubić, ale to jest czyste buractwo.

46

Pewnie co mniej obeznane w piłce laski myślą sobie, że w sumie i fajny ojciec i fajny syn. Puć to wygląda jak 15-16 letni dzieciak :D

7

@Messibestplayerintheworld No i plan B bardzo mi się nie podoba. Gundogan fajny piłkarz, ale zdrowie kruche i może być tak, że przez cały sezon z 15 meczów zagra. No i jest już powyżej 30 więc też drobna wada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?