8

Brawo Iga, chociaż Ty :D

4

Jesteś sobie Medvedevem, Zverevem czy Tsitsipasem. Wydaje się, że miałeś farta, bo niedługo wielka trójka zejdzie ze sceny i będziesz absolutnie czołowym grajkiem. A tu wchodzi Alcaraz i dużo wskazuje na to, że możemy mieć kolejnego dominatora XD

0

Jeżeli Rune nie powtórzy "wyczynu" Huberta to bierze pierwszego seta.

0

@Roobo Tyle, że Dembele zrobił to ot tak przy normalnych relacjach z klubem. Lewy jest tam nieszanowany, a o tym że w Bayernie jest teraz syf już dużo ludzi mówiło. Prawidłowa jego reakcja.

4

Hubert przełamuje w 4 secie! Przebudził się, oby dał radę.

2

@JimMorrisonFCB Szczególnie, że Grek lubi przespać początek meczu. Tylko pytanie czy dzisiaj jeżeli to znowu zrobi nie poniesie za to kary. Przeczucie mi podpowiada, że Rune może dzisiaj wygrać :)

1

Kurs w okolicy 1,25 na Tsitsipasa mimo wszystko mnie bardzo dziwi. Rune jest w gazie i choć niespodzianką będzie jego wygrana, to jednak nie aż taką jakby wskazywały na to kursy.

3

No i jest i typowy Hubi. Pierwszy poważny rywal i do domu, niestety.

1

@BART97 Zdecydowanie, aż mi trochę szkoda że Wisła spadła, bo klimat nie do podrobienia

2

@HighestInTheRoom La Liga: Jeszcze meczu nie zagrali, ale ja już tęsknię za Levante
Championship: Blackburn/Middlesbrough
Ligue 2: Nie wiem dlaczego, ale bardzo lubię Bastię. No i Bordeaux wygląda dziwnie na zapleczu.
Serie B i Budnesliga 2: zgoda.

1

Kielce, Kielce, Kielce, hej MKS Korona!
Była, jest i będzie duma żółto-czerwona!
Witamy Panowie ponownie w Ekstraklasie!

4

Jak Chrobry wygra w dogrywce czy karnych to będzie najgorszy piłkarski weekend ever. Postawiłem kupon Real + Chrobry, żeby w razie zwycięstwa tych drużyn chociaż sobie osłodzić troszkę. To kupon już do kosza, Real wygrał... Koronko musisz :D

40

@kapibara Brak Courtois to byłoby jednoznaczne pokazanie, że bramkarz nigdy nie będzie miał szans na Złotą Piłkę. To on wygrał Realowi LM, a i myślę że w La Liga byłaby bardziej wyrównana batalia o mistrzostwo.

0

@Ruchks Wejście miał super, w kilku meczach zdecydowanie najjaśniejsza postać. Choć potem już nie było tak dobrze to zdecydowanie transfer na plus.

1

@danio1899 Na początku sezonu dał nam kilka punktów, potem faktycznie mało grał, ale teraz w drugim meczu barażowym druga bramka. Taki doświadczony napastnik to skarb dla dość młodej drużyny :)

4

Adaaam Frączczak. Trzymać to Koronko, trzymać.

1

@cris2706 Powiem Ci tak odnośnie Fati-Vinicius. Oczywiście nie jest to porównanie 1:1, bo to niemożliwe, ale to Vinicius bardziej przypomina Messiego, a Fati Ronaldo. Vinicius drybluje, podaje, strzela, kreuje i robi wszystko w ofensywie. Fati jest strzelcem wyborowym, ale dynamika i drybling szału nie robi.

0

@Emhyr A Paryż patrzy i się śmieje. Obrzydliwa część futbolu, że takie kluby jak Barcelona czy Bayern muszą kombinować przy kilku transferach jak wszystko rozegrać, a "obrońcy futbolu" mogą sobie przeznaczać kilkaset milionów euro na kontrakt jednego zawodnika.

1

@mekston Wydaje mi się, że w 5 secie Rafa łatwo. Kanadyjczyk lubi się spalić w deciderze.

1

Michael Smith przeciwko Damonowi Hecie:
Średnia ponad 111, 8 maxów w 9 legach. Jeżeli tutaj w parze z umiejętnościami byłaby mocna psychika, to mielibyśmy całkowitego dominatora w PDC. Dla niego to chleb powszedni, tylko zawsze w najważniejszych starciach się pali i nie wygrywa głównych trofeów.

2

Wisła Kraków, Ruch Chorzów, Arka Gdynia, ŁKS Łódź, ewentualnie (oby nie) Korona Kielce, Podbeskidzie, GKS Katowice. Ale obsada 1 ligi, trzymam kciuki żeby Korona jednak dzisiaj awansowała, bo inaczej czuję, że będzie kilka lat posuchy.

1

Po wczorajszym meczu jestem niemal pewien, że Vinicius będzie jeszcze lepszy. Gol? Najłatwiejszy z możliwych, ale samo uczucie, że strzelił decydującego gola w takim meczu to jest niebywały zastrzyk pewności siebie. Poza tym w przeciwieństwie do Karima, który wczoraj dla mnie był najsłabszym elementem Realu, zagrał wczoraj naprawdę dobry mecz. Dwa razy go Konate wyczyścił jak dzieciaka, ale poza tym zrobił sporo dobrego dla swojej drużyny.

0

@bartekvisca Mamed po ostatnim powinien dać sobie spokój, a na pewno nie iść na Pudziana. I nie chodzi o to, że Mariusz jest lepszym zawodnikiem, bo nie jest, tylko po kłopotach zdrowotnych ish na gościa, który również może solidnie zgasić światło to głupota.

0

Ale powiem Wam, że obrzucanie się błotem przez kibiców Liverpoolu i Realu na polskich forach to jest coś co wywołuje u mnie śmiech, mimo iż jestem ledwo żywy. Jedni na drugich mówią, że są najgorszymi kibicami, ludźmi bez honoru bla bla bla. Tutaj tak idealnie pasuje ten mem ze Spidermanami, bo jedni i drudzy w sporej części to największy rak wśród kibiców.

0

Rozchorowałem się aż przy tym meczu, zgaduję że to zbieg okoliczności, ale siadałem do oglądania zdrowy, a teraz 39"C gorączki :(

0

Co za strzał Keity

2

Jak Real to wygra do 0, to Thiabut dostanie 10 za ten mecz. Przebija nawet Cecha z 2012.

0

Oczywistym jest, że jak bramkarz wychodzi to napastnik musi mieć przed sobą dwóch obrońców. Ten jeden tak jakby zajmuje miejsce bramkarza więc w przypadku podania zawodnika Realu spalony oczywisty. Tylko problem jest taki, że tę piłkę najpierw dotknął Konate, a następnie Fabinho - a podobno każdy kontakt obrońcy kasuje spalonego. Trzeba się przyzwyczaić, że interpretacja przepisów jest zależna od widzimisię sędziego. A tutaj zdziwiony nie jestem, że przy konflikcie na linii Real-Ceferin zostało to ocenione tak, a nie inaczej.

5

Prawda jest taka, że jak bardzo ten gol się im nie należał z przebiegu gry to był prawidłowy. Kradzież na oczach milionów ludzi.

0

Czułem, że dwa piwka to będzie za mało... Ale myślałem że chociaż będą na 2h a nie 3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?