0

Ciekawe czy Hazard będący od dwóch lat wrakiem piłkarza będzie sobie łatwo radził z naszymi obrońcami. Bo to, że KDB będzie w pojedynkę dla naszych nie do zatrzymania to rzecz więcej niż pewna.

1

@masq Neves i Nunez totalnie poza naszym zasięgiem. Nie ma nawet 2% szans na to.

0

@Cobra303 Na okres totsów trochę pozmieniali.
@Transu96 Ja wiem, że tak się normalnie kończy. Ale w weekend w ogóle nie grałem i pomyślałem, że może jakaś awaria była czy coś i przedłużyli o 24 godziny. Na 100% była informacja, że FC trwa jeszcze ponad dzień.

1

Ale EA to jest syf XD Gram sobie wczoraj FC, bilans 10-2 i patrzę do końca 1 dzień 10 godzin. Myślę dobra, trzeba się wyspać, dogram sobie jutro na spokojnie. No i teraz patrzę i mam nagrody za syfiastą 7 rangę. Zamiast spokojnej 4, a może i 3 rangi dostałem 2 picki max 90. Błąd za błędem w tej firmie, burdel w tym roku jest nawet jak na nich przeolbrzymi.

3

@Krzywy95 Sięgając pamięcią najkrócej jak się da: Ledwo wymęczyliśmy 2:1 z drugim garniturem Walii xD Jutro Belgia nas zdominuje, ale może jakimiś pojedynczymi kontrami coś się uda wcisnąć.

11

@mindbender84 Niezła próba Panie premierze.

2

@Emhyr Piłkarsko jest dużo słabszym piłkarzem. Tyle, że jest młodszy i ma gdzieś jeszcze potencjał na rozwój - stawiam, że o to chodzi. Piłkarsko Angel jest bardzo niedoceniony, w każdym klubie dawał radę i grał przynajmniej na przyzwoitym poziomie - nie miał nigdy jakichś większych spadków formy.

2

@Kondziubarca Nic się nie dzieje, ten pajac znowu potrzebuje atencji. Wyjątkowo irytujący gość.

1

Teraz uświadomiłem sobie jedną rzecz. Meksyk w grupie = Ochoa na bramce. Przecież ten gość na wielkich imprezach to zmienia się w mieszankę prime Buffona, prime Casillasa i prime Neuera. Jak przegramy po prostu z Meksykiem będąc słabszą drużyną to trudno, ale ciężko będzie przeboleć gdy przegramy po 15 piłkach wyjętych przez tego kota :P

1

@Jestjakjest Degradacja Valencii i powrót Levante do La Ligi? TOP
Do samej Valencii nic nie mam, ale niech ten ćwierćinteligent, ich właściciel się trzyma jak najdalej od piłki, a najlepiej całego sportu.

9

@Herato Zasadnicza różnica: Bale się Realowi spłacił w 100%. Pamiętny gol w meczu z nami, gol na 2:1 w finale LM 2014 i dwukrotny MVP finału w 2016 i 2018. Potem najlepszy zawodnik KMŚ. Ostatnie lata nie zmyją tego, że Bale dał Realowi bardzo dużo i transfer im się spłacił w 200%. Dembele, no cóż... Przemilczę ten temat.

3

@Pawel13sz Bądźmy szczerzy: jakby za ten sezon dostał to byłby ból dupy na całym świecie i choć teraz już ZP nie ma takiej rangi jak kiedyś to stałaby się z miejsca totalnym cyrkiem :P

3

Cieszę się, że prawdopodobnie Walia na mundialu. Na Mundialach uwielbiam ciekawe "egzotyczne" drużyny i najlepszych piłkarzy. A Bale choć robił cyrki w Realu to umiejętności wciąż ma topowe i po prostu fajnie, że zagra pierwszy raz w życiu na MŚ.

8

Nie no Iga, ponad godzinę się męczyłaś. Na razie ostrzeżenie, ale jeszcze jeden taki numer i tracisz obywatelstwo.

1

Otworzyłem sobie paczkę z ikoną 93+ i ujrzałem Stoichkova. Początkowo lekki niedosyt, jednak krótka analiza w głowie: nasz człowiek z krwi i kości, a dodatkowo dużo lepszy od Linekerów czy wielu innych. No i dałem mu szansę... Ale kot, polecam każdemu spróbować. Dużo lepszy od Henry'ego za 1,5 miliona, a kosztuje 1/3 tego :D

0

@tomek8756 Poza VVD najlepszy obrońca Premier League

0

Ruud Rune czy Włochy Argentyna, fajny wybór w sumie. Ja chyba postawię na tenisa :D

0

A może będziemy takim Realem wśród reprezentacji? Przewagą i stylem pucharów się nie zdobywa, tylko mentalem :D

0

@Tarins Czy ja gdzieś krytykuję jego ogólną grę? Nie podoba mi się dzisiaj, zresztą jak praktycznie wszyscy. Ale proste błędy techniczne zwróciły moją uwagę, bo rzadko mu się zdarzają.

0

@Tarins Mówię o tym jak w drugiej połowie stracił kilka razy piłkę jak junior, lub nie przyjął prostej piłki. Dobrymi zagraniami przeplatanymi ze słabymi można się u młodych zawodników zachwycać, nie u lidera kadry.

0

Ładny gol :D Ale Lewemu to się dzisiaj piłka jak od sęka odbija.

1

Podczas meczu Polski:
Nie mamy co szukać z Argentyną
Rozjadą nas
Itp itd
A już koło 23:
Ta Argentyna nic nie gra
W sumie to do pokonania są
Trzeba powalczyć o 3 punkty

0

Akurat Walia teraz dla nas to średni rywal. To też jest taka wybiegana drużyna, mająca tartak w pomocy, oraz grająca defensywnie. Także dla widza spotkanie najgorsze z możliwych. Bo obecną Polskę to bym porównał do Getafe Bordalasa.

1

Puchacza trzeba trzymać jak najdalej od kadry. Marny celebryta, a nie piłkarz.

0

@GeneralXavi Za rok się będę mógł wypowiedzieć, na razie marne :D

0

Żyjemy w chorym państwie, gdzie bardziej opłaca się nie żyć niż żyć

2

@FireBarca1899 To już wolałbym wziąć Bale'a i Marcelo niż tego darmozjada

0

@Semafor80 Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.

1

Kurde, pod względem player pickow to bardzo mi nie siada ta 4 ranga w FC. Paczki dość spoko, bo tydzień temu Militao z jaśkami w paczce z TOTSami, teraz z tej paczki ze 120k, ale wpadł też Fofana więc kolejne 200. Tylko kurczę no za Bundesligę wpadł piękny Kimmich z Daviesem przy 5 randze. Teraz Nuno Mendes + Guendouzi za 4, a tydzień temu Courtois i Fekir. Na włoską się zepnę i spróbuję wbić 3, może wtedy odda :D

5

@Adamski69 Ramos i Guti - dwóch absolutnych ulubieńców kibiców Barcelony :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?