Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janas11224 Nie patrzyłbym na Eintracht pod tym kątem. Ewidentnie odpuścili Bundesligę w pewnym momencie, koncentrując się zupełnie na Lidze Europy. Co prawda wciąż powinni być od nas słabsi, ale wyszło jak wyszło.
0
Heh, w meczu Liverpool Tottenham mówiłem, że zadowoli mnie zwycięstwo kogokolwiek tylko żeby remisu nie było - standard
9
Liverpool załącza tryb na finał :D Jeszcze po drodze wypadnie VVD/Thiago/Salah/Mane, w meczu Casemiro walnie w łeb Alissona i wszyscy wiemy co się dzieje dalej :P
1
@FCB24 Z kilkoma klasami to przesadziłeś. Ale generalnie to dla mnie nie byłoby kontrowersji w stwierdzeniu, że Harry jest lepszy. Do zabójczej skuteczności, która ich obu cechuje dokłada dużo lepsze rozgrywanie i mimo wszystko lepszy drybling.
1
@El dominatore Braki kondycyjne przez złe przygotowanie do sezonu. Inaczej się nie da wytłumaczyć tego
0
Czytając La Bambę, stwierdzam że może i brak tego C+5 nie jest taki zły. Oglądam sobie na zmianę Ekstraklasę i Premier League i też jest gitara, a po komentarzach stwierdzam że grana jest kupa.
1
@Crystalline Jak będą karne to wygrana Liverpoolu to pewniaczek jak nie wiem xd
9
Z racji, że Barca ma już w zasadzie pewne top 4 to mam tylko jedną prośbę na ten sezon La Ligi. Niech Levante się utrzyma - to nie jest drużyna, która zasługuje na spadek. Jedni z ostatnich, którzy grają radosny, ofensywny futbol będący reklamą dla hiszpańskiej piłki.
5
Tutaj Real, tu Liga Europy, a Salernitana wygrywa kolejny mecz. Jeżeli w weekend pokonają Cagliari to utrzymanie jest w zasadzie gwarantowane. Chłopaki też mają ten słynny mental, bo pod koniec sezonu wykaraskać się z takiego bagna w tak imponującym stylu robi wrażenie.
1
@Hubsao To że wolał Real od drużyny Pepa mnie szczególnie nie dziwi. Łatwą ręką się go niestety Guardiola pozbył do Interu. Ale to zdjęcie w koszulce Realu to dziwna sprawa.
3
@Herato Piłka jest dużo bardziej zdyscyplinowana i taktyczna. A ponadto dysproporcja między klubami jest coraz większa (kiedyś w LM grało też mniej drużyn).
6
@tristan87 W tym momencie się zastanawiam czy lepiej to brzmi w formie ostatnie 13 lat czy w historii. Bo 2 tryplety w 13 lat robią wrażenie, ale 0 w 120* chyba jeszcze większe :P
2
@P33ck Salah jak nie zagra spektakularnego meczu w finale, tylko Liverpool po prostu wygra to Benzema bierze ZP na miękko.
2
W zasadzie wszyscy fawelarze poza Reinierem się Realowi zwrócili. Najpierw śmiechy z Viniciusa, że chłop to półdebil boiskowy - wyrobił się, ma odpały ale jest kluczowy. Militao miał ostatnio gorszy okres, ale cały sezon skała. A Rodrygo mimo iż ogólnie ostatnio dużo strzela, to jednym takim meczem zwraca te 40 milionów czy tam ile.
3
Trochę udało mi się wytrzeźwieć, więc napiszę własne zdanie na temat tego meczu. Nie powiem, że oglądając mecz z kibicami Realu po bramce na 0-1 nie czułem się wybornie. Byłem pewny, że to ja będę tym szczęśliwym dzisiaj i będę mógł pośmiać się z kumpli :P Wyszło trochę inaczej i koniec końców to Real wylądował w finale. Całkiem obiektywnie jednak to uważam, że w tym meczu byli drużyną lepszą. W całym dwumeczu to Obywatele byli lepsi i to, że pierwszy mecz nie skończył się wynikiem typu 5-2 to oczywiście fart białych. W tym meczu City miało moment dominacji po bramce (dwie sytuacje Grealisha) jednak ogólnie to Real stwarzał więcej groźnych akcji. A to, że weszły dwie bramki w końcówce to cóż... Gra się do końca, trzeba przełknąć gorzką pigułkę i trzymać kciuki za The Reds.
1
@Kgorecki2500 Pamiętam swoją maturę z matmy, wyszło się po godzince i 98%, bo coś tam pominąłem w otwartym. Powodzonka, oby tak samo dobrze poszło :D
1
@HighestInTheRoom Nie kłam, Lewandowski dostał dziką kartę więc Bayern
1
@MesQueUnClub96 No ten argument jest dobry, bo faktycznie się zrobi zamieszania :P Tylko jak wcześniej pisałeś, że to jest to samo, to chciałem Cię uświadomić że nie bardzo :D
2
@MesQueUnClub96 No nie, to nie jest to samo
2 h D1 to są dwa rzuty
D1 + D1 to też dwa rzuty, ale w innej konfiguracji
A 1+1+D1 to są trzy rzuty
2
Bilans w FC 12-2 i nagle gra się robi totalnie niegrywalna, a moi piłkarze nie robią ruchu do piłki. Już jest 12-5 i znając życie nie dobiję do 14 zwycięstw - niezły cyrk :D
1
No cóż, jeżeli chodzi o plusy to mniej będzie bolał ewentualny awans Białych :P
2
@HighestInTheRoom Nie no kumplu, tam to był genialny timing Messiego, tutaj to wylew Rulliego jak nie wiem :P
11
Niezrozumiały brak karnego, gol po wylewie bramkarza - z czymś mi się to kojarzy, ale nie widzę bieli na murawie
1
Ta piłka nożna jest niesamowita i za każdym razem pokazuje człowiekowi, żeby nigdy nie być niczego pewnym. Drużyna na papierze dużo mocniejsza, grająca najlepszy futbol w Europie wygrywa pierwszy mecz 2:0 po całkowitej dominacji. Wydaje się, że rewanż jest formalnością, ma się tylko odbyć a tutaj całkowicie role się odwracają. Dla mnie Żółta Łódź Podwodna jest już zwycięska, nawet jeśli odpadną, czapki z głów za pierwszą połowę.
1
I bardzo kurna dobrze, Vamos Villarreal
1
Hahahahaha, co za wałek
1
Karny 100%, nie ma opcji
0
Śmieszy mnie ten Coquelin - lekko go Keita dotyka, teraz sam w niego wpadł i się kładzie raz za razem i leży na murawie licząc na faul
0
Komentator top, notorycznie myli Mane i Keitę
1
@Kamilos84 Niech się utrzyma wynik, albo ŁKS wygra i wybaczę ten średni poziom