Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Tym strzałem postraszył gołębie na stadionie...
1
@Azi No nie sposób zaprzeczyć, że sędziowie hiszpańscy i jakakolwiek logika, spójność w parze ze sobą nie idą.
7
Gość unikał kontaktu, a Gavi rozpędzony na niego wpadł. Według mnie nie ma kontrowersji w tym wypadku.
0
@Uukasz_93 Przez to, że Pedri jest najbardziej jakościowym z pomocników. Jakby któremuś z nich odpowiadała taka rola, że raz na parę meczów sobie trochę zagra to wtedy spoko. Ale to za dobrzy piłkarze na takie coś.
2
@Uukasz_93 7 zawodników na 3 pozycje, o jednego za dużo. Albo Nico na wypożyczenie, albo ktoś z dwójki Soler/Kessie niepotrzebny. No chyba że FDJ odejdzie.
7
Ederson gotowy na mecz z Realem :D
41
Bruno Fernandes w skrócie:
- Pajacerka z karnym (nigdy nie zrozumiem takiego wykonywania)
- Beznadziejna strata na 25 metrze skutkująca golem
- Wejście na wyprostowanej nodze, tylko sędzia wie dlaczego bez czerwonej
#WinaRonaldo
#CristianoPsujeManchester
0
Nie no, tyle to nie
2
Tak śmiechem żartem, ale to naprawdę wygląda tak jakby taktyką RSSS było doprowadzenie do sytuacji, gdzie na boisku będą Lenglet z Mingueza. No wyjątkowo ostro i chamsko grają.
0
Ej Mati, Złota Piłka już nie dla Benzemy
0
O ku***, ale Ivi to zrobił. Czysta piłkarska magia i to w Ekstraklasie.
2
I cyk, pewnie po meczu kolejny sędzia na zapracowane "wakacje" zostanie wysłany xd
0
@barcelonaLM MU? Ez, łatwe zwycięstwo
4
Im więcej meczów MU oglądam tym bardziej myślę czy aby na pewno jest dla mnie za późno, żeby za poważne granie się wziąć. Jeżeli Maguire gra w Premier League, to równie dobrze mogę robić to ja, Ty i cała La Bamba.
3
Betis chce nam oszczędzić nerwówki na koniec sezonu. Miły gest, doceniam.
1
@Jestjakjest To ja już wolę jakiegoś młodego ze szkółki niż jego
0
Liverpool gra pięknie, ale przy tej obronie MU to stawiam, że jakbyśmy zebrali kadrę La Rambli to coś byśmy im wcisnęli :P
1
11:34 a Xavi nadal trenerem? Liczyłem już na oficjalkę jakiegoś wirtuoza trenerskiego jak Paulo Sousa czy Frank Lampard, a tutaj takie rozczarowanie.
0
Tak czysto teoretycznie, bo myślę że mimo wszystko zapewnimy sobie wcześniej miejsce w Top 4. Myślicie, że jeżeli przed ostatnią kolejką bylibyśmy na 5 miejscu ze stratą punktu do Betisu to pewny mistrzostwa Real by się celowo im podłożył, czy jednak spróbowali by zagrać swoje i urwać jak najlepszy dla siebie rezultat?
2
Dawać na 10 minut Benzemę to jeszcze wygramy. Raz mu poda bramkarz, raz wrzuta na banię i będzie dobrze.
0
Ahh ten poziom sędziowania w La Lidze. Jak gwizdałem kiedyś na turnieju wiejskim jako 15 latek to na podobnym poziomie sędziowałem xd
1
Niezła Sevilla XD
1
@ToreTToOO Jeden ziomek dostał czerwo za faul, a drugi to Gary Medel. To powinno wszystko wyjaśnić, bo to jeden z piłkarzy, którego rozmiar buta jest większy od IQ.
0
@talizmo Bale i tak jest lepszy, choćby po roku bez gry xd
1
Gracze Fify zdradzę Wam drobny sekret. Za mniej niż 500k nie znajdziecie lepszego napastnika w tej grze od Felixa tego z adidasa. Jest lepszy nawet od złotego Mbappe, bardzo szybki i klei mu się piłka do nogi. A jeżeli potrzebujecie gościa do środka pola to Veron PIM za niecałe 300k jest bardzo niedocenianą kartą. Fajne strzały, podania, bardzo dobra prezencja i mnóstwo przechwytów. Dwie karty o których się prawie nie mówi, a w swojej cenie zdecydowany top.
14
@Kamiloza91 Odpoczywała krócej, kolega się pewnie pomylił
1
@tbas No wygrali z nami, przecież tak nie wolno
27
Widać było w ostatnich meczach, że troszkę ta drużyna ma przestój. Mecze z Atletico i Realem były świetne, powiedziałbym że grubo ponad stan. Mecze z Galatasaray i Sevillą wygrał nam swoim geniuszem Pedri, a z Levante stoczyliśmy na szczęście wygrany bój na styku. Aubameyang się trochę zaciął, a gdy gra nie idzie nam tak łatwo to wtedy dopiero widać efekty marnej skuteczności Ferrana. Ale nawet jakbyśmy teraz przegrali kolejny mecz w weekend, to barbarzyństwem byłoby wieszanie psów na Xavim. To co mieliśmy przez ostatnie miesiące to były wyniki zdecydowanie ponad stan: nowi piłkarze, nowy trener wprowadzili mnóstwo świeżości i udało się odmienić postrzeganie tego sezonu. Teraz trzeba wytrwać w TOP 4 i liczyć, że może już w następnym meczu znowu będziemy grać jak z nut. Czekam na kolejny sezon i ufam totalnie tej drużynie. VeB! :)
0
@gryfiT. A to zgubiliśmy 3 punkty dzisiaj?
0
Nie mam jak oglądać meczu, ale 0-3 z Eintrachtem na Camp Nou brzmi niestety jak przedłużenie naszej fatalnej passy w europejskich pucharach. Jak odpadamy to z przytupem. Ale nie ma co wieszać psów na nikim, w tym sezonie chłopaki i tak pokazali więcej niż można się było spodziewać, gdy trenerem był Koeman :)