6

Tym strzałem postraszył gołębie na stadionie...

1

@Azi No nie sposób zaprzeczyć, że sędziowie hiszpańscy i jakakolwiek logika, spójność w parze ze sobą nie idą.

7

Gość unikał kontaktu, a Gavi rozpędzony na niego wpadł. Według mnie nie ma kontrowersji w tym wypadku.

0

@Uukasz_93 Przez to, że Pedri jest najbardziej jakościowym z pomocników. Jakby któremuś z nich odpowiadała taka rola, że raz na parę meczów sobie trochę zagra to wtedy spoko. Ale to za dobrzy piłkarze na takie coś.

2

@Uukasz_93 7 zawodników na 3 pozycje, o jednego za dużo. Albo Nico na wypożyczenie, albo ktoś z dwójki Soler/Kessie niepotrzebny. No chyba że FDJ odejdzie.

7

Ederson gotowy na mecz z Realem :D

41

Bruno Fernandes w skrócie:
- Pajacerka z karnym (nigdy nie zrozumiem takiego wykonywania)
- Beznadziejna strata na 25 metrze skutkująca golem
- Wejście na wyprostowanej nodze, tylko sędzia wie dlaczego bez czerwonej
#WinaRonaldo
#CristianoPsujeManchester

0

Nie no, tyle to nie

2

Tak śmiechem żartem, ale to naprawdę wygląda tak jakby taktyką RSSS było doprowadzenie do sytuacji, gdzie na boisku będą Lenglet z Mingueza. No wyjątkowo ostro i chamsko grają.

0

Ej Mati, Złota Piłka już nie dla Benzemy

0

O ku***, ale Ivi to zrobił. Czysta piłkarska magia i to w Ekstraklasie.

2

I cyk, pewnie po meczu kolejny sędzia na zapracowane "wakacje" zostanie wysłany xd

0

@barcelonaLM MU? Ez, łatwe zwycięstwo

4

Im więcej meczów MU oglądam tym bardziej myślę czy aby na pewno jest dla mnie za późno, żeby za poważne granie się wziąć. Jeżeli Maguire gra w Premier League, to równie dobrze mogę robić to ja, Ty i cała La Bamba.

3

Betis chce nam oszczędzić nerwówki na koniec sezonu. Miły gest, doceniam.

1

@Jestjakjest To ja już wolę jakiegoś młodego ze szkółki niż jego

0

Liverpool gra pięknie, ale przy tej obronie MU to stawiam, że jakbyśmy zebrali kadrę La Rambli to coś byśmy im wcisnęli :P

1

11:34 a Xavi nadal trenerem? Liczyłem już na oficjalkę jakiegoś wirtuoza trenerskiego jak Paulo Sousa czy Frank Lampard, a tutaj takie rozczarowanie.

0

Tak czysto teoretycznie, bo myślę że mimo wszystko zapewnimy sobie wcześniej miejsce w Top 4. Myślicie, że jeżeli przed ostatnią kolejką bylibyśmy na 5 miejscu ze stratą punktu do Betisu to pewny mistrzostwa Real by się celowo im podłożył, czy jednak spróbowali by zagrać swoje i urwać jak najlepszy dla siebie rezultat?

2

Dawać na 10 minut Benzemę to jeszcze wygramy. Raz mu poda bramkarz, raz wrzuta na banię i będzie dobrze.

0

Ahh ten poziom sędziowania w La Lidze. Jak gwizdałem kiedyś na turnieju wiejskim jako 15 latek to na podobnym poziomie sędziowałem xd

1

Niezła Sevilla XD

1

@ToreTToOO Jeden ziomek dostał czerwo za faul, a drugi to Gary Medel. To powinno wszystko wyjaśnić, bo to jeden z piłkarzy, którego rozmiar buta jest większy od IQ.

0

@talizmo Bale i tak jest lepszy, choćby po roku bez gry xd

1

Gracze Fify zdradzę Wam drobny sekret. Za mniej niż 500k nie znajdziecie lepszego napastnika w tej grze od Felixa tego z adidasa. Jest lepszy nawet od złotego Mbappe, bardzo szybki i klei mu się piłka do nogi. A jeżeli potrzebujecie gościa do środka pola to Veron PIM za niecałe 300k jest bardzo niedocenianą kartą. Fajne strzały, podania, bardzo dobra prezencja i mnóstwo przechwytów. Dwie karty o których się prawie nie mówi, a w swojej cenie zdecydowany top.

14

@Kamiloza91 Odpoczywała krócej, kolega się pewnie pomylił

1

@tbas No wygrali z nami, przecież tak nie wolno

27

Widać było w ostatnich meczach, że troszkę ta drużyna ma przestój. Mecze z Atletico i Realem były świetne, powiedziałbym że grubo ponad stan. Mecze z Galatasaray i Sevillą wygrał nam swoim geniuszem Pedri, a z Levante stoczyliśmy na szczęście wygrany bój na styku. Aubameyang się trochę zaciął, a gdy gra nie idzie nam tak łatwo to wtedy dopiero widać efekty marnej skuteczności Ferrana. Ale nawet jakbyśmy teraz przegrali kolejny mecz w weekend, to barbarzyństwem byłoby wieszanie psów na Xavim. To co mieliśmy przez ostatnie miesiące to były wyniki zdecydowanie ponad stan: nowi piłkarze, nowy trener wprowadzili mnóstwo świeżości i udało się odmienić postrzeganie tego sezonu. Teraz trzeba wytrwać w TOP 4 i liczyć, że może już w następnym meczu znowu będziemy grać jak z nut. Czekam na kolejny sezon i ufam totalnie tej drużynie. VeB! :)

0

@gryfiT. A to zgubiliśmy 3 punkty dzisiaj?

0

Nie mam jak oglądać meczu, ale 0-3 z Eintrachtem na Camp Nou brzmi niestety jak przedłużenie naszej fatalnej passy w europejskich pucharach. Jak odpadamy to z przytupem. Ale nie ma co wieszać psów na nikim, w tym sezonie chłopaki i tak pokazali więcej niż można się było spodziewać, gdy trenerem był Koeman :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?