Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Poproszę finał Smith-Gary, dwóch moich ulubieńców. Ale znając życie będzie Gerwyn z Wrightem i wtedy trzeba będzie kibicować Szkotowi :P
12
Dobrze, że Xavi nie czyta LR. Jakby przeczytał analizę eksperta to by uznał, że nie ma sensu po wyczerpującym meczu w Turcji próbować swoich sił w Madrycie tylko najlepiej od razu walkowera oddać, żeby bateryjki naładować. Tak to może się uda zagrać na 0-0, bo jednak nie będzie sił aby strzelić bramkę.
1
Dawno nie było takiego El Clasico gdzie obie drużyny przystępują rozpędzone i w dobrej formie :D Liczę na widowisko z happy endem w niedzielę :)
0
Jasny gwint zapomniałem, że mecz wcześniej. Wracam sobie z gierki, po kąpaniu odpalam lapka, a tu LR komentuje mecz. Trochę przegryw, no ale grunt że prawdopodobnie grają dalej.
1
@Michael24 Ostrożnie z życzeniami. Obecnie ani Liverpool ani żadna drużyna nie jest aż taką maszyną jak Bayern dwa lata temu czy Barcelona zdobywająca pierwszy tryplet. A Real też nie jest w ciemię bity, są w bardzo dobrej formie fizycznej i choć w pojedynku z Live/City/Bayernem nie byliby faworytami to nie byliby również na straconej pozycji.
1
To co, ćwierćfinał Villarreal - Benfica? Me-czy-cho
0
Zaryzykuję stwierdzenie, że jeżeli zespoły które grały w zeszłym tygodniu trafią na zespoły grające wczoraj i dzisiaj to w komplecie awansują do półfinałów. Nawet jeżeli w teorii najsłabszy z tamtej 4 Real trafiłby na najmocniejszą niby Chelsea.
2
Cuadrado to kolejny piłkarz, który jest jak wino. Bezapelacyjnie najlepszy piłkarz Juventusu od dłuższego czasu.
3
@kampe36 Jak pójdzie to do MLS albo w inne miejsce poza Europą. Raczej żaden porządny klub już nie weźmie gościa z taką pensją, który w dodatku niewiele jest w stanie od siebie dać
0
Ciul z tym United, obu tych drużyn nie chcę oglądać w LM bo są słabe i zostaną w następnej rundzie wyeliminowane no chyba, że.... Ajax dlaczego? Zamiast fajnie grającej drużyny mogącej się postawić jest Benfica, którą każdy zaora. A jak będzie mecz Atleti Benfica to któraś z tych drużyn będzie w półfinale. Szkoda, że Holendrzy zawiedli.
0
@bartekvisca To się zgadza, w Suarezie brakowało mi tylko dwóch rzeczy: dobrego prowadzenia się (w prime to najlepszy napastnik XXI wieku tylko ten nie trwał aż tak długo) + mimo wszystko nie miał takiej klasy i elegancji. To nie wprowadza w sumie nic na boisko, ale zawsze jakoś tak bardziej sympatyzuję z ludźmi takimi jak Puyol, czy Iniesta.
1
Ale bym chciał, żeby trafił nam się kiedyś taki napastnik jak Benzema. Karim niedość, że już dość wiekowy to jest legendą Realu więc opcja niemożliwa, ale ktoś podobny do niego profilem byłby idealny. To jest dla mnie piłkarz idealny i jak nie będzie mógł zagrać w niedzielę to nasze szanse na zwycięstwo dość pokaźnie wzrosną. Z nim to dla mnie mecz 50/50.
19
Ale ten Maguire to kloc, on te ruchy ma wolniejsze i bardziej drewniane niż 95% ludzi z polskiej 3 ligi xD
29
Ale podobało mi się jak Ronaldo biegł za sędzią :D 13 lat później wciąż bierze przykład z Ballacka :P
1
Lodówka już 2 faule w ataku, jeszcze jeden w obronie i potem przyjdzie czas na samobója/ sprokurowanie karnego :D
4
Atletico i Juventus to dwie drużyny, które chcę żeby jak najszybciej odpadły z LM. Wolę Pięknego oglądać niż minimalistycznych murarzy...
1
Co Fred ostatnio ma luz w tej grze, aż dziwne że to ten sam piłkarz co choćby pół roku temu
0
Ronaldo zrobił corner taken quickly, tylko przynajmniej ja nie do końca rozumiem czemu w tej sytuacji to miało służyć XD
3
Jak życie jest kruche i jak łatwo może się skończyć. Scott Hall (wrestler) w zeszłym tygodniu upadł i złamał biodro. Ot, zwykła bolesna kontuzja, ale wydawać by się mogło totalnie niezagrażająca życiu. Po operacji doszło do oderwania zakrzepu krwi, który spowodował trzy zawały serca i w najbliższych godzinach ma on zostać odłączony od aparatury podtrzymującej życie.
1
Generalnie to mam nadzieję, że Maffeo nie będzie mógł zagrać w meczu z nami. Jakoś tak będę spokojniejszy o zdrowie naszych. Facet ma zadatki, żeby być irytującym drwalem jak Kazek, Nyom czy Raul Garcia. Ja na takie faule i zachowania zwracam uwagę w każdym meczu i dzisiaj zachowywał się jakby był niezrównoważony psychicznie. Ogólnie strasznie ostro ta Mallorca gra, a na tle jakościowego rywala jeszcze bardziej to widać.
1
Crystal Palace dla Manchesteru City to jak Betis dla Realu Madryt, czy Celta Vigo dla nas. No nie ma opcji, że przynajmniej raz w sezonie nie urwą punktów.
6
Szkoda Rodrygo, ale sędzia na to pozwolił głupim sędziowaniem. Żółtko dla Casemiro i czerwona dla Maffeo wcześniej to obowiązek. A to wejście dla mnie też było na czerwoną kartkę i też jej nie ma. Sędziowie w tej lidze to katastrofa.
1
Nie ma Zidane'a, nie ma Ronaldo, nie ma Ramosa a jakiś pakt z diabłem tam nadal działa. Myślicie, że to Florek czy ktoś niepozorny - Modrić, Kroos, Benzema?
1
Teraz nie bramkarz to pomocnik na 25 metrze traci piłkę. Przecież to nie jest normalne Xd
0
@qubson12345 Mo Salah :)
8
Zastanawia mnie to czy Viniciusowi ktoś każe tak grać, czy on sam uznał że zacznie się przewracać za każdym razem. Odkąd jest w Realu to był jednym z tych piłkarzy, których lubiłem oglądać bo był widowiskowy + zawsze biegł jak pitbull do końca, szarpany, poniewierany. A odkąd poprawił się piłkarsko to gra jak nie powiem co, bo by zaraz mi komentarz usunęli.
0
Ale Brazyliankę zagrali, szkoda tylko że nie skończyli
0
@PatrychoO Harry to marzenie. Mimo że starszy to zdecydowanie wolałbym jego niż Haalanda, ale raczej nierealne :/
1
@kuz Mimo wszystko Lukita to profesor i na ten moment chłopaki mogą się jeszcze wiele od niego nauczyć. A Valverde to taki walczak jak i Gavi.
2
Marudzicie, dzisiaj brak kartki dla Kazka to najlepszy możliwy scenariusz. Wtedy na El Clasico wychodzi CKM więc większe szanse dla nas. Valverde wprowadza dużo szybkości i pracy na boisku więc obok Modricia i Kroosa pewnie by wygrali środek pola mimo wszystko.