3

Trochę mi szkoda, że ostatni Mundial w takim formacie odbędzie się w Katarze. Wybór taki a nie inny z powodów wiadomych, ale nawet pomijając już to, że nie respektują tam praw człowieka to raczej kibice arabscy nie kojarzą mi się z niesamowitą atmosferą. Mundial w RPA z wielu powodów jest totalnie nie do przebicia, ale no tak chociaż ciutkę klimatu bym poprosił.

6

@lucca87 Stary w jakiej połowie? 8 kolejek do końca z 38 xd

1

@BarcaaVEB Najładniejsza Brazuca, najlepsza Jabulani

5

@Katalonbar Nikt kto ogląda długo piłkę by takiej głupoty nie powiedział. Atrakcyjna gra =/= Wyniki. Dla mnie mogą mieć 5% posiadania piłki i 1 strzał. Wygrana to wygrana.

5

@fart Cyrku ciąg dalszy, oby w Europie się to skończyło już na dobre

0

Mundial parzy ~ piłkarze Egiptu i Senegalu

1

@PatrychoO Generalnie szkoda tych par w Afryce. Maroko - DR Konga i Mali - Tunezja, dwie z tych drużyn będą w miejsce Nigerii i Algierii/ Kamerunu, albo Senegalu/Egiptu.

8

Szymański > Zieliński i nawet nie ma żadnych wątpliwości.

0

@MESSIah16 Ktoś powie, że dlatego bo jest Messi i Ronaldo, ale chyba i tak starsza gwardia by wygrała (Modrić, Lewandowski, VVD)

1

@Rust_Cohle To miłego nocnego gamingu :)

0

@Rust_Cohle Nie no Kohel co Ty. Teraz jak wróciło się do domu to idealna pora na FC, w nocy się najlepiej gra.

0

Najlepsze z tej gali to spaghetti i batoniki proteinowe, które sobie z ziomkami zjedliśmy. Cała reszta (no może poza Pasutem, ale tutaj było tylko troszkę lepiej) dno totalne.

0

Boże co za dramat ta gala XD

1

Robercik co zrobił

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co to za cyrk był XDDD

1

Kiler leci na Alekino :)

0

Dzisiaj w końcu drużynówka, gdzie nikt żadnego skoku nie zepsuł. Przegraliśmy z Austriakami głównie w 4 grupie, w pozostałych było bardzo blisko, ale niestety Kraft jest generalnie lepszym lotnikiem od Kamila + jest w lepszej formie. Przyjemne zakończenie sezonu :)

3

@Medium Milik nie zagra, Piątek 50/50

4

Żeby w skokach teraz obejrzeć lot 250 metrów to potrzeba idealnego timingu wiatru. Jakby Zajcowi czy Prevcowi powiało w tym momencie tak jak Granerudowi przy 12 belce to myślę, że byłoby 250. A tak belka w dół, wiatr zaraz przycichnie i tyle z nadziei na taki skok.

6

Komentarz usunięty

0

@Odcinkowy W końcu młody, perspektywiczny zawodnik. A umiejętności takie, że może wybierać spośród wszystkich klubów na świecie.

0

Salah Haaland Mbappe od przyszłego sezonu? Topowy atak na kilka lat, jeszcze Kessie, Mazraoui, Pau Torres, Gaya no i Paweł Brożek.

1

Buhahahahaha Włosi Xd

5

Jakie Piątek to jest drewno... Szybkość mierna, siły niewiele, technika licha.

0

Chyba czas zmienić mecz. Ten nie ma żadnego znaczenia, a to w połączeniu z niskim poziomem piłkarskim powoduje, że z każdą minutą spać się chce coraz bardziej.

0

No to Milik pograł

1

@Azi Kwestia organizmu - mam ziomka, który może pół godziny przed meczem zjeść połowę pizzy i na meczu będzie zapierdzielał jakby nic się nie stało. Ja jakbym zjadł połowę pizzy 3 godziny przed meczem to kolka i bóle brzucha gwarantowane.

11

Zbieram końcowe materiały do swojej pracy licencjackiej i nie mogę powstrzymać się od śmiechu. Analizuję język w polskich i angielskich artykułach piłkarskich i je porównuję. I tak jak czytam zachwyty nad Maguirem z 2018 roku i jak to nie będzie on topowym obrońca przez wiele lat w zasadzie we wszystkich angielskich szmatławcach to idzie się uśmiać :P

0

I w dobrym humorku po udanej sportowej niedzieli można iść spać. Dobrej nocy Lr!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?