0

@Pogba Główny ekspert uważa, że nie rotuje i przez to przegramy z Realem.

0

Dziwi mnie ten zwyczaj Gaviego z rozwiązanymi sznurówkami. Przecież dobrze zawiązany but pomaga lepiej czuć piłkę, bo nie robi się żaden luz - ja jak gram i lekko mi poluzują sznurówki to wiążę od nowa, bo szczególnie strzały stają się bardziej rozregulowane.

1

@Emhyr No Puć to taki orlikowy grajek. Tylko tam to większość Ci pozwoli grać efektownie, bo w pierwszej kolejności myśli się o zdrowiu i zabawie :P

41

Koeman całą robotę odwalił, a ślepcy chwalą Xaviego...

0

Jak tu nie kochać tej drużyny :)

0

Miał być hattrick pudel tego jegomościa a tu chyba utka buźki hejterom :D

0

@fcbfan1993 Ja się zgadzam z tym co tutaj napisałeś, z jednym ale... Messiego jako piłkarza już nie chciałbym w Barcelonie. Mówię to z bólem serca, bo kocham Barcelonę, uwielbiam Leo ale po prostu obawiam się, że jego powrót mógłby zaburzyć to co udało się Xaviemu wypracować. I nie mówię tutaj o wynikach tylko o tym jak każde ogniwo jest ważne na boisku, każde jednakowo. A dodatkowo jego pensja byłaby ogromna i wtedy sprowadzenie jakiegoś piłkarza z wyższej półki mogłoby być ciężkie, bo jednak dopiero co mieliśmy problemy finansowe.

2

Liczę dzisiaj na fajny meczyk, bo Osasuna zazwyczaj nie gra takiego syfu jak Getafe czy Cadiz :D Stawiam na 3-1 dla nas

0

@sebo939 Może i tak, ale męczące i irytujące się to dla mnie robi. Chociaż w sumie i tak lepsze to niż dyskusje polityczne czy szczepionkowe :P
@Kapitan hawk Spoko, z mojej strony Ci wywody nie grożą. Nie jestem fanem trollingu, ale jak musisz... No chyba, że zaraz tamci się zlecą

8

Uwielbiam dyskusje dwóch kółeczek wzajemnej adoracji. Z jednej strony kibice Realu, którzy udają kibiców Barcelony nie wiem po co. Poza paroma użytkownikami, którzy i tak nie są dobrymi obiektami do dyskusji nikt nie będzie patrzył spod byka - jesteście za Realem, przyszliście posiedzieć na najlepsze forum piłkarskie w Polsce? Wiadomo sprawa, zapraszamy do merytorycznej dyskusji, bez prowokacji.
Z drugiej strony może i kibice Barcelony, ale reprezentujący sobą równie niski poziom "szeryfując" i usilnie raz za razem prowokując (albo po prostu są dziećmi, nie wiem). Jak w życiu trzeba się nudzić, żeby ciągle prowokować, a drudzy się ciągle na to łapią i po prostu każdego dnia przerabiamy to samo tylko w innej okładce.

2

@PatrychoO Przecież PSG już dawno zagrało swój mecz

0

Jakby nasi skakali z 18 belki bez odejmowania punktów z uwagi na dłuższy rozbieg, a reszta z 15 to byśmy powalczyli o 2 miejsce :D

0

Same loty do końca, przy skokach Żyły to aż strach czy w końcu czegoś sobie nie zrobi. Dawno nie widziałem tak brzydko i krzywo latającego skoczka.

2

No, to Stoch zepsuł szanse jakiekolwiek na medal. Można już tylko oglądać dla dobrych skoków :D

1

W tym PSG to tyle zaangażowania, że już więcej chęci do gry to widać w old boyach, którzy raz na pół roku się zbiorą po niedzielnym obiedzie w piłkę pograć :p

1

Cieszę się, że nie Kraft. Lubię Lindvika, ale szkoda mimo wszystko Zajca choć srebro to niewątpliwy sukces. Brakło trochę tej kombinacji z belkami, jakby mu Hrgota w 2 i 3 serii obniżył belkę to nawet jakby te 10 metrów bliżej skakał (12 punktów mniej) to i tak by więcej zyskał (około 7,5-9 na notach + ponad 7 za belkę)

1

Wolny odpoczął od czeskiego parodysty i od razu najlepszy z Polaków. #DolezalOut

6

Dobrze by było zrobić zapas dwóch goli, bo jednak w Turcji zawsze jest kocioł nieprzyjemny do gry dla gości.

1

@Messiah10 @hayek Nie no, to oni zapoczątkowali tę dziwną fazę. Mimo wszystko postawiłbym ich na fotelu lidera w klasyfikacji frajerów :D

2

Real cyk w ćwierćfinale ktoś z dwójki United/Atleti, drugi ćwierćfinał to Juve/Villarreal - Ajax/Benfica. W półfinale któryś rywal z tej czwórki, a potem w finale wszystko może się zdarzyć - reinkarnacja Kariusa, kontuzja kluczowego grajka, million słupków i poprzeczek. Ja się drukowania nie dopatruję, ale tylko ślepy by nie przyznał, że farta to Biali mają jak nikt inny :P

4

@Image Klasa i honor wielkiego peesże

2

Mbappe Salah Lewy Benzema - czwórka wielkich w tym sezonie. A najpiękniejsze jest to, że każdy z nich choć w teorii pełnią podobne role w drużynie, ma zupełnie inne zalety.

1

Chciałbym być w czymś przynajmniej w 10% tak dobry jak PSG we frajerstwie. Przecież to jest nie do opisania co oni zrobili kolejny raz. Trener się zmienia, piłkarze się zmieniają a gen frajerów czuwa.

4

O kurwa, czuję się jakbym grał w Fifę o wyższą rangę i odpalił się tryb handicap XDD

0

Nie rozumiem tego - stoi sędzia metr od zdarzenia, patrzy co się dzieje i nie gwiżdże faulu za ewidentny stempel. Obejrzał bym chętnie jeszcze dogrywkę, a czerwo by w tym pomogło.

1

@szymonekk Tutaj jeszcze nad Salahem bym się zastanowił, bo Egipcjanin też jest bardzo wszechstronny. Lewy to jednak zadaniowiec i choć perfekcyjny w swojej roli, to tego typu piłkarze nie sprawiają, że można zakochać się w piłce.

3

Mbappe wygrywa dwumecz - żaden inny piłkarz by tych dwóch bramek nie strzelił. Jest zdecydowanie najlepszym piłkarzem w Paryżu i to nie ulega dyskusji.

6

Dla trenerów jak Ancelotti nie powinno być już miejsca na takim poziomie piłkarskim. Wystawienie zawodnika po jednym treningu to naplucie w twarz Camavindze, który zagrał dobry mecz w weekend. Mówiłem wcześniej o ciekawym meczu, ale jednak PSG łatwo to bierze.

6

Ciekawy jestem czy jakby dzisiaj Real wygrał w dogrywce/karnych po tym jak w 90 minutach wygraliby 2:1/3:2 itd. to czy znalazłyby się tutaj rodzynki krzyczące o tym, że specjalnie pod nich UEFA zniosła zasadę bramek na wyjeździe i w ogóle to jedni wielcy oszuści. Ja mam bardzo duży dystans do piłki, nie pałam nienawiścią do żadnego klubu, ba w moim przypadku nawet ciężko mówić o jakiejś niechęci, ale bekę z takich pseudofanów cisnę niemiłosierną.

2

Dzisiaj będzie ogień wieczorem - przeczuwam widowisko, które zapadnie wielu kibicom na długo w pamięć. Myślę, że poza kilkoma jednostkami, którym bardziej zależy na potknięciach Realu niż na zwycięstwach Barcelony, to nikt nie wierzy w to, że Real zagra drugi raz tak słaby mecz, a w szczególności przed swoją publicznością. Tak kibicowsko to mecz mnie jakoś bardzo nie grzeje, bo ani jedni ani drudzy to nie są moi ulubieńcy, ale czuję że będzie to bardzo przyjemne widowisko do oglądania. Valverde to jest koń do biegania, maszyna nie do zdarcia i obecność jego oraz Camavingi w środku pola kosztem wolnych Kroosa i Casemiro na pewno spowoduje, że PSG nie zamknie znowu Realu na ich połowie. W typowanie wyniku się nie bawię, bo to może pójść w każdą stronę. Ładniej grający Real może albo odrobić starty z nawiązką, albo wrażenie artystyczne nie przełoży się na wynik, bo PSG w tym meczu będzie skuteczniejsze. Czekam z niecierpliwością na 21.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?