1

Kurde, wchodzę sobie na stronkę a tu od razu ten obrzydliwy ryj mi się rzuca w oczy. Niewiele gorszych opcji mógłbym zobaczyć - zmieniać mi główny artykuł jak najszybciej.

0

@barcelonaLM No nie wiadomo jakby się to potoczyło. Mam nadzieję, że te czarne lata już minęły, bo te nasze dwumecze z LM to bardzo złe doświadczenie. Skwitowane upokarzającą porażką w 2020 w jednym meczu z Bayernem. Teraz wszystko wygląda ładnie i oby tak było na lata!

4

@barcelonaLM Bardziej niż funfact to wróżenie z fusów. Równie dobrze byśmy mogli dostać 4-0 na Anfield, złamać się psychicznie i byśmy mieli powtórkę z 2013 roku z meczu z Bayernem.

2

Dawać gola dla nas, albo Rangersów. Jeszcze lepiej to i dla nas i dla nich. A najlepiej to, żeby Szkoci dwa wcisnęli.

0

Brawo Ferran, czasem Ci coś wejdzie :P
Ale chyba z nikim się tak nie utożsamiam, bo to jakbym widział siebie na meczach - łatwość w dojściu do okazji ogromna, ale już wykończenie to takie 50/50 :D

4

Xavi out, ma farta że Real grał bez Benzemy, bo byśmy przegrali 5:0. Tak to żadnych poważnych rywali, a tu z jakimiś jaśkami z Niemiec przegrywamy...

3

@WarioWep Na przestrzeni całej kariery to nie do końca trafne jest porównanie CRa do RvN i Lewego. Nie był aż tak uniwersalny jak Messi, bo nigdy nie był kreatorem, ale swego czasu kiwał jak mało kto, a wolne i bomby z daleka to był dla niego chleb powszedni.

6

@Luciano99 Nie wiem czy nie wyłapałem tutaj ironii, ale jeżeli jej po prostu nie było to nic bardziej zabawnego już dziś nie zobaczę xd

1

@michal13988 Tak czysto piłkarsko to Benzema jest dużo lepszy. Ale Robert dużo strzela, szum medialny wokół niego jest to i szanse są spore.

1

@mrboom Ciągle ten jeden gość, z Donnarumą to samo. Może to nie jest przypadek?

1

@kcule14 Mimo wszystko małe. Ten mecz niech nikomu nie zamydla oczu - Atletico gra antyfutbol w najczystszej postaci.

3

Ja życzę Realowi na przyszły sezon Mbappe i dobrego trenera. Powróćmy do czasów, gdzie Barcy i Realu bał się cały świat, a El Clasico elektryzowało wszystkich już trzy tygodnie przed meczem. Obecny Real jest nudny jak nie wiem.

0

@Ptasior Ja bym wolał remis/ Juventus w Serie A. Milan byłby bliżej mistrzostwa, a i McKennie jakiś upgrade by w Fifie dostał :P

4

Gdyby nie myśl szkoleniowa Koemana to powiedziałbym, że takimi meczami wygrywa się mistrzostwo. Bo chyba w tym sezonie już się nie uda niestety.

68

Ja pierdzielę Mats, skróciłeś mi życie o parędziesiąt minut

0

Ale Ocampos to jest gówniany placek XDD

2

Jak sobie przypomnę jak przegraliśmy z Rayo, gdzie nie można tej porażki nazwać niezasłużoną, a gola strzelił 36 letni Falcao sponiewierany przez kontuzje to aż mnie skręca. Ale jak pomyślę o tym, że po tym meczu wyleciał nasz wielki treneiro i dzięki temu mogę oglądać to co jest teraz, to dziękuję opatrzności, że tak się stało.

0

@Messi1000000 Taka asysta to tylko numerek :P No ale odżył, choć dzisiaj zrobił kilka głupich błędów

5

Ehh no nie chce nic wejść, oby nie siadł jakiś gol z dupy dla Sevilli, bo to będzie bardzo niezasłużone

7

Nie no Ferran, to już przestaje być śmieszne

0

Nasz najlepszy obrońca kontra największy placek w Sevilli. Zgasił go Ronald jak dzieciaka :P

1

Dawać byczka Adamę za Dembele

0

Ajajaj gorąco po raz pierwszy się zrobiło. Oby nie po raz ostatni!

18

Tibo to najlepszy bramkarz na świecie obecnie

3

Jakby Aspas był z 15 lat młodszy to by było o nim głośno w kontekście transferu do najlepszych zespołów na świecie. Uwielbiam go, żywa legenda Celty.

0

Real z Karimem to prawdziwy Real Madryt. Bez niego to co najwyżej jakiś Rel White czy coś w ten deseń :P

5

@AFA90 Jeżeli mowa o meczu Polska Argentyna to ani trochę. Nawet jakby Polska grała o nic, a Argentyna o wyjście z grupy (mało realny scenariusz) to i tak kibicowałbym Polakom.

1

Grupa H dla mnie najciekawsza. Urugwaj zawsze dobry na dużych imprezach + ta dwójka z przodu, Portugalia emocje wzbudza, Ghanę uwielbiam od Mundialu w 2010, a w Korei gra Son no i udupili Niemców 4 lata temu.

1

Polska i Meksyk z grupy łatwo wychodzą

0

Jonny Clayton Wielki powrócił. Co za średnie i co za gra dzisiaj, a finał to już w ogóle jakiś kosmos. Z Wade'a nie ma co zbierać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?