Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Ja mam wrażenie, że nawet jakby jakiś turniej odbywał się cały w jeden dzień i Michael akurat w ten dzień potrafiłby wygonić demony z głowy, dojść do finału i prowadzić w nim przykładowo 10:0 (Jeżeli gralibyśmy best of 21) to on i tak by się w tym momencie spalił i przegrał. Chłop jest całkowicie nie do podrobienia.
1
@MesQueUnClub96 Cóż, nie żebym się nie spodziewał :P
3
A w międzyczasie Michael Smith robi typowego Michaela Smitha. Niestety, tutaj chyba już w kwestii głowy niewiele da się zmienić i na wielkie sukcesy Bully Boy'a nie ma co liczyć.
0
@SinMistico A pamiętasz jak nam zrobili psikusa i zepsuli nam nasz sezon bez porażki? Za to pewnie szacun u białych mają.
1
@marcinK0000 Za tydzień :)
1
@GeneralXavi No marzenie ściętej głowy, jak zespół już ma mistrzostwo to różne rzeczy się dzieją. Szkoda, bo Levante obok Celty to moje ulubione zespoły z tych "słabszych".
0
@GeneralXavi Nawet w tak prostych rzeczach muszą człowiekowi na złość zrobić. W poprzednim meczu wyjątkowo chciałem, żeby wygrali, a w tym bardziej niż zwykle żeby przegrali :)
0
No niestety, trzeba się chyba żegnać z Levante. Mam nadzieję, że za rok wrócą do La Ligi.
0
@FC1899Barca Fajny skład, taki na walkę o TOP 4 i o wyjście z grupy w LM.
0
@tristan87 Roja directa i taka właśnie była
6
@AmigoBlancos A tam City, swoich pupilków z Paryża da i wielkie gwiazdy może w końcu wygrają coś w Europie.
6
Sezon w pigułce - nawet jak mecz napawa optymizmem, wrócił Fati to i tak coś się musi zepsuć...
3
@Kamiloza91 Myślę, że mimo wszystko nie, szczególnie jeśli do nich przyjdzie Rudiger.
1
@bartulek98 No Messi tak, ale Gryzak niby siedzący przy jednym stole to jest wrak piłkarza. Gość obecnie na poziom Eibaru, a mało kto go krytykuje.
2
@Sau_Ron Ograniczał nieco jego potencjał, ale nie przesadzajmy. Nie wina Ronaldo, że wtedy Karim często nawet na pustą nie trafiał.
2
@Nazio87 Praca ryjąca psychę, a pieniądze przeciętne - ja bym podziękował.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@bartas97 Kibice jak i większość co z tym klubem związane - dno. Szczerze nie lubię tego klubu nawet bardziej niż Realu.
0
@Kitek1640 Tak, dużo bardziej zawsze lubiłem lekcje na których się rozwiązywało zadania i chodziło do tablicy
2
@macio_944 Wiesz no, swój chłop to trochę przez różowe okulary patrzę na jego wybryki
3
Środkowi obrońcy w większości to najlepsi kapitanowie - Puyol, Maldini, Ramos, Maguire. Każdy z nich to wielki przywódca i ostoja swojej drużyny.
27
Ja odważyłbym się powiedzieć, że Bernardo to najlepszy piłkarz City po KDB więc wymiana 1:1 za FDJ to promocja
6
Ten sezon wszystko wyjaśnia - to Karim podpisał pakt z diabłem. Nie był to Ronaldo, nie Zidane tylko on. Po tym meczu bez niego, jestem już tego pewien :D
0
@skorupa1117 Owen, zamykam
1
Jak na mecz Atletico z Realem B to bardzo otwarty mecz. Dużo się dzieje, okazje z obu stron. A teraz jeszcze Vini wchodzi więc powinno się jeszcze więcej dziać.
0
@KrwawiaceoczyVEB Bądźmy poważni - z VARem każdy mądry. Bez niego też nie widziałem tam faulu, dopiero powtórka mi pokazała, że coś się zadziało.
1
Powiem Smak szczerze, że jak oglądam Real to niesamowicie moją uwagę zwraca Camavinga. To jest zupełnie inny typ pomocnika niż nasz Pedri, a dodatkowo nasz zawodnik jest już znacznie dojrzalszy piłkarsko więc ciężko go jeszcze do Hiszpana porównywać. Ale jeżeli tak będzie się rozwijał to pomoc Realu Valverde-Camavinga + jakiś bardzo kreatywny magik (takowego Real nie ma obecnie wśród młodych, ktoś na wzór Modricia) będzie bardzo mocna. Przyszłość Realu i Barcelony jest w bardzo dobrych rękach i nogach :D
0
@Jacu327 Oglądając Jovicia to można docenić kunszt Gutkovskisa czy Zwolińskiego, gdzie tam Karim :D
0
Myślicie, że Atletico podoła "Realowi B"?
2
Alba serio po wczorajszym meczu mówił, że jakbyśmy tak grali to powalczylibyśmy o ligę? Graliśmy jak równy z równym z Betisem, a to raczej nie poziom na mistrzostwo. Oby za sezon było lepiej.