0

@Archie No dobra mówisz o napastnikach. Pedri, Gavi, Araujo - topowe talenty na swoich pozycjach. W Realu to samo - Camavinga, Vinicius, Rodrygo. Nie samymi napastnikami człowiek żyje.

4

Damon Heta:
- Przegrał singla z Larssonem
- Przegrał singla z van den Berghiem (to już nie było wielką niespodzianką, ale...)
- Wygrał kolejno ze Smithem, Pricem i Claytonem przyczyniając się do zdobycia Mistrzostwa Świata.
No i dobra, w 2 rundzie i ćwierćfinale musiał Whitlock zatuszować sprawę, ale zwycięzców się nie osądza.
Myślę, że ten sukces będzie dla niego trampoliną i jesteśmy świadkami narodzin nowej, czołowej gwiazdy PDC.
A przed Whitlockiem czapki z głów, bo Czarodziej zawsze w kluczowych momentach się budzi i gra jak facet z TOP 5 order of merit.

2

Michael "Nie mam psychy" Smith, ale beznadziejne minuty dla mnie w kwestii sportu. Wade raczej nie wygra z Whitlockiem. Sama Australia jest spoko i cieszy mnie ich wygrana, ale ostatnio trochę uwierzyłem, że może Smith się przełamie, ale już widzę że nic z tego. Tego już chyba nijak nie przełamie.

3

@Azi I to jest odpowiednie podejście. Nie jestem w stanie zrozumieć kibicowania w tym meczu Barcelonie, tak samo jak nie rozumiem jak niektórzy mogą kibicować Argentynie w meczu z Polską. Mniejsze rozczarowanie w razie przegranej? Tak, jak najbardziej.

2

Szkoda, wielka szkoda. Kilka błędów, beznadziejny Gębala i rozczarowujący Karacić.

0

I zagrać 40 sekund tę akcję i skończyć w ostatnich sekundach, dawać Panowie dawać.
Karne :(

0

Co oni kurna robią w ataku? Broni Wolff takie piłki, a oni wszystko psują w ataku.

1

Pięknie, brawo Karalek, brawo drużyna.

0

@Keson Teraz trzeba zagrać jak najdłużej akcję i skończyć. Może się uda do dogrywki doprowadzić.

0

@msmsms W piłce nożnej myślę, że na skrzydle dużo lepiej być niższym. W skokach narciarskich większość skoczków jest dość niska. A w tenisie myślę, że to nie jest jakiś duży atut.

7

Zastanawiam się jak nudne trzeba mieć życie, żeby założyć konto na stronie tylko po to, żeby rzucić kilkoma dziecinnymi frazesami, które stuprocentowo skończą się banem. Ogólnie trollowanie, baitowanie jest żałosne dla mnie, no ale to już wyższy poziom jakiegoś upośledzenia xd

2

Nigdy w życiu bym nie przypuszczał, że najgorszym meczem w całej sesji będzie Wade-Wright. Ależ beznadziejne widowisko, ale Anglicy mają swoje 2:0.

2

Show Australii w deblu. Pięknie, pięknie, pięknie - teraz jeszcze Anglicy proszę :)

1

Schindler z Clemensem trochę pecha, bo wydaje mi się, że dzisiejszych Holendrów i Irlandczyków z Północy spokojnie by pokonali. Clayton już nie tak genialny jak Price, ale też bardzo dobry i Walijczycy pewnie meldują się w półfinale.

0

Noppert wygrywa z Gurneyem - zaskoczenie zerowe. Jeżeli van Duijvenbode zagra jak wczoraj to raczej z Dolana nie będzie co zbierać, ale czy tak będzie? Zobaczymy.

0

@Rust_Cohle Z tym się zgodzę, gość inteligencją nie grzeszy, a nurkiem jest zdecydowanie topowym. Ale szybkość, przebojowość wnosi, a nam by się to przydało i to bardzo.

2

@Rust_Cohle I jeszcze Sterling do kompletu. Mmm, ale by to chodziło, jakaż inteligencja i kultura boiskowa.

3

Mecz Vive-Barcelona akurat w przerwie między jedną, a drugą sesją darta. Od 13 do 23 z małą godzinną przerwą koło 17 jest co oglądać. Cudowny weekend :D

0

@Derean Około 20 stopni mają

0

Trójmiasto dzisiaj wygrało w życie :)

2

Hahahahaha jak ja kocham de Sousę, no gość jest totalnie nie do podrobienia.

2

Nie no, ten Jeronimo to jest jakiś żart. Aż oglądać się tego nie chce, komentatorzy mówią że na tym etapie już nie ma słabszego dartera, a ja myślę że nawet w 1 rundzie to maksymalnie ze dwóch słabszych było.

0

@PatrykBarca No w starciu z Realem to być może nawet i za Wisłą bym był, ale to by trzeba na spokojnie przemyśleć

2

@PatrykBarca No ja bym był za Koronką bez zawahania :)

3

No i Seba może nie powiem, że super bo jednak skuteczność na doublach mierna, ale biorąc pod uwagę, że to jego pierwsze mistrzostwa, a rywal z wysokiej półki to mecz bardzo na plus. Fajne punktowanie i w przeciwieństwie do meczu Rataja można było się emocjonować, bo było widać nadzieję na sukces. Odpadamy, szkoda ale na osłodę zaraz mecz Smitha więc będzie widowisko :)

1

Nie chcę się bawić w hejtera, bo przegrał, ale to kolejny już raz jak oglądam Ratajskiego, a ten gra zdecydowanie poniżej oczekiwań. Jest co najmniej kilku darterów niżej w rankingu, którzy są zdecydowanie od niego pewniejsi. Jestem na 90% pewien, że przykładowo z takim Suljoviciem, Rataj przegrałby przynajmniej 8/10 meczów.

2

@MesQueUnClub96 Zdecydowanie, choć też wydaje mi się, że to kwestia rywala. Łotysze zagrali fajnego darta w pierwszej rundzie i ze Szkotami bym ich na pożarcie nie wskazywał. Z Anglikami raczej bez szans.

2

Na razie 5/5 rozstawionych przeszło do ćwierćfinału. Najbliższa sprawienia niespodzianki bez dwóch zdań Austria, gdzie Walijczycy bez geniuszu Price'a mogliby przegrać 2:0. Szwedzi teraz zrobili i tak wynik ponad stan, brawa dla nich. No i cóż, liczę że teraz w końcu uda się wygrać drużynie nierozstawionej (Polsce).

0

@Vebrol Owszem, obecny Mistrz Polski. Z Legią to tylko żartowałem, nie jestem kibicem, wręcz przeciwnie :)

3

@Mario96w Szczerze mówiąc to ten "cyrkowiec" na ogół jest sporo lepszym tenisistą. Głowa trochę nie dojeżdża, ale umiejętności to półka wyżej od Huberta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?