6

Iga utrzymuje swoje obywatelstwo! :D

14

No i Madzia w 3 rundzie, brawo! :)

4

Wczoraj Jabeur też sporo w mecz wchodziła, a jak już złapała rytm to przejechała się po naszej jak walec. Oby Iga też załączyła w końcu tryb terminatora.

0

@cris2706 Doczytałem, usunąłem komentarz. Ale to nie zmienia faktu, że STANOWCZE NIE dla tego jegomościa. Wolałbym już Tello czy innego Jeffrena.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jestem ciekaw kierunku Neymara, jeżeli faktycznie odejdzie. Hiszpania wydaje mi się odpada, z Premier League jedyny sensowny kierunek to Chelsea. City i Liverpool raczej nie będą zainteresowani, w Arsenalu i Kogutach nie dostanie tyle siana, a MU poza LM. Zostają Bayern i Juventus - jeżeli byłby gotów trochę zejść z pensji to może, choć jakoś tego nie widzę. Ta Chelsea chyba najbardziej pasuje - kasa jest, LM jest, a wielkiej gwiazdy tam brakuje.

0

@Emhyr Myślę, że Conte go ogarnie i go wykupią Koguty :)

2

@Gaucho To jakaś mieszanka Bruno z Bernardo?

0

@Emhyr Jeden i drugi materiał na bardzo dobrego grajka, ale Conte musi popracować z nimi nad głową. Lenglet wiadomo - czasem psycha siada i wylewy ma niezłe, ale Richarlison pod tym względem chyba jeszcze gorszy. Buraczki zagrywki, agresja - trzeba go z tego wyleczyć

1

@PatrykBarcelona Jak masz dobry powód to wstaniesz i bez budzika :P

2

@!34RC3!_0N4 Nawet jak się zapuści, to do grudnia ma czas. A zresztą, on i tak za dużo nie biega, a z jego geniuszem to na resztę to znacząco nie wpłynie :P

3

Chyba Maja niestety podzieli los Magdy :/

1

@PatrychoO "Alfabet" - Warszawiak z Karsina

0

Cudownie by było jakby Magda teraz przełamała :D

1

@MesQueUnClub96 Czy ja wiem czy spadł z poziomem, z Hubertem też nie grał wielkiego tenisa. Hubi tylko dlatego nie pozostawił po sobie fatalnego wrażenia, że przy kluczowej piłce Fokina się chciał popisać i wtedy rozpoczął się comeback, gdzie pokazał trochę dobrej gry. Jeżeli Hiszpan by zakończył mecz w tamtym momencie to naprawdę byłby to mecz Hurkacza na poziomie Janowicza na emeryturze.

0

Vesely urządza szkołę gry w tenisa dla Fokiny, który wygrał z Hurkaczem :P

2

I rankingowej trójce dziękujemy za udział w turnieju. Ahhh, ten kobiecy tenis :D

0

Trochę śmieszy mnie argument przy Frenkim, że "gra nie na swojej pozycji". Niezależnie czy grał na pozycji Busquetsa, czy wyżej to zazwyczaj nic szczególnego nie wnosił. Pamiętam, że jak 3 z tyłu graliśmy i zdarzało mu się być 1 z tej trójki to wtedy te jego występy były najbliższe oczekiwanemu poziomowi. Wystarczy spojrzeć na zawodników naszych dwóch największych rywali: Fede i Marcos Llorente, zawodnicy w podobnym wieku do naszego Holendra. Jeden i drugi zagra defensywnego pomocnika, zagra wyżej, na skrzydle również, a Hiszpan jeszcze obskoczy prawą obronę. I wszędzie się spisują bardzo dobrze, są kluczowymi postaciami w grze swojej drużyny. Wszelkie oferty powyżej 75 milionów za De Jonga brać z pocałowaniem ręki.

5

5/5 Pań, 0/2 Panów - piękna płeć gurom.

6

Deszczyk, burza i ochłodzenie do 20"C - dziękuję, od razu inne powietrze :D

0

@tomek8756 I cyk zaraz ta uczestniczka do sądu za mowę nienawiści. Boże, w jakim my chorym świecie żyjemy. A najgorsze jest to, że coraz więcej jest osób którym się to podoba.

1

Upały i tak są lepsze od pluchy, czy zimy. Ale taka Lima, gdzie przez cały rok temperatura waha się między 14 a 24"C to brzmi jak raj na ziemi. Zawsze jest tak idealnie, że człowiek nie marznie, ale też nie poci się przy najprostszych czynnościach.

2

@Sau_Ron Watermelon?
Spóźniony :(

0

@Sulimo Ja mam przeczucie, że Beret w tym roku bierze Wimbledon.

2

Podobna sytuacja do Real-Chelsea, jest piękny comeback, najgorsze z głowy, wszystko prowadzi do happy endu. Cios jeden (powrotne przełamanie, gol Rodrygo), cios drugi (tie-break, gol Benzemy), nokaut, dziękujemy za udział.

0

O Panie kto to Panu tak spi... Zepsuł. No nic lepiej chociaż tak niż jak się wydawało, że szybko łatwo i przyjemnie po 3 setach.

0

Ja to bym chciał wiedzieć co on teraz gra, bo nie odbija prostych piłek, do niektórych będących w jego zasięgu się nawet nie rusza. Chyba psycha siadła.

4

Jeszcze jeden set i prawdopodobnie Hurkacz do domu

0

Wimbledon w wykonaniu mężczyzn ma niemal ten sam przebieg w każdym meczu - zazwyczaj set to kwestia jednego przełamania, albo w tie-breaku się to rozstrzyga.
A tu właśnie Koreańczyk przełamał Djokovicia :P

0

@MesQueUnClub96 @Medium obaj bredzicie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?