4

Frenkie dostał pochwały za ostatni mecz? No to szybciutko wrócił xd

1

Chłopy co w 1 minucie ruszyli wszyscy do przodu i od razu dostali z liścia xd Brawo Lewy!

9

Chcieli podbudować Hazarda to chłop się zakopał w jeszcze większy dołek :P

0

Celta chyba rozbita już totalnie, niestety

1

@Deviler Słynny remont SB podobno

3

Modrić... Co to jest za piłkarz

1

Eder wylew Militao w akcji xd

1

Ten Carvajal to na pewno nie jest przebrany Dest albo Roberto? Chłop wygląda jakby chciał zrobić wszystko, żeby przeszkodzić Realowi xd

5

@Dzieniu Super biznes, bierzmy. Za taką hojność to nawet im dopłaćmy... Wyjazd i więcej nawet z klaunami rozmów nie prowadzić.

5

Pogromca United przegrywa 2:0 z Fulham. Aż strach myśleć co by się stało z Czerwonymi Diabłami na Craven Cottage.

1

Gorszych złodziei od polskich sędziów nie ma. Znowu robią wszystko, żeby Legia punkty zdobyła xd

0

Kto przegrał tym transferem? Real i sam bałwanek
Kto wygrał? United, bo może powalczą o top 4, cała La Liga poza Realem łącznie z sędziami, bo koniec przywilejów.
Więcej takich transferów poproszę.

4

Kupiłem tę Arcyipę od Makłowicza i da się wypić, ale szału zupełnie nie ma. Tyle się tu naczytałem o tym piwie i myślałem, że to będzie jakiś hit, ale spokojnie można kupić lepszą ipę w niższej cenie.

1

@Peciak Oni budżet akurat mają jeden z największych w Europie, tylko Floro od dawien dawna, tak jak u nas Laporta teraz dba o drabinkę płacową. A oddali swojego najlepszego defensywnego pomocnika, który wciąż jest topem w Europie. No ale nie mój cyrk.

3

@VeB10Ronnie Antek to jest typowy chłop od liczb i pracy na boisku - nie będę tutaj oceniał przydatności na boisku, ale widowiskowo do żadnego z tych gości co wymieniłeś nie ma podjazdu.

2

@Comentateiro Lewy w ostatnim meczu bez gola, chyba Wojtek Nowicki kandydat numer 1 na sportowca roku.

1

@Bartek22 Mimo wszystko mam nadzieję, że nie są takimi geniuszami, żeby pozbyć się i Auby i Depay'a. Zaraz się okaże, że jakby Dembele z Fatim znowu się połamali (choć trzymam kciuki, że nie) to pierwszym rezerwowym na atak będzie Braithwaite.

0

Jednak ten syf prawdopodobnie starczy na Dudelange, ale po meczu Rakowa to Lech wygląda jak 2-ligowiec. I to na tle dużo słabszego rywala.

0

Żeby jeszcze się nie okazało, że Bernardo wyląduje w Hiszpanii, ale w Realu. Jak sprzedadzą Kazka i uda im się pozbyć Asensio to klasowy grajek, który obskoczy środek pola i prawe skrzydło będzie jak znalazł dla nich.

1

Fajnie się ogląda Raków, który ciśnie jak równy z równym ze Slavią, a w dodatku prowadzi? To cieszmy oko jeszcze godzinę, bo potem jak potężne Dudeląż wyjdzie na boisko to nie będzie co zbierać z mistrza Polski.

2

Dziwi mnie, że ewentualny transfer Casemiro do MU nie został natychmiastowo ucięty. A jak czytam jeszcze na notatniku, że spora część ludzi tam chce, żeby Kazek odszedł to już w ogóle jestem zszokowany. Jako kibic Barcelony ogólnie szanuję Real, choć tej mendy nie znoszę, ale no nie sposób nie oddać mu tego, że od kilku lat jest stale w TOP 5 najlepszych defensywnych pomocników na świecie, czasami w TOP 3, a pewnie i zdarzyły się momenty gdy był najlepszy. Traci na tym Real, bo o ile w miejsce Kroosa czy Modricia jest gotowy od razu Valverde i choć profil piłkarza jest inny, to zjazd na jakości będzie nikły, tak na pozycję Kazka nie mają gościa, który od razu z buta wjedzie i będzie wymiatał. Traci na tym sam piłkarz, bo odchodzi z klubu zawsze branego pod uwagę w kontekście faworytów do każdego trofeum do pośmiewiska Europy. Jedynie jestem przekonany, że United sporo by zyskało na tym transferze, bo to typ gościa, który z buta by poprawił jakość gry, ale czy to wystarczy na top 4? Może, może, ale bez żadnej gwarancji.

0

Sofia Kenin, teraz pewnie to samo będzie z Raducanu po US Open... Nie wyobrażam sobie sytuacji w męskim tenisie, żeby gość wygrał któryś turniej Wielkiego Szlema i rok czy dwa później spadł poza pierwszą setkę. Strasznie dziwna sytuacja :/

0

@PanAgenda2030 Ja nie lubię golonki :) Generalnie nie lubię żadnej mocno tłustej rzeczy - jedyne mięso jakie jem to kurczak i domowe szynki i to z powodów smakowych, a nie jakieś widzimisię.

1

Jaki mecz (lub dwumecz) Barcelony utknął Wam w głowie jako najbardziej upokarzający, gdzie byliśmy bezsilni? Ja mam trzech kandydatów, ale zdecydowanie najbardziej na prowadzenie wysuwa się dwumecz z Bayernem w 2013. W tym 2-8 (drugi kandydat) jednak każdy się spodziewał porażki choć raczej nikt aż takiej. Ten trzeci kandydat na 99% by się tutaj nie znalazł, gdyby nie fakt, że rywalem był Real. 5-1 w dwumeczu superpucharu i trzeba było być wdzięcznym, że tylko na tym się skończyło. Jedyna w mojej pamięci taka dominacja Realu nad nami. No a wracając do zwycięzcy - mocna Barcelona podchodziła do półfinału z Bayernem raczej jako równorzędny rywal. Porażka to nie było zaskoczenie, ale no 7-0 w dwumeczu to jakiś dramat totalny, chyba jeden jedyny raz gdy miałem łzy w oczach podczas oglądania meczu.

1

@Roobo Zależy jak na to patrzeć. Gdy mowa o takiej typowej 9, z pewnym miejscem w składzie to wynik średni. Ale on najczęściej gra w formacji z 2 napastnikami + nie jest pewny swojej pozycji - wtedy inaczej się na to patrzy.

1

Morata to jest dla mnie fenomen: tu go wypożyczą, tu go nie chcą wykupić, śmieszki z niego jak nie wiem. A gdzie by nie grał - Chelsea, Juve, Atletico (same dobre kluby) to gra dużo i strzela.

49

Dawać za rok Ronaldo za Messiego do PSG i chłopy we 3 się tam pozabijają na boisku o karne i wolne :P

7

Mbappe sportowo ma jeszcze drobną przewagę i PRowo raczej zawsze ją będzie miał (casus CRa), ale... Mam jakieś dziwne przeczucie, że on wcale Złotej Piłki dostać w przyszłości nie musi. Z samych zawodników ofensywnych (takowi mają największe szanse na ZP, choć liczę że nasi pomocnicy zamieszają tam) Haaland i Vinicius choć na razie są nieco słabsi to przede wszystkim nie mają tak nawalone w głowie. I wiem, że pewnie mi ktoś zaraz powie, że haha gdzie Vinicius, a gdzie Haaland i Mbappe, ale szczerze to chłopak wiele od nich nie odstaje. A choć wielu tutaj nabija się z jego wyglądu to prawda jest taka, że on jest skazany na sukces - we łbie mu się nie przewraca, pracuje na drużynę, zawsze w wywiadach skromny i widać, że ciężko pracuje nad sobą aby być ciągle lepszym. Bardzo liczę na to, że Fati dołączy do nich, bo potencjał ma tylko oby to zdrowie mu dopisywało.

1

@kynio302 No nie sposób nie odnieść wrażenia, że połowa to najchętniej by już wręczyła Realowi puchar po pierwszej kolejce :P Jeszcze 111 punktów do ugrania, nikt ich wszystkich nie zgarnie, a nasza drużyna będzie tylko lepsza.

2

Spokojnie Panowie, w sobotę Iago Aspas sprawi, że po 2 kolejce straty odrobimy... O ile wygramy z Baskami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?