Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba potencjalne czerwo sprawdzają, bo poza polem karnym to było?
0
I wcisnęli, żodyn się nie spodziewał xd
4
@Squer_FCB Jesteś pewny, że nurkowanie? Czy karny to mam wątpliwości, ale chyba mu depnął na stopę.
3
@tomek8756 Bo Real daje rywalowi pograć i większość z tego korzysta. My chcemy zdominować grę i przez to rywal jest nisko cofnięty.
0
Benzema się skończył, już z 5 raz na spalonym w tym meczu. Robert > Karim
3
Tak siedzę myślę... Kupmy Mullera a nie żadnego Bernardo. Najlepszy ziomek Lewego, a nasz największy koszmar. Samo to, że przeciwko nam nie zagra jest warte pieniędzy.
Nie no dobra Oskar, wstawaj zesrałeś się.
1
@MrShakira Dosyć ostro grają, myślę że powinny siąść te dwie kartki szczególnie jak długo będzie się remis utrzymywał
0
@gumaz Raczej cały mecz, chociaż chciałbym się w końcu wyspać szczególnie po swoim meczu :P Jak Real zdominuje i wynik będzie przesądzony to idę spać :D
0
Ahh ten uśmieszek na twarzy po faulu. To Kazek przebrany za Tchouameniego.
5
@Sau_Ron I nagle Sevilla zagra najlepszy mecz w sezonie, a nam nie będzie nic wpadać. Spokojnie, nie pompujmy niepotrzebnie balonika mówiąc, że nie ma co się obawiać Sevilli na Sanchez Pizjuan
5
Espanyolu rzadko to mówię, ale... Dopełnijcie kataloński wieczór i wygrajcie
0
Fajnie tak wrócić do domu i zobaczyć, że wynik jest dobry, a w statystykach dominacja. Nie podpalam się, bo to tylko Valladolid u siebie, ale no zawsze fajny widok :D
2
@ZwyklyKibicBarcy04 Prime - Iker, całokształt - Buffon, bo jednak nieporównywalnie dłużej trzymał się na topie
1
@bartas97 Jak zrobisz sobie samemu burgerka, z przyrządzonym przez siebie mięskiem i bułką jakąś dobrą, a nie kajzerką to przecież co w tym niezdrowego? Jeszcze najlepiej uniknąć majonezu tylko zrobić inne sosy, mniej tłuste i kaloryczne.
1
@macio_944 Może, ale to kładę bardzo mocny nacisk na to słowo, na Mundialu pokaże jeszcze coś ekstra i zachwyci. Tak to już raczej nie ma się co spodziewać cudów.
0
@danio1899 Na ten moment to wróżenie z fusów. Nowa drużyna, nie wiadomo jak będzie z formą, kontuzjami.
2
Ehh przerwy na reprezentacje to największy syf w futbolu. Miałem nadzieję, że jak jest Mundial na przełomie listopada i grudnia to nie będzie tej przerwy wrześniowej, a tu takie kuku.
0
@MesQueUnClub96 Cristiano Ronaldo się jeszcze nie zaczął
0
Trochę mnie śmieszą te turnieje, gdzie 8 czołowych darterów gra z miejscowymi darterami. Ogólnie pomysł fajny i w większości jacyś dobrzy darterzy w danych miejscach są, tylko po co biorą Fallon? Trafić na nią, gdy pozostałymi losami są Smith, MVG, Price, Clayton, Wade, Cullen, VdB to jak trafić nawet nie na Benficę czy PSV tylko Lech Poznań w ćwierćfinale Ligi Mistrzów.
1
Śmiecie z Czech, ha tfu na nich i takie zachowanie
1
No cóż, sędzia z pierwszego meczu i Wdowiak w drugim i mamy co mamy.
2
Przedstawiciel Kosowa już na 90% w fazie grupowej LKE. Obyśmy my mieli chociaż ten jeden zespół, bo wstyd jak nie wiem.
0
I cyk Sergi Roberto kontrakt przedłużony z podwyżką.
0
To niezły Peña XDD
0
Puig skoro czujesz się tak dobry, że jesteś rozczarowany Barcą i Xavim to czemu wyładowałeś w MLS? Przecież taki talent to na luzie trafiłby choćby do Borussi czy Milanu.
1
Wnioski po meczu:
- Fati musi zaczynać od początku, Ferran wręcz przeciwnie
- Araujo jak najszybciej musi wrócić na stopera, na boku jest po prostu przeciętny
- Dużo pracy przed nami
Tak jak tydzień temu broniłem drużyny po remisie traktowanym jak porażka, tak teraz będę również tym, który skrytykuje lekko po efektownej wygranej. Zmiany zrobiły robotę, ale też nie sposób zauważyć, że ułatwił to fakt iż rywal się wypompował. RSSS zagrał w taki sposób jaki lubimy, otwarta piłka i trochę brakło im werwy. Rezerwowi indywidualnie zrobili różnicę i mamy ogólnie takich piłkarzy, którzy tę różnicę zrobią. Ale w grze musi być bardziej widoczna ręka trenera, nie da się wygrać każdego meczu indywidualnościami.
Dobrej nocy, VeB!
0
Fati, złoty chłopak :)
19
Zdrowy Fati to największe wzmocnienie jakie możemy sobie wymarzyć. Fajnie, że Lewy dublet, Dembele strzelił, ale bez Fatiego po prostu nie byłoby żadnej z tych bramek w drugiej połowie.
1
Tak pół śmiechem pół serio, wczoraj nie wiem czy to był Orłowski czy ten drugi komentator, ale dobrze skwitował te kalkulacje na prawdopodobieństwo gola mówiąc "Być może w te kalkulacje włączone są dane nawet z 2 ligi wietnamskiej" czy jakoś tak. Nie wiem po co taki syf w ogóle wyświetlać jak wczoraj całą otwartą bramkę z 7m pokazują 80%, a dzisiaj tę piłkę 34%. Niby drobny szczegół, ale no mogli by to w jakiś taki normalny sposób zrobić.
4
Frenkie dostał pochwały za ostatni mecz? No to szybciutko wrócił xd