1

Coś mi przeczucie mówi, że wyjdziemy na Mundialu z grupy z 2 miejsca. I tak jak przeanalizowałem naszych piłkarzy to nie widzę powodu, dla którego miało by tak nie być. Na bramce może stanąć Szczęsny, czy Skorupski - i wiem jaka jest historia tego pierwszego na wielkich turniejach, ale to są dobrzy bramkarze i tutaj bym słabego punktu nie szukał. Cash i Zalewski - dobrze wyszkoleni technicznie wahadłowi, grający w dobrych klubach. Bednarek, Kiwior to też raczej obrońcy o których martwić się nie trzeba, problem jest z tym trzecim. Zieliński, Szymański, Lewy - trójka bardzo dobrze wyszkolona technicznie, a Lewy to ścisły top piłkarzy na świecie. Oby Żurek grał dużo, bo będzie potrzebny. Szkoda, że Bielik to szklanka bo takiego piłkarza nam brakuje.

1

@Sysia11 Tak szczerze to ja nawet jakby faktycznie chciał nie jestem do końca do niego przekonany. I wiem, że w ofensywie to raczej TOP 1 PO na świecie, ale w obronie to poziom Ekstraklasy, albo i gorszy.

2

Hahahaha, wyrazy współczucia dla wszystkich co Atleti mieli na kuponie

13

Barcelona wygrywająca w pięknym stylu
Hattrick Roberta
Dublet Zielińskiego
Wygrana Tottenhamu
Tiafoe w półfinale US Open
Piękny sportowy wieczór :D

2

Lewandowski to jest prawdziwy fenomen. Jest wielu piłkarzy, którzy po 30tce utrzymują poziom, albo mają bardzo powolny regres, ale chłopa który z każdym sezonem się coraz bardziej rozwija? Fenomen. I w trakcie pisania tego, ale piękna brameczka w jego wykonaniu.

0

Ale pograli ładnie, szkoda że nie zakończyli strzałem

3

Ale podanko, szkoda że nie wpadło

1

Ale wieczór Polaków :)

4

W LL przy Lahozie zostałaby czerwona i karny xd

0

Kessie? No i fajnie :)

0

Flashscore mnie znowu w konia zrobił. Pokazało mi najpierw, że Tiafoe przełamał Rublowa w 1 gemie, potem patrzę 1:1 i zdziwiony, że tak szybko przełamanie powrotne patrzę w statystyki a tu każdy wygrał swoje podanie. Eh, narobili nadziei :P

1

Francuzi odpadają, no i fajnie

10

I w sprawie Greenwooda od prawie roku nic nie idzie w żadną stronę. Jakby okazało się, że jest niewinny to stracił już rok gry w piłkę, a pewnie będzie jeszcze więcej. Dodatkowo łatka została przyklejona i zawsze gdzieś syf będzie się za nim ciągnął. Jak faktycznie jest winny to nie będzie mi go żal, ale w innym razie to oskarżycielka powinna dostać taką karę, że nie byłaby w stanie przez całe życie jej spłacić.

6

Pozycja napastnika w Chelsea to jest coś czego nie da się w żaden logiczny sposób wytłumaczyć. Na tylu dobrych/świetnych napastników co tam było odkąd Abramowicz przejął klub, tylko Drogba sprawdził się w 100%. Diego Costa myślę też, że nie można powiedzieć żeby zawiódł, bo on akurat odszedł raczej z powodu charakterku, ale swoje zrobił. A poza tym? Odbicie się od klubu Lukaku, Torresa, Shevy, Wernera o którego pół Europy walczyło i wielu więcej.

4

@Fenelon Niezależnie czy mowa o piłkarzu rywala, czy o jakimkolwiek innym piłkarzu nielubianym z jakiegoś powodu to mam nadzieję, że ludzie tacy jak ten doświadczą karmy. Trzeba być dzieckiem, albo mieć IQ na poziomie ameby żeby takie coś napisać.

4

@Kgorecki2500 Dlaczego nie Afryka? RPA 2010 top topów.

1

Mi się wydaje, że w Chelsea Pochettino się może sprawdzić. Tam nie ma szatni, której poziom ego wykracza wielokrotnie poza normy, jest wielu młodych chłopaków z których jeszcze sporo talentu jest do wydobycia. Wydaje mi się, że jakby dwie strony na współpracę się zdecydowały, to mogłoby się to udać.

5

@msmsms Zrozumiał, że Bale mu robił robotę za czasów BBC i chce teraz chłopakowi się odwdzięczyć w jego ulubiony sposób.

18

Mbappe kawał piłkarza i jakby mu nie odwaliło to mógłby być jeszcze lepszy, ale na chwilę obecną to chłop jest wirusem PSG i w starciu z dobrym rywalem to będzie miało swoje skutki. Takiego ego i samolubstwa to nawet Ronaldo nigdy nie pokazywał.

1

Lipsk i Sevilla póki co bezapelacyjne rozczarowania sezonu. I o ile zjazd tych drugich jest wytłumaczalny: stracili przede wszystkim podstawowy duet stoperów, który stanowił mocną podporę, to co się stało z klubem Red Bulla nie mam pojęcia.

0

Ło, nawet gruby strzelił. Dobra przełączam, tu już się nic nie zmieni co najwyżej dołożą goli.

3

Haaland to potwór. Jak będzie unikał kontuzji to jestem pewny, że rekord goli w jednym sezonie PL łyknie łatwo. Ale może uda mu się zakręcić nawet gdzieś wokół 17 goli w LM lub/i 50 w lidze. Brzmi na razie dość surrealistycznie, ale nie ma rzeczy niemożliwych.

0

@Tasde No ale właśnie tutaj wszystko się składa w logiczną całość. Większości kibiców Barcelony nie imponuje styl Realu, uważają ich zwycięstwa za mało przekonujące, przepychane. I dlatego gdy Barcelona grała podobnie za Valverde to według tych samych kibiców był do wywalenia.

1

@AlphaNumeric Co to komu przeszkadza? Jeszcze jakby to był gol jakiś na 5-0 czy coś w ten deseń. Strzelił gola dającego prowadzenie niech celebruje jak chce, co komu do tego xd

0

Śmieszy mnie jak teraz Real rozgrywa akcję, wyklepana przestrzeń w bocznej strefie na wrzutkę, spojrzenie a tu nie ma komu wrzucić i wracamy. Nie wiedzą chłopy jak grać bez Karima :P

0

@ToreTToOO Coś z kolanem, ale ciężko stwierdzić co się stało

0

@cchesterr43 Ale to chyba powinno policzyć jako 0?

5

Benzema kontuzja - dziwna taktyka Realu, żeby jedynym jego nominalnym zmiennikiem był Mariano, ale no nie masz problem xd

2

Powiem Wam, że Celtic naprawdę dobrze w piłkę gra. W zasadzie zawsze wybieram mecze Realu i Barcelony nad resztą dlatego dzisiaj postawiłem na ten mecz, a nie PSG Juve :P

0

Zbieram szczękę z podłogi... Zupełnie się tego nie spodziewałem, szczególnie po przełamaniu Rafy. Brawo Tiafoe!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?