Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jeżeli karta, którą widziałem jest prawdziwa, bo to żadne oficjalne źródło to Goncalo Guedes będzie firmówką pierwszych miesięcy Fify 23. Premier League, napastnik, 86 tempa, 83 strzałów i dryblingu, 4/4*
0
@Pedri16Future @Kgorecki2500 79, ale statystyki to jakaś tragedia :(
4
Oezu, właśnie zobaczyłem kartę Gaviego w Fifie 23. Coś w środku zabolało i to bardzo.
0
Dest musi być naprawdę bardzo słaby. Najpierw na PO grał Florenzi, który od kilku lat 80% czasu spędza na L4, a gdy on wypadł (niespodzianka) to do pierwszego składu wskoczył Calabria. Prawy obrońca numer trzy w Milanie.
2
@Katalonbar Białe stroje?
Barca zyskuje potężny mental
Od tej pory los nam sprzyja
2
@MesQueUnClub96 @Firestone A mam inny wybór do oglądania? Bo jakbym mógł pooglądać piłkę klubową to pewnie, że bym tego nie oglądał. A tak to co mnie ciekawią pół-towarzyskie mecze innych reprezentacji, a nasi grają łajno.
3
Won mnie z tą przerwą reprezentacyjną. Zamiast oglądania ładnej gry Barcelony + kilku innych meczów, przez dwa tygodnie będę raczył moje oczy wyłącznie cudowną piłką Czesia, gdzie oddajemy inicjatywę praktycznie każdemu. Powinni zrobić jedną dłuższą przerwę reprezentacyjną, a nie tak co jakiś czas jest wybijanie z rytmu i piłkarze wracają do klubów z kontuzjami.
1
@alianta2 Nie uważam, żebyśmy wczoraj byli gorsi w tym aspekcie. I chłopaki często fajnie spod tego pressingu wychodzili.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 No z Puyolem w 23 może być śmieszna sytuacja, bo jeżeli jego wersja baby będzie miała w alternatywnych pozycjach ŚO to będzie stuprocentowo droższa od dwóch pozostałych wersji. I dzięki temu powinien być grywalny parę miesięcy, bo 76 tempa w początkowej fazie powinno wystarczyć.
0
Fifacze, karta której ikony boli Was najbardziej? Mnie razi w oczy 94 u Cruyffa prime, gdzie powinien mieć luźno 96/7, ale on i tak od początku do końca jest w samej grze topem więc aż tak to nie przeszkadza. Ale dla mnie jest nieprawdopodobne to co zrobili z Henrym, bo nim się nie da pograć tak jak grał Thierry w rzeczywistości. Chłop był zawsze szczupły, zwinny, a w grze dowalili mu tak grubą sylwetkę, że porusza się źle. Dodatkowo był jednym z piłkarzy, gdzie różnica między jedną nogą a drugą nie była za duża. 5 gwiazdek słabszej nogi? E, no po co. Tak samo z sztuczkami, których Henry dużo używał i był bardzo widowiskowy. 5* sztuczek? Też nie.
No i w efekcie to jest taka typowa karta "Urwij się, strzel" co razi w oczy, bo Thierry był boiskowym magikiem.
1
Ale ogólnie to zagraliśmy dobry mecz i komentarze niektórych tutaj są poniżej krytyki. Nie byliśmy gorsi i nie musieliśmy tego przegrać. To nie był mecz jak z Liverpoolem, gdzie mam wrażenie że jakby The Reds musieli wygrać 7:0 to by wygrali. Dlatego wyzwiska od frajerów, czy inne takie zachowajcie dla siebie i mam nadzieję, że moderacja ukarze takich typów banem.
5
No i cóż, dzisiaj byliśmy lepsi i przegraliśmy. Na CN pewnie przyjedzie Bayern w lepszej formie i też przegramy. Nie leżą nam po prostu niesamowicie i już, niestety.
18
I tutaj wyszedł cały Dembele - umiejętności i dynamika? Top, top. Ale chłop nie grzeszy intelektem i zamiast podać to jeszcze kiwnął, przeczekał tempo i dopiero zagrał.
5
Pedri jest piękny, niesamowity piłkarz - nie wpadło, ale ciul w to. Ten chłopak jest czystym złotem.
0
Ależ piękny pierwszy kontakt naszego hiszpańskiego czarodzieja. Prawie by padł gol z tego... Szkoda, że dla Bayernu
0
Ferran? Daj Pan spokój, szanse na odwrócenie wyniku maleją...
2
Uhh ale Mane wyczyścił, kawał obrońcy
0
Niech coś chłopaki wcisną, bo jak wejdzie Gnabry za Sane/Musialę to czuję, że będą groźniejsi Bawarczycy.
0
@Suzu Też się chwilę zastanawiałem, ale chyba wiem. Inter wygrał wcześniej i trzy zespoły mają 3 punkty. A w minitabeli gdzie trzy zespoły mają 3 punkty, tylko Bayern zdobył je z kimś z tej trójki. Więc tak jakby w tej minitabeli oni mają 3 a my i Inter 0.
0
Klątwa Conte w LM ciąg dalszy?
2
To już dzisiaj... Chciałbym, żebyśmy w końcu zagrali swoje i wygrali, a nie jak zawsze słyszeć tylko "JAAAAA". Chociaż ten jeden raz, pierwszy raz od dawna przed meczem z Bayernem mam chociaż nadzieję, bo w ostatnich kilku meczach to można było z góry założyć scenariusz (choć może nie aż tak pesymistyczny jak ten z 2020 roku).
4
@Janiama Całościowo się zgadzam, ale jesteś pewny, że Alonso jest najlepszym naszym LO w grze defensywnej? Podania, stałe fragmenty gry ma dobre, ale jego częste podłączanie się do przodu + mierna szybkość jak na bocznego obrońcę powoduje, że nie chciałbym aby to on zagrał przeciwko Bayernowi. Wziąłbym Balde, bo jest najszybszy, prezentował się dobrze do tej pory i zawsze może wyciągnąć wnioski z takiego meczu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@AmigoBlancos Z tych trzech goli to każdy chyba nawet kibice Bayernu byliby zadowoleni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Transu96 Nie był zły, teraz szczerze mówiąc jego SS jest kartą na którą najbardziej nienawidzę grać. Może ta 23 będzie inna, na olbrzymie zmiany nie liczę ale OP dośrodkowania i strzały z daleka i już ilość grywalnych kart się zwiększa.
0
Messi L/L, Ronaldo 76 bodajże zwinności i koło 60 równowagi. Ja po statystykach wiedziałem, że nie będą cudowni w tej Fifie, ale po tym co tutaj zobaczyłem to oni góra do lutego będą dawać radę. Bo do TOTY jeszcze EA nie odpina bardzo wrotek i te karty eventowe są jeszcze w miarę racjonalne.
7
@Kidd Dla mnie w takiej sytuacji powinien być walkower dla PSV, nie wiem kiedy oni ten mecz wcisną
0
Niech te trzy ostatnie serwisy naszych będą najlepszym podsumowaniem tego meczu. Włosi byli dobrzy, ale nasi zagrali dzisiaj po prostu źle.
1
@PanAgenda2030 Mimo wszystko - jakby nasi piłkarze zostali totalnie rozbici w finale MŚ, powiedzmy nawet 8:0 to wciąż byłby to mega sukces :P
0
Miażdżą nas po prostu, jesteśmy bezradni.