Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja mam mimo wszystko wątpliwości co do tej sytuacji. Nacho totalnie niezainteresowany piłką.
0
@Proxi Wynik to wiadomo, ale z tą Valencią to wyglądało tak, że człowiek wiedział, że strzelą tylko nie wiedział kiedy. Tutaj są po prostu słabi.
3
Po takim meczu Realu nasuwa mi się pytanie:
- Przemęczenie i jednorazowy słaby mecz?
- Początek jakiegoś kryzysu?
- A może po prostu Real jest dużo słabszy niż się wydaje, tylko potrafi na tle najsłabszych się świetnie pokazać?
No dzisiaj to mecz taki, że wcale nie wyglądają lepiej od Barcelony.
3
Vinicius dzisiaj to stary, dobry Vinicius. 100% szybkość 0% mózg.
1
@Kapitan hawk A czy na stronie Barcy trzeba się przekrzykiwać z tym, że należy się karny? No chyba nie, raczej jak pojawi się biały to zaraz jest dużo osób wyjaśniających go. A tutaj narracja, że Real jest "klubem błogosławionym" się pojawia i bronią jej w większości kibice białych, ale jest też kilku użytkowników ewidentnie pro-katalońskich, którzy mają z tego bekę, albo uświadamiają innym, że nie jest. Ja do niej należę, bo Real nie należy do klubu, których nie lubię. Są takie tylko dwa: PSG i City, całą resztę przynajmniej szanuję. Tyle ode mnie.
1
@Kapitan hawk No to zauważ, że jestem aktywny tutaj na stronce nie tylko na meczach Realu. Codziennie coś piszę, dużo na temat Barcy i Realu jako największym rywalu. Po prostu irytuje mnie narracja, że Real jest windowany przez sędziów, bo tak nie jest. Sędziowie są po prostu w tej lidze beznadziejni i to wszystko, raz dadzą jednym, a raz drugim. Najwięcej pomyłek jest na korzyść/niekorzyść najlepszych, bo oni mają najwięcej sytuacji - tyle.
1
@barcelonaLM Bo zły Bruno mu karnego ukradł
1
@Kapitan hawk Tak się składa, że jestem ale ojejku nie jestem zaślepiony :(
9
Komentarz usunięty
2
Sędziowanie w Hiszpanii w pigułce. Jest po prostu beznadziejne dla wszystkich - nie na korzyść Realu. Gość specjalnie z impetem kopnął Viniciusa na wysokości kolana i nie dostał za to kartki, a sędzia był blisko.
1
@damiano16398 W poniedziałek o północy
2
@MesQueUnClub96 Niewidoczny, bardzo mało pod grą jest. To samo Vinicius
4
Komentarz usunięty
0
@Encore Nie ma mowy, akurat mi przycięło chwilę po upadku i bałem się, że Gil to gwizdnął.
0
Komentarz usunięty
1
Nie będę prorokował, że na pewno stracą, ale... Widzę dzisiaj szanse na stratę punktów przez Real.
2
@Bocheno1 Boli, bardzo boli xd Jestem strasznie na głupotę uczulony :P
@DonMajkeL Dokładnie :D
3
Zawodnik Villarrealu wywalił się w polu karnym Realu bez kontaktu. Zaraz jeden użytkownik wstawi escandalo, bo upadek w polu karnym Realu = 100% karny.
1
Patrząc na dzisiejsze mecze, chyba postawię dyszkę na Villarreal. A może akurat się uda i podwójna satysfakcja będzie :P
1
@barcelonaLM Ja pograłem tu i tu - na old genie już widzę, że mimo iż jest ciężej to jednak da się pokręcić. Mam Viniciusa IFa i robi robotę tutaj i tutaj, tyle że na nowej konsoli ciężko mi więcej niż jednego obrońcę minąć. Tutaj raczej ciężko będzie coś zmienić, bo specyfika gry jest taka, że po prostu wszystko dzieje się wolno, w tym sztuczki. Aczkolwiek na old genie myślę, że to się niedługo zmieni, bo już widać, że dużo łatwiej tu kiwać.
0
Fifacze, jak Wam się gra w nową Fifę? Zastanawiam się czy tylko mi bardzo dobrze się gra dużymi, ciężkimi napastnikami po raz pierwszy od kilku edycji. Mam Kane'a na napadzie i gra mi się nim dużo lepiej niż Mertensem, który był wręcz okazowym przykładem mety w ostatnich dwóch latach.
1
@Wiktoria13 Spuchnąć jak najbardziej mogą, ale które dziadki? Courtois, Militao, Mendy, Fede, Casemiro, Camavinga, Vinicius, Rodrygo, Asensio?
1
@Deviler Transu nie jestem, ale mogę Ci powiedzieć, że i na starszych i na nowszych konsolach totalny kozak.
0
@LeoMessiah :( W sumie nie powinienem życzyć nikomu co mnie niemiłe
0
@LeoMessiah Z ananasem obowiązkowo
1
@takisobiektos Nie oczekuj niczego od tego użytkownika - ale chociaż linki się nauczył wrzucać XD
0
@Transu96 Ja przede wszystkim zwracam uwagę na to, że na New genie bardzo ciężko jest kogoś kiwnąć i lepiej mi się gra szybkimi klockami niż małymi dryblerami. Może przesadziłem mówiąc, że to niemal to samo, ale bez wątpienia bliżej tej grze do 21 niż do 22 na New genie.
0
Po zagraniu 10h na XSS, przerzuciłem się teraz na 10h na XO i pierwsze wrażenia:
Na XSS kilka niedociągnięć jest, ale gra jest ciekawa i nowa. Tutaj to nieco zmieniona FIFA 21 :/
2
@Titanito No i jak nie straci to trafiasz na czarną listę obok innych "proroków", których wizje się nigdy nie sprawdzają.
1
Czyżby Lewego seria przerwana z tak niespodziewanym rywalem?