Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bocheno1 Nie, ale wydaje mi się, że poszło po bloku
0
Raz challenge dał, teraz zabierze - chyba niestety koniec
1
Kubiak spie****** nam mecz. Jak ktoś ma umiejętności to może i takie kozactwo w gadce dodaje po prostu smaczku. A jak ktoś jest cienki jak sik pająka tak jak obecny Kubiak to tylko się kompromituje.
0
@dafik85 Jedyny pewniak z tych piłkarzy to Erling. Pogba już za często pokazywał, że jak mu się nie chce grać to jest bezproduktywny, a nie wiadomo kiedy mu się nie będzie chciało. A de Ligt nie jest aż tak dobry, dużo błędów popełnia i jest bardzo ociężały.
0
Jaki Sterling, bądźmy poważni. 100 mln minimum za transfer i przynajmniej 8 pensji - nie ma szans na ten moment
0
No to po jednym dniu nadziei, EA już potwierdziło, że dostaniemy paczkę a nie picka z OTW.
1
@Piernik Będziesz miał dostęp
1
@AmigoBlancos Nie każdego musi to kręcić. Ja się bardzo cieszę, że ludzie ciężko doświadczeni przez los mogą reprezentować swój kraj i nie są skazani na nudne życie na rencie. Szacun dla chłopaków ogromny, bo mimo takich trudności, osiągnąć taki poziom to trzeba być niesamowitym człowiekiem.
1
@Transu96 Jeżeli zrobią to tak, że te podstawowe jedenastki będą najlepszymi piłkarzami to 100% będę otwierał wtedy, gdy będzie tylko podstawowa XI z pierwszej albo drugiej drużyny (w zależności kiedy Messi będzie)
1
@Chakalaka Ja tylko chciałem zobaczyć i pokazać tak jak @GeneralXavi słusznie zauważył jak niewiele potrzeba, żeby tutaj rozpocząć gównoburzę. Napisałem dwa słowa, nieco na wyrost, bo mimo iż najbliżej mi do Konfederacji to daleko jestem do czczenia ich, gdyż za dużo jest tam wad.
4
Życzę sobie i Wam, żebyśmy kiedyś mogli przeprowadzić taką dużą dyskusję na temat gry Barcelony, albo jakiegoś ciekawego piłkarza. Za każdym razem w gorących dyskusjach jest polityka i użytkownik, który bardzo lubi trollować i zaczynać duże konflikty. Na dobranoc powiem, że Barcelonka jest najlepsza na świecie i za 2 lata świat znów będzie się nas bał. Miłej nocy La Ramblowicze.
0
@Jakchcesz Ja wolę dać szansę ludziom, którzy stale trzymają się swojego programu i wszystko co mówią składa się w jedną całość. Nie są idealną partią, ale bądźmy poważni - w Polsce to partiom jest bliżej do antyideału niż do ideału. PiS, KO? Daj Pan spokój, wystarczająco długo robią wała z ludzi na zmianę. Jak kończą się wynalazki takie jak teraz Hołownia to dobrze wiemy, przerabialiśmy to z Kukizem - nic się kupy nie trzyma, wszystko pod publiczkę. PSL i Lewica to w ogóle w tym kierunku nie patrzę, bo to całkowite odklejenie.
1
@JohnA Jeżeli dobrze pamiętam, to @Comentateiro już kiedyś w dyskusji o szczepionkach nieźle błysnął waląc tekstami o foliarstwie, nieukach i innych takich.
6
@barcelonaLM No zdecydowanie przez te jednostki + Korwina tracą trochę poparcia. Berkowicz, Mentzen, Dziambor i reszta ludzi z partii Korwin naprawdę mogliby spokojnie się zakręcić wokół 20%, ale no niestety palnie a to Braun, a to Korwin głupotę, o narodowcach już nie mówiąc i jest jak jest.
10
Konfederacja? TOP
7
Odkopałem wcześniejszą dyskusję o Fifie i powiem tak: Jeżeli ktoś gra w Fifę tylko raz na miesiąc z kumplami przy piwku to pewnie, że mija się z celem kupowanie produktu co rok. Takie osoby nawet nie zauważają bardzo zmian więc raz na 3 lata spokojnie zakup Fify wystarczy. Ale jak ktoś lubi grać w Fifę to bądźmy szczerzy: 300 złotych to nie jest majątek (ja zawsze wychodzę na plus, bo sprzedaję jedno konto na jedną edycję za 800-1000 zł), a gry diametralnie się od siebie różnią. No i tylko gracze FUTa zrozumieją jak piękne jest to uczucie, gdy po kilku miesiącach grania najlepszymi kartami na najlepsze karty (w większości pokrywające się), można w październiku pograć totalnie czym się chce, odkrywanie silnika gry na nowo - polecam każdemu spróbować zagrać w FUTa od samego początku cyklu.
2
No niestety, frajersko poległem w ostatnich 5 minutach marnując sam na sam i tracąc dwie bramki. Brawa dla @grejtxkrzychu za wygranie na XSS - 5:4 w dwumeczu w finale.
2
@Survier Skład spoko, ale za Puiga to się prędzej bym spodziewał kamerzysty, albo córki Koemana w składzie
1
@LeoMessiah Ja rozumiem, że po pijaku można zboczyć z tematu piłki nożnej i zacząć gadać o polityce, kobietach, czy o tym jak to kiedyś było. Ale sporu o kozy na forum piłkarskim to bym się nie spodziewał.
0
@krissu8 Jeżeli będziesz chętny, to mogę jutro (w sumie już dzisiaj) zagrać.
3
@Serek Braithwaite GOAT
11
Odnośnie meczu Realu jeszcze - Courtois to jest kot, drugi sezon z rzędu ma formę chyba jeszcze lepszą niż ta, gdy grał w Atletico. Nie jestem zwolennikiem krytykowania MATSa, bo to wciąż jest topka wśród bramkarzy, ale trzeba przyznać, że w Atletico i Realu gra dwóch na ten moment najlepszych bramkarzy na świecie. Kocury przeokrutne!
0
@Transu96 Pierwszy mecz przegrałem 1-3, w rewanżu wywaliło mecz w 70 minucie przy 4-0 dla mnie. Ale @Kettger jak coś to nie było ani trochę ironii w moim poście, bo serio dobrze grasz - przede wszystkim w defensywie :D
0
@Kettger Tam mi Kryszczianu dupy nie uratuje :(
@LecimyPoMajstra XSS - ja raczej jak okazyjnie zagram całe FC to wlatuje E3/E2, ale top 200 nigdy nie miałem
0
Polecam kolegę @Kettger, dobry gracz w Fifę - idealny do sparingu przed FC
1
Może Inter stracił w lato trochę mocy w ataku (Lukaku i Hakimi to obecnie top na swoich pozycjach), ale ta obrona to coś niesamowitego. Najlepszym wyznacznikiem niech będzie to, że tak genialny obrońca jak Godin się tam nie przebił na stałe do pierwszego składu.
Edit: No tak, pochwal obronę, to stracą gola :(
13
Messi poszedł do PSG rozwalić drużynę od środka i posabotować - od początku taki był plan. Za dwa lata wróci za darmo do domu i weźmie ze sobą Neya, Verrattiego i Marquinhosa. A Laporta wstanie i zacznie klaskać.
4
Jakby PSG z grupy nie wyszło to byłoby coś pięknego. Trochę Messiego byłoby szkoda, ale dla takiej satysfakcji, jestem gotowy na takie poświęcenie.
2
@macio_944 Oni strzelili chociaż gola :/
0
@Kettger Jak się nie dogadacie i @Transu96 się zgodzi to mogę zagrać w zastępstwie. Nie miałem jak się zgłosić wcześniej, bo na banicji byłem :P